Nejlepší výkony

Dlouhodobé výkony

Dlouhodobé a sezónní výkony jsou počítány pouze z certifikovaných závodů.

# čas jméno oddíl datum závod
1. 00:27:02 Koech Geoffrey (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
2. 00:27:07 Kimeli Mathew (1998) Runczech Racing 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
3. 00:27:29 Kimeli Benard (1995) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
4. 00:27:33 Kipkoech Vedic (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
5. 00:27:51 Kipyatich Abraham (1993) RUNCZECH RACING 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
6. 00:28:15 Mekonnen Jemal Yimer (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
7. 00:29:08 Chebii Daniel Kipchumba (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
8. 00:29:26 Amghar Hicham (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
9. 00:29:34 Gardzielewski Arkadiusz (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
10. 00:29:38 Beato Jaume Leiva (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
11. 00:29:50 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
12. 00:30:31 Frere Mehdi (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
13. 00:30:34 Kipkorir Biwot Wycliffe (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
14. 00:30:37 Chemutai Fancy (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
15. 00:30:41 Marčík Vladimír (1995) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
16. 00:30:45 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
17. 00:30:51 Kipngetich Tanui Evans (1997) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
18. 00:30:56 Shreeve Norman (1987) CAMBRIDGE UNIVERSITY HARE AND HOUNDS 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
19. 00:31:07 Samuels Nick (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
20. 00:31:18 Schulze Marc (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
21. 00:31:22 Navrátil Tomáš (1988) AK Kroměříž 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
22. 00:31:28 Matheka Benard Muinde (1988) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
22. 00:31:28 Vaš David (1990) TJ Sokol České Budějovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
23. 00:31:37 Plinke Felix (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
24. 00:31:40 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
25. 00:31:50 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
26. 00:31:58 Ulriksen Kristian (1986) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
27. 00:32:07 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
28. 00:32:13 Demuth Lars (1997) 1.SVG Hohe Wand 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
28. 00:32:13 Heczko Robert (1978) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
29. 00:32:16 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
30. 00:32:20 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
31. 00:32:22 Janů Jan (1993) Hvězda SKP Pardubice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
32. 00:32:24 Vích Damián (1998) TJ Dukla Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
33. 00:32:28 Šulc Vojtěch (1996) Třebusice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
33. 00:32:28 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
34. 00:32:30 Kovář Jáchym (1996) TJ Jiskra Litomyšl 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
35. 00:32:35 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
36. 00:32:37 Splítek Karel (1989) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
37. 00:32:40 Zenkl Adam (1995) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
38. 00:32:47 Hrdina Pavel (1988) AK Perná 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
39. 00:32:49 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
40. 00:32:53 Kreisinger Jan (1984) Adidas Boost Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
41. 00:32:55 Filingr Aleš (1992) AK Bílina 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
41. 00:32:55 Heczko Robert (1978) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
42. 00:33:01 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
43. 00:33:03 Pechek Petr (1983) Kerteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
44. 00:33:06 Stewart Gerron (1998) Spartak Praha 4 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
45. 00:33:07 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
46. 00:33:08 Bárta Vojtěch (1998) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
47. 00:33:10 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
47. 00:33:10 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
48. 00:33:13 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
49. 00:33:17 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
50. 00:33:22 Hošna Petr (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
51. 00:33:29 Budil Roman (1997) PK Vytrvalci Vodňany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
52. 00:33:30 Exner Jakub (1983) Jihlava Pteam 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
52. 00:33:30 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
52. 00:33:30 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
53. 00:33:31 Vrzala Matouš (1994) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
54. 00:33:33 Zima Matěj (1998) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
55. 00:33:36 Požár Borek (2000) Běžecký klub F-C Kadaň 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
56. 00:33:37 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
57. 00:33:38 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
58. 00:33:39 Matthias Aust (1982) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
59. 00:33:41 Filingr Aleš (1992) AK Bílina 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
60. 00:33:48 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
61. 00:33:49 Splítek Karel (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
62. 00:33:53 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
63. 00:33:55 Gaisl Luboš (1985) Eleven Run Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
64. 00:33:59 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
65. 00:34:02 Valent Rene (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
66. 00:34:08 Wohl Pavel (1997) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
67. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
67. 00:34:11 Batten Tom (1992) Old Town Running 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
68. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:34:13 Pecina David (1974) TRASK 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
70. 00:34:19 Stanovský Michal (1993) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
71. 00:34:20 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
71. 00:34:20 Srb Vladimír (1978) Jihlava Běžec Vysočiny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:34:22 Stejskal Jakub (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
73. 00:34:24 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
74. 00:34:29 Vabroušek Filip (1999) GJŠ Zlín 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
75. 00:34:30 Pavlišta David (1984) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
76. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
77. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
78. 00:34:34 Procházka Josef (1971) ASK DĚČÍN 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
78. 00:34:34 Poledník Michal (1989) Canicross Beskydy 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
79. 00:34:38 Moravec Martin (1984) TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
80. 00:34:39 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
81. 00:34:40 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
82. 00:34:41 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
83. 00:34:42 Redondo Fabian Asier (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
84. 00:34:44 Vaněk David (1990) Jihlava 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
85. 00:34:47 Burian Michal (1994) Vyběhej se 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
86. 00:34:48 Frelich Martin (1971) SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
87. 00:34:51 Pecina David (1974) TRASK 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
88. 00:34:52 Beyene Genet Gashine (1995) Benedek Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
89. 00:34:53 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
90. 00:34:55 Videcký Jan (1985) AC ČESKÁ LÍPA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
91. 00:34:56 Vinický Petr (1984) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
92. 00:34:57 Šeděnka Michal (1987) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
93. 00:34:59 Rada Jan (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
94. 00:35:00 Lhota Zbyšek (1984) Huť 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
95. 00:35:02 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
96. 00:35:04 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
97. 00:35:05 Semík Ondřej (1994) SK Kamenice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
97. 00:35:05 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
97. 00:35:05 Peřinka Filip (1988) Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
98. 00:35:06 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
99. 00:35:07 Wohl Pavel (1997) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
99. 00:35:07 Vocetka Tomáš (1992) Teploušci 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
100. 00:35:08 Procházka Josef (1971) Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
101. 00:35:09 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
102. 00:35:10 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
103. 00:35:12 Jarolím Michal (1989) TJ VS Tábor 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
104. 00:35:13 Pazdera Lukáš (1986) VSK Univerzita Brno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
105. 00:35:15 Hradecký Jaromír (1985) Skuteč 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
106. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
107. 00:35:17 Halberštát Jan (1998) Hradec Králové 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
107. 00:35:17 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
108. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108. 00:35:19 Zigl Michal (1982) Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
108. 00:35:19 Drabek Tomas (1978) UNICREDIT RUNNING TEAM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
108. 00:35:19 Haltmar Miroslav (1995) AK Šternberk 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
109. 00:35:20 Procházka Michal (1982) SABZO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
109. 00:35:20 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
109. 00:35:20 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
110. 00:35:21 Hošna Petr (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
111. 00:35:22 Bena Petr (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
112. 00:35:23 Mach Tomáš (1992) Ztělesněné zlo 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
113. 00:35:25 Nosek Jan (2004) Spartak Hořovice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
114. 00:35:26 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
114. 00:35:26 Pavlišen Petr (1999) Drtič Bezděkov 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
115. 00:35:28 Pész Attila (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
116. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:35:30 Peřinka Filip (1988) Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
118. 00:35:31 Honzíček Michal (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
118. 00:35:31 Mrázek Lukáš (1982) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
119. 00:35:32 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
119. 00:35:32 Kuńczak Michał (1989) EDI TEAM ZGORZELEC 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
120. 00:35:34 Pokorný Martin (1997) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
120. 00:35:34 Havel Filip (1991) ASK Elna Počerady 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
120. 00:35:34 Mrázek Lukáš (1982) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
121. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:35:36 Yamaguchi Nobuyuki (1967) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
122. 00:35:37 Blaha Jan (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
122. 00:35:37 Burian Michal (1994) Vyběhej se 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
123. 00:35:38 Holík Michal (1990) Eleven Run Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
124. 00:35:41 Bena Petr (1969) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
125. 00:35:42 Kostecký Tomáš (1997) QuickRunners 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
126. 00:35:44 Mach Janis (2002) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
127. 00:35:45 Kačírek Jiří (1974) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
128. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
129. 00:35:47 Eremka Libor (1988) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
129. 00:35:47 Štros David (2000) USK Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
130. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:35:48 Brázda Richard (1975) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
131. 00:35:51 Vocetka Tomáš (1992) Teploušci 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
132. 00:35:53 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
132. 00:35:53 Vavrečka Martin (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
133. 00:35:54 Buřil Tomáš (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
133. 00:35:54 Bacílek Karel (1975) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
134. 00:35:55 Studnař Lukáš (1989) Vivobarefoot-cb.cz 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
134. 00:35:55 Pavlišen Petr (1999) Drtič Bezděkov 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
134. 00:35:55 Beránek Šimon (1994) Praha 9-Koloděje 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
134. 00:35:55 Bartoš Dalibor (1975) LIAZ JABLONEC 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
135. 00:35:56 Šinka Ladislav (1997) Chebští fofři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
136. 00:35:57 Jarolím Michal (1989) TJ VS Tábor 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
136. 00:35:57 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
137. 00:35:58 Kratochvíl Miloš (1975) Hvězda SKP Pardubice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
137. 00:35:58 Vinický Petr (1984) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
138. 00:35:59 Rychlík Jakub (1994) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
138. 00:35:59 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
138. 00:35:59 Fráz Lukáš (1984) SP KOLO LOAP SPECIALIZED 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
139. 00:36:01 Brychta Jiří (2000) OB Jiskra Havlíčkův Brod 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
139. 00:36:01 Žižka Filip (1993) HK Bílina 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
140. 00:36:02 Štěpáník Pavel (1992) TJ Sušice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
141. 00:36:03 Sadil Jiří (2001) Parapety RS 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
142. 00:36:04 Krejčík Milan (1981) SK TOMAKO STRAKONICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
142. 00:36:04 Kočíb Jan (1979) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
143. 00:36:05 Kvernmo Kathrine (1993) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
144. 00:36:07 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
145. 00:36:08 Walter Jan (1992) Tri - Ski Horní Počernice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
145. 00:36:08 Lajtkep Petr (1973) AC Slovan Liberec 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
145. 00:36:08 Adamec Radek (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
146. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
146. 00:36:09 Langr Milan (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
146. 00:36:09 Maryška Miloš (1981) Žižkovský Tygři 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
147. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
147. 00:36:11 Keckstein Jiří (1989) SK TLUSTICE 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
147. 00:36:11 Švarc Matěj (1996) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
148. 00:36:12 Daňko Miroslav (1977) Chotyně 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
148. 00:36:12 Chrenko Jakub (1986) TJ Sokol Novy Hrádek 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
148. 00:36:12 Semenchukov Maxim (1985) Running Chef 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
149. 00:36:13 Kulísek Tomáš (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
150. 00:36:14 Šolc Vítězslav (1991) Retpoint Eleven Team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
150. 00:36:14 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
150. 00:36:14 Staněk Martin (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
150. 00:36:14 Štros David (2000) USK Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
151. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
151. 00:36:17 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
151. 00:36:17 Vejnar Jiří (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
152. 00:36:19 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
153. 00:36:20 Brychta Jiří (1974) NMMOR 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
154. 00:36:21 Šinágl Filip (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
154. 00:36:21 Šafránek Patrik (1992) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
155. 00:36:22 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
155. 00:36:22 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
155. 00:36:22 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
155. 00:36:22 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
156. 00:36:23 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
157. 00:36:24 Kreidl Ondřej (1970) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
157. 00:36:24 Korolev Aleksandr (1990) Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
157. 00:36:24 Tejkal Šimon (1988) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
158. 00:36:26 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:36:26 Žítek Ondřej (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
159. 00:36:27 Hrabovský Zdeněk (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
159. 00:36:27 Pařízek Ondřej (1991) SK Rover 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
159. 00:36:27 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
160. 00:36:28 Maryška Miloš (1981) Žižkovský Tygři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
161. 00:36:29 Nemček Filip (1988) Ey 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
162. 00:36:30 Klika Petr (1979) TK NOVIS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
162. 00:36:30 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
163. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
163. 00:36:31 Staněk Martin (1986) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
163. 00:36:31 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
163. 00:36:31 Žajdlík Pavel (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
164. 00:36:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
165. 00:36:34 Semenchukov Max (1985) RUNNING CHEFF 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
165. 00:36:34 Sedláček Cyril (1992) Fast Foot 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
166. 00:36:35 Hostička Jan (1979) Dejvice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:36:35 Slanina Martin (1980) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
166. 00:36:35 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
166. 00:36:35 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
167. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
167. 00:36:37 Sedláček Ondřej (1982) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
167. 00:36:37 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
168. 00:36:38 Vas Gábor (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
168. 00:36:38 Sedláček Cyril (1992) Fast Foot 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
168. 00:36:38 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
169. 00:36:39 Okluský Miroslav (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
170. 00:36:40 Korous Martin (1974) Tábor/E.ON Triathlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
170. 00:36:40 Steklý Radek (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
171. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
171. 00:36:41 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
171. 00:36:41 Kysela Pavel (1976) Liga Vyjímečných 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
172. 00:36:42 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:36:43 Kačírek Jiří (1974) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
173. 00:36:43 Ulbrich Pavel (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
173. 00:36:43 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
173. 00:36:43 Kuznetsov Stanislav (1981) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
174. 00:36:44 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
174. 00:36:44 Pastorová Petra (1977) Maraton klub Seitl Ostrava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
174. 00:36:44 Štěpán Marek (1972) Sokol Týn n. Bečvou 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
174. 00:36:44 Švejdar Slávek (1971) TRIATLET K. Vary 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
174. 00:36:44 Polák Marek (1987) NULL 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
175. 00:36:45 Pirkl Pavel (1979) Liberec 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
175. 00:36:45 Kuna Alois (1988) České Budějovice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
176. 00:36:46 Punda Václav (1990) RBZ Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
176. 00:36:46 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
176. 00:36:46 Vavrečka Martin (1991) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
177. 00:36:47 Brázda Richard (1975) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
178. 00:36:48 Sunka Jan (1976) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
179. 00:36:49 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
179. 00:36:49 Opolecký Martin (1984) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY PRAHA 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
180. 00:36:51 Štefánek Rostislav (1977) Děčín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
181. 00:36:52 Fábera Luboš (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
181. 00:36:52 Šeděnka Michal (1987) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
182. 00:36:53 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
182. 00:36:53 Špirk Jakub (1983) VELUX TEAM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
182. 00:36:53 Hušák Jan (1978) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
182. 00:36:53 Baxa Petr (1979) ČAH 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
183. 00:36:54 Janata Tomáš (1971) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
184. 00:36:55 Dietl Marek (1987) Nezdice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
184. 00:36:55 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
184. 00:36:55 Walter David (1977) Blue Marlin 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
185. 00:36:56 Lau Filip (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
185. 00:36:56 Čížek Jan (1996) AC Slovan Liberec 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
186. 00:36:57 Polák Marek (1987) NULL 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
186. 00:36:57 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
187. 00:36:58 Novák Pavel (1970) SK Chotěboř 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
188. 00:36:59 Heřmánek Roman (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
188. 00:36:59 Vališ Radek (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
188. 00:36:59 Frelich Pavel (1971) SOKOL CESKE BUDEJOVICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
188. 00:36:59 Andrle David (1988) Praha 3 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
188. 00:36:59 Pařízek Ondřej (1991) SK Rover 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
189. 00:37:00 Benko Jan (1974) LITOMYŠL 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
189. 00:37:00 Rokos Lukáš (1987) TJ Jiskra Třeboň 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
190. 00:37:01 Dubec Jan (1984) Triexpert 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
190. 00:37:01 Jíšová Barbora (1992) PERŇA SYSTÉM 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
191. 00:37:02 Kočíb Jan (1979) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
191. 00:37:02 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
191. 00:37:02 Zábojník Marcel (1998) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
191. 00:37:02 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
192. 00:37:03 Herda Jan (1983) SKP Nymburk 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
193. 00:37:04 Dragoun Radek (1993) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
194. 00:37:05 Henček Emil (1992) TJ Obal Servis Košice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
195. 00:37:06 Kulatý Tomáš (1992) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
196. 00:37:07 Chaloupecký Martin (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
196. 00:37:07 Slípka Václav (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
197. 00:37:09 Kořínek Filip (1996) Kerberos 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
198. 00:37:10 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
198. 00:37:10 Suttr Pavel (1968) Mrač 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
198. 00:37:10 Helus Milan (1976) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
199. 00:37:11 Brindley James (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
199. 00:37:11 Rákosník Luboš (1974) SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
200. 00:37:12 Šeděnka Michal (1987) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
200. 00:37:12 Pešek Petr (1990) AF 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
200. 00:37:12 Klimeš Petr (1980) SDH TŘÍSOV 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
200. 00:37:12 Kratochvílová Kriegelová Kateřina (1984) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
201. 00:37:13 Dubják Petr (1970) Jiskra Zruč n.S. 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
201. 00:37:13 Kořínek Filip (1996) Kerberos 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
202. 00:37:14 Souček Jiří (1993) TTT 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
203. 00:37:15 Plevák Milan (1972) OSŽ Slovensko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
204. 00:37:16 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
205. 00:37:17 Šonský Dominik (1993) Lhotka u Mělníka 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
205. 00:37:17 Kačena Štěpán (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
205. 00:37:17 Šemotl Robin (1992) AC Mariánské Lázně 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
205. 00:37:17 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
206. 00:37:18 Kyral Václav (1979) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
206. 00:37:18 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
207. 00:37:19 Jindrák Robert (1967) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
207. 00:37:19 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
208. 00:37:20 Kysela Pavel (1976) Liga Vyjímečných 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
208. 00:37:20 Kasal Jan (1990) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
209. 00:37:21 Beshir Ervin (1967) S.K.Zdice 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
210. 00:37:22 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
210. 00:37:22 Machů Erik (1998) Nedašov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
210. 00:37:22 Möser Lukáš (1980) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
210. 00:37:22 Švejdar Slávek (1971) TRIATLET K. Vary 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
211. 00:37:23 Mach Ondřej (1994) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
211. 00:37:23 Starzynski Dariusz (1974) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
212. 00:37:24 Aujezdsky Jaroslav (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
212. 00:37:24 Sklenář David (1989) Rakovník 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
212. 00:37:24 Ulbrich Pavel (1974) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
213. 00:37:26 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:37:26 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:37:26 Krejčí Pavel (1983) Plzeň 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
213. 00:37:26 Gajdorusová Markéta (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
213. 00:37:26 Harčarík Jozef (1978) FRIČKOVCE 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
213. 00:37:26 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
214. 00:37:27 Helus Milan (1976) Chrást 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:37:28 Vacek Martin (1969) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:37:29 Langr Milan (1981) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
216. 00:37:29 Nemitz Jan (1976) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:37:29 Valenta Karel (1974) Běžecký kroužek Varnsdorf 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
217. 00:37:30 Franc Petr (1974) Triatlon Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
217. 00:37:30 Fuksa Pavel (1992) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
217. 00:37:30 Jirásek Marek (1973) TJ SOKOL KBELY 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
218. 00:37:31 Trlica Milan (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
219. 00:37:32 Sunka Jan (1976) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:37:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:37:33 Tall Pavel (1969) ČNB 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
221. 00:37:34 Skala Roman (1973) CK Bicisport 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
222. 00:37:35 Robe Karoline (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
223. 00:37:36 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:37:36 Lochman Petr (1973) O.B.F.S.T. Berlin 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
224. 00:37:37 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
225. 00:37:38 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:37:38 Šíp Ondřej (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
226. 00:37:39 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
226. 00:37:39 Brodský Vladimír (1968) Jičínští draci 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:37:39 Sedláček Miroslav (1999) Hořovice 13. 4. 2019 Krajský půlmaraton Plzeňského kraje
226. 00:37:39 Bobek Tomáš (1988) SK Metylovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
226. 00:37:39 Tall Pavel (1969) ČNB 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
226. 00:37:39 Hejl Tomáš (1983) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
226. 00:37:39 Drábek Matěj (1988) Kladno 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
227. 00:37:40 Mrázek Jiří (1985) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:37:41 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
228. 00:37:41 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
229. 00:37:42 Hurdich Petr (1988) Kynšperk nad Ohří 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
229. 00:37:42 Křenek Jaroslav (1981) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
230. 00:37:43 Víšek Pavel (1992) Český běžecký klub, z.s. 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
231. 00:37:44 Mügl Jan (1989) Cyklo Outdoor Netolice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
231. 00:37:44 Kasal Jan (1990) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
232. 00:37:45 Baxa Petr (1979) ČAH 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
232. 00:37:45 Hanzlová Radka (1994) Perňa System 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
232. 00:37:45 Kudrhalt Kryštof (1994) Glash Run for Joint 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
233. 00:37:46 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
233. 00:37:46 Jareš Tomáš (1991) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
233. 00:37:46 Jirásek Tomáš (1983) Running Stones 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
234. 00:37:47 Palír Vojtěch (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
235. 00:37:49 Fiedler Martin (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
236. 00:37:50 Malík Jakub (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
237. 00:37:51 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
238. 00:37:52 Pistulka Ondrej (1981) RBZ PRAHA 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
238. 00:37:52 Burda Tomáš (1983) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
239. 00:37:53 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:37:53 Taušer Josef (1977) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
239. 00:37:53 Veleba Jiří (1983) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
240. 00:37:54 Hurych Jakub (1991) MARATÓN KLUB KLADNO 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
241. 00:37:55 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
241. 00:37:55 Chlup Jaroslav (1980) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
241. 00:37:55 Kužel Lukáš (1983) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
242. 00:37:56 Dobiáš Michael (1973) TRAILPOINT / SK Babice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
242. 00:37:56 Jagošová Tereza (1993) AC Moravská Slavia Brno 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
243. 00:37:57 Kačena Štěpán (1984) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:37:57 Tall Pavel (1969) ČNB 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:37:57 Vitouš Pavel (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
244. 00:37:58 Koller Daniel (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
244. 00:37:58 Pavliš Jiří (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
245. 00:37:59 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:37:59 Králík Petr (1985) JUST RACE 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
246. 00:38:00 Malý Jan (1973) ELEVEN Run Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
246. 00:38:00 Michálek Filip (2001) Kardašova Řečice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
246. 00:38:00 Pospíšil Pavel (1980) Benešovský běžecký klub 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
246. 00:38:00 Šuranský Lubomír (1958) JH NOVÉ STAVENÍ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
246. 00:38:00 Linhart Martin (1977) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
246. 00:38:00 Krmaš Václav (1980) SOOB SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
246. 00:38:00 Gajdorusová Markéta (1993) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
247. 00:38:01 Švácha Filip (1995) AC Česká Lípa 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
247. 00:38:01 Adamec Jan (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
247. 00:38:01 Ondruch Adam (1990) PEARL iZUMi CZECH 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
247. 00:38:01 Havel Jan (1975) Maraton tým Pavla Nováka 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
248. 00:38:02 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
248. 00:38:02 Rusňák Pavel (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
249. 00:38:03 Brindley James (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
249. 00:38:03 Knowles Edward (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
249. 00:38:03 Burda Tomáš (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
250. 00:38:04 Lachnit Jan (1980) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
250. 00:38:04 Janoušek Hynek (1977) Husserk Čimice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
250. 00:38:04 Bláha Lukáš (1997) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
250. 00:38:04 Doležel Lukáš (1985) MP PRAHA 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
251. 00:38:05 Křivánek Pavel (1971) PIM KINGS 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
251. 00:38:05 Kule Aleš (1984) Běžecký klub České spořitelny 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
251. 00:38:05 Hulka Lukas (1982) Forrest Gump Club Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
252. 00:38:06 Budín Pavel (1993) Děčín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
252. 00:38:06 Hofman Jiří (1986) KPMG 1 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
253. 00:38:07 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
253. 00:38:07 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
253. 00:38:07 Lášek Tomáš (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
253. 00:38:07 Skala Roman (1973) CK Bicisport 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
254. 00:38:08 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:38:08 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:38:08 Jadrníček Tomáš (1977) AC Mladá Boleslav 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:38:08 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:38:08 Hejl Tomáš (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
254. 00:38:08 Frydrych Tomáš (1977) MP Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
254. 00:38:08 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
255. 00:38:09 Špaček Luděk (1997) eXtreme Team Kolín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
255. 00:38:09 Havránková Daniela (1982) PSK Olymp Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
255. 00:38:09 Klíma Martin (1982) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:38:09 Seidl Jan (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
255. 00:38:09 Kašpařík Tomáš (1975) SK Přerov 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
256. 00:38:10 Hálová Hanka (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
256. 00:38:10 Soukup Petr (1973) BOOTCAMPS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
257. 00:38:11 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257. 00:38:11 Pojmon Ondřej (1978) RUNGO.CZ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
257. 00:38:11 Maceška Otakar (1981) INTERPLAST K.Vary 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
257. 00:38:11 Dvořan Stanislav (1983) Author Xterra team 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
258. 00:38:12 Vavrečka Martin (1991) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
258. 00:38:12 Sandecki Mark (1982) Jablonné v Podj 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
258. 00:38:12 Neumann Josef (1974) SKK Spartak Ctyrkoly 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
259. 00:38:13 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
259. 00:38:13 Lebeda Dušan (1973) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
260. 00:38:14 Prager Karel (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
260. 00:38:14 Serafin Oliver (2002) SK Aritma 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
260. 00:38:14 Korczyk Michael (1990) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
261. 00:38:15 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
261. 00:38:15 Černý Tomáš (1990) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
261. 00:38:15 Heller Tomáš (1981) Hradec Králové 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
262. 00:38:16 Zimola Petr (1990) TJ Nové Město 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
262. 00:38:16 Vobnášil Martin (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
262. 00:38:16 Suchý Jiří (1959) KERTEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
263. 00:38:17 Dočkálek Libor (1973) Dobříš 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
264. 00:38:18 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
264. 00:38:18 Kožár Martin (1987) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
265. 00:38:19 Borovsky Jindrich (1982) Hradcany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
265. 00:38:19 Ashmarin Anton (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
266. 00:38:20 Steklý Radek (1977) 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
266. 00:38:20 Vávrová Kateřina (1985) SPARTAK PRAHA 4 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
267. 00:38:21 Frydrych Tomáš (1977) MP Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
267. 00:38:21 Janda Martin (1980) KOB Dobruška 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
267. 00:38:21 Gdula Tomáš (1997) Hvězda SKP Pardubice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
267. 00:38:21 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
268. 00:38:22 Zímová Jana (1984) Maratón klub Kladno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
269. 00:38:23 Polák Marek (1987) NULL 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
269. 00:38:23 Šinágl Filip (1988) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
270. 00:38:24 Dražan Jaroslav (1981) ASK Slavia Praha 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:38:24 Novotný Jan (1978) FG Forrest 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:38:24 Vyšínský Martin (1976) MP Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
270. 00:38:24 Procházková Regina (1986) SPARTAK PRAHA 4 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
271. 00:38:25 De Witte Tim (1988) Oostrozebeke 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
271. 00:38:25 Hartuna Zenon (1964) OSŽ Polsko 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
271. 00:38:25 Muzikář Martin (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
272. 00:38:26 Hollick Petr (1998) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
272. 00:38:26 Dzian Patience (1969) BĚŽECKÝ KLUB ČESKÉ SPOŘITELNY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
272. 00:38:26 Lněnička Jan (1994) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
273. 00:38:27 Zelený Zbyněk (1988) HAVLÍČKOVA BOROVÁ 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
273. 00:38:27 Nový Matěj (2000) Loko Beroun 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
273. 00:38:27 Hušák Jan (1978) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
274. 00:38:28 Vybíral Lukáš (1983) Plzeň 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
274. 00:38:28 Touška Kryštof (1987) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
275. 00:38:29 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 9. 3. 2019 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
275. 00:38:29 Falta Ondřej (1985) OOB Kotlářka 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
275. 00:38:29 Zámiš Jaroslav (1994) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
276. 00:38:31 Růžička Antonín (1995) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
276. 00:38:31 Kurz Matouš (1986) - 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
276. 00:38:31 Stýblová Bára (1999) A. C. TEPO Kladno 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu