Nejlepší výkony

Dlouhodobé výkony

Dlouhodobé a sezónní výkony jsou počítány pouze z certifikovaných závodů.

# čas jméno oddíl datum závod
1. 00:27:02 Koech Geoffrey (1993) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
2. 00:27:07 Kimeli Mathew (1998) Runczech Racing 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
3. 00:27:10 Kimeli Benard (1995) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
4. 00:27:11 Kimeli Mathew Kipkorir (1998) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
5. 00:27:13 Kipruto Rhonex (1999) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
6. 00:27:29 Kimeli Benard (1995) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
7. 00:27:33 Kipkoech Vedic (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
8. 00:27:51 Kipyatich Abraham (1993) RUNCZECH RACING 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
8. 00:27:51 Kangogo Justus (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
9. 00:27:53 Kurgat Amos Kibiwott (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
10. 00:27:54 Mekonnen Jemal Yimer (1996) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
11. 00:27:55 Moen Sondre Nordstad (1991) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
11. 00:27:55 Langat Isaac Kipkoech (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
12. 00:28:05 Mwei Robert Kipchirchir (1998) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
13. 00:28:06 Kipchumba Abel (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
14. 00:28:14 Kipyatich Abraham Kapsis (1993) RUNCZECH RACING 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
15. 00:28:15 Mekonnen Jemal Yimer (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
16. 00:28:23 Mitei Amos (1993) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
17. 00:28:44 Juma Ismail (1991) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
18. 00:28:46 Dazza Almahjoub (1991) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
19. 00:28:51 Bouchiki Soufiane (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
20. 00:28:56 Shitara Yuta (1991) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
21. 00:29:08 Chebii Daniel Kipchumba (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
21. 00:29:08 Nyzhnyk Mykola (1995) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
22. 00:29:09 Yoroizaka Tetsuya (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
22. 00:29:09 Murayama Kenta (1993) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
23. 00:29:26 Amghar Hicham (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
24. 00:29:32 Kipserem Douglas (1988) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
25. 00:29:34 Gardzielewski Arkadiusz (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
25. 00:29:34 Solomon Napoleon (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
26. 00:29:38 Beato Jaume Leiva (1983) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
27. 00:29:43 Jepkosgei Joyciline (1993) RunCzech Racing 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
28. 00:29:50 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
28. 00:29:50 Cabada Fernando (1982) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
29. 00:29:54 Steinhammer Christian (1988) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
30. 00:29:58 Frere Mehdi (1996) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
31. 00:29:59 Kemboi Ezekiel (1996) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
32. 00:30:06 Chemutai Fancy (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
33. 00:30:12 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
34. 00:30:14 Homoláč Jiří (1990) AK KROMĚŘÍŽ 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
35. 00:30:16 Paula Paulo Roberto (1979) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
36. 00:30:18 Olefirenko Ihor (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
36. 00:30:18 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
37. 00:30:19 Korir Nicholas Kipchirch (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
38. 00:30:25 Jepchumba Violah (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
38. 00:30:25 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
39. 00:30:26 Sasyn René (2000) 5. 11. 2022 Hornická desítka
40. 00:30:28 Kiprotich Sheila Chepkirui (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
41. 00:30:31 Frere Mehdi (1996) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
42. 00:30:33 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
43. 00:30:34 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
44. 00:30:35 Motosio Ismael Kipkemboi (1987) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
45. 00:30:37 Chemutai Fancy (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
46. 00:30:39 Hendel Sebastian (1995) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
47. 00:30:41 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
47. 00:30:41 Marčík Vladimír (1995) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
47. 00:30:41 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
47. 00:30:41 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
47. 00:30:41 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
48. 00:30:44 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
48. 00:30:44 Chwistek Lukáš (1997) SSK Vítkovice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
49. 00:30:48 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
49. 00:30:48 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
49. 00:30:48 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
49. 00:30:48 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
50. 00:30:52 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
51. 00:30:54 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 12. 9. 2020 Blanenská desítka
52. 00:30:55 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
53. 00:30:56 Shreeve Norman (1987) CAMBRIDGE UNIVERSITY HARE AND HOUNDS 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
53. 00:30:56 Vail Ryan (1986) Brooks Beasts 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
54. 00:31:02 Sergij Szewczenko (1996) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
55. 00:31:04 Marčík Vladimír (1995) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
56. 00:31:06 Volár Jan (1992) OMT 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
57. 00:31:07 Samuels Nick (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
58. 00:31:11 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:31:12 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:31:12 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:31:12 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
59. 00:31:12 Šinágl Viktor (1997) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
60. 00:31:13 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
61. 00:31:14 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
62. 00:31:18 Schulze Marc (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
63. 00:31:20 Pavlišta Vít (1985) AC Slovan Liberec 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
63. 00:31:20 Szymanik Adam (1996) Atletika Havířov 1965 5. 11. 2022 Hornická desítka
64. 00:31:22 Navrátil Tomáš (1988) AK Kroměříž 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
64. 00:31:22 Sádlo Dominik (1995) SK Nové Město nad Metují 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
64. 00:31:22 Szymanik Adam (1996) 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
65. 00:31:23 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65. 00:31:23 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65. 00:31:23 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
65. 00:31:23 Zemaník Jakub (1995) SSK Vítkovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
66. 00:31:28 Vaš David (1990) TJ Sokol České Budějovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
67. 00:31:29 Sádlo Dominik (1995) SK Nové Město nad Metují 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
68. 00:31:30 Splítek Karel (1989) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
69. 00:31:35 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:31:35 Cornthwaite Tom (1985) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
69. 00:31:35 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:31:35 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
69. 00:31:35 Homoláč Jiří (1990) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
70. 00:31:37 Plinke Felix (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
70. 00:31:37 Ndiwa Stacy Chepkemboi (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
71. 00:31:39 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
72. 00:31:40 Szymanik Adam (1996) Chotěbuz 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
73. 00:31:41 Szymanik Adam (1996) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
73. 00:31:41 Splítek Karel (1989) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
74. 00:31:44 Chour Ondřej (1987) AC Česká Lípa 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
75. 00:31:45 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
75. 00:31:45 Vejmelka Daniel (1986) TJ Jablonné nad Orlicí 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
75. 00:31:45 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
75. 00:31:45 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
75. 00:31:45 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
76. 00:31:48 Pechek Petr (1983) Kerteam 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
77. 00:31:49 Míč Robert (1992) VSK Univerzita Brno 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
78. 00:31:50 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
79. 00:31:51 Pešava Jan (2000) Hvězda Pardubice z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
80. 00:31:52 Kovář Jáchym (1996) TJ Dukla Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
80. 00:31:52 Plný David (1993) Běžecký klub Náchod 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
81. 00:31:54 Navrátil Tomáš (1988) U Rejdiště 37 25 24. 9. 2017 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
82. 00:31:58 Ulriksen Kristian (1986) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
82. 00:31:58 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
83. 00:31:59 Kohut Jan (1985) RELAX Fit TEAM 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
83. 00:31:59 Chour Ondřej (1987) AC Česká Lípa 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
84. 00:32:01 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
85. 00:32:02 Zajíc Martin (2000) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
86. 00:32:03 Dvořáček Vojtěch (1998) AKBK 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86. 00:32:03 Dvořáček Vojtěch (1998) AKBK 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86. 00:32:03 Dvořáček Vojtěch (1998) AKBK 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
86. 00:32:03 Dvořáček Vojtěch (1998) AKBK 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
87. 00:32:05 Placatka Matěj (2004) S K Sporting Příbram 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
88. 00:32:07 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
89. 00:32:08 Gemperli Elias (1995) OSŽ Švýcarsko 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
90. 00:32:09 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
91. 00:32:10 Novák Vojtěch (2002) J+V team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
92. 00:32:11 Petr Jiří (1979) DIADORA 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
92. 00:32:11 Edlman Tomáš (1990) ASK Slavia Praha 12. 9. 2020 Blanenská desítka
93. 00:32:12 Janoušek Milan (1991) TJ Sokol Kolín-atletika 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
94. 00:32:13 Demuth Lars (1997) 1.SVG Hohe Wand 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
94. 00:32:13 Heczko Robert (1978) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
94. 00:32:13 Janoušek Milan (1991) Sokol Kolín 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
94. 00:32:13 Krišica Marek (2002) 1. Běžecký Jablunkov 5. 11. 2022 Hornická desítka
95. 00:32:14 Janů Jan (1993) Hvězda Pardubice z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
96. 00:32:15 Novák Josef (1997) Horní Čermná 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:32:15 Novák Josef (1997) Horní Čermná 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:32:15 Novák Josef (1997) Horní Čermná 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
96. 00:32:15 Novák Josef (1997) Horní Čermná 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
97. 00:32:16 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
97. 00:32:16 Martin Kučera (1980) 14. 10. 2018 Slovácký běh
98. 00:32:17 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:32:17 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:32:17 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
98. 00:32:17 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
99. 00:32:18 Krunka Kamil (1986) SK Nové Město nad Metují 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
100. 00:32:19 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
101. 00:32:20 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:32:20 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
101. 00:32:20 Linduška František (1994) Cyklo Jiřička 14. 10. 2017 Běh kolem Hejtmanu
101. 00:32:20 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:32:20 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
101. 00:32:20 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
102. 00:32:21 Kovář Jáchym (1996) TJ Dukla Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
103. 00:32:24 Vích Damián (1998) TJ Dukla Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
103. 00:32:24 Jaša Tomáš (1992) AK ŠKODA Plzeň 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
103. 00:32:24 Splítek Karel (1989) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
104. 00:32:26 Lukáš Kučera (1981) 14. 10. 2018 Slovácký běh
104. 00:32:26 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
105. 00:32:27 Kučera Ladislav (1976) ISCAREX Česká Třebová 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
106. 00:32:28 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
106. 00:32:28 Šulc Vojtěch (1996) Třebusice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
106. 00:32:28 Šmahel Michal (1994) ASK Slavia Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
106. 00:32:28 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
106. 00:32:28 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
106. 00:32:28 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
107. 00:32:30 Kováč Michal (1991) Run for Fun 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
107. 00:32:30 Rosa Ondřej (1988) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
108. 00:32:31 Rosa Ondřej (1988) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108. 00:32:31 Hoyer Vincent (1989) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
108. 00:32:31 Rosa Ondřej (1988) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108. 00:32:31 Rosa Ondřej (1988) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
108. 00:32:31 Rosa Ondřej (1988) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
109. 00:32:33 Tomáš Navrátil (1988) AK Kroměříž 14. 10. 2018 Slovácký běh
109. 00:32:33 Pechek Petr (1983) Kerteam 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
110. 00:32:36 Petr Jiří (1979) DIADORA 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
111. 00:32:37 Splítek Karel (1989) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
111. 00:32:37 Jan Kalenda (1985) 14. 10. 2018 Slovácký běh
111. 00:32:37 Šneberger Jan (1985) Falcon Rokycany 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
112. 00:32:38 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
113. 00:32:39 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
114. 00:32:40 Zenkl Adam (1995) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
114. 00:32:40 Chlupáč Dominik (1993) VSK Univerzita Brno 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
114. 00:32:40 Tvrdík Pavel (1986) FORBIDDEN 5. 11. 2022 Hornická desítka
115. 00:32:43 Ručka Martin (2000) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
116. 00:32:44 Mika Tomáš (1987) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:32:45 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:32:45 Stanovský Michal (1993) SSK Vítkovice, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
117. 00:32:45 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:32:45 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
117. 00:32:45 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:32:46 Hubáček Jonáš (1995) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:32:46 Hubáček Jonáš (1995) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:32:46 Hubáček Jonáš (1995) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
118. 00:32:46 Hubáček Jonáš (1995) VSK Univerzita Brno 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
119. 00:32:47 Hrdina Pavel (1988) AK Perná 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
119. 00:32:47 Švadlenka Jan (1986) AC Mladá Boleslav 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:32:48 Hošna Petr (1994) Atletika Písek, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Máša Jan (2003) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
120. 00:32:48 Hošna Petr (1994) Atletika Písek, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Hošna Petr (1994) Atletika Písek, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
120. 00:32:48 Hošna Petr (1994) Atletika Písek, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:32:49 Auersvald Miloš (1992) SK Spartak Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
121. 00:32:49 Grebík Radim (2001) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:32:49 Grebík Radim (2001) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
121. 00:32:49 Grebík Radim (2001) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
122. 00:32:50 Kučera Lukáš (1981) VSK Univerzita Brno 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
122. 00:32:50 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
122. 00:32:50 Raczyński Mikołaj (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
122. 00:32:50 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
122. 00:32:50 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
122. 00:32:50 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
123. 00:32:51 Pechek Petr (1983) Kerteam 21. 6. 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
123. 00:32:51 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
124. 00:32:52 Tsegaye Belaynesh (1997) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
125. 00:32:53 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
126. 00:32:54 Kohut Jan (1985) RELAX Fit TEAM 12. 9. 2020 Blanenská desítka
126. 00:32:54 Kubričan Pavel (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
127. 00:32:55 Filingr Aleš (1992) AK Bílina 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
127. 00:32:55 Heczko Robert (1978) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
127. 00:32:55 Pazdera Roman (2001) TJ Sokol Kolín-atletika 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
127. 00:32:55 Majoroš Michal (1986) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
128. 00:32:56 Hujsa Matus (1991) Nasa atletika Bratislava 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
129. 00:32:57 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:32:59 Jelen Pavel (1991) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:32:59 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:32:59 Jelen Pavel (1991) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:32:59 Jelen Pavel (1991) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
130. 00:32:59 Jelen Pavel (1991) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
131. 00:33:00 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
131. 00:33:00 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
131. 00:33:00 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
131. 00:33:00 Studnička Ondřej (2002) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
132. 00:33:01 Novák Josef (1997) Horní Čermná 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
133. 00:33:02 Englbrecht Andreas (1988) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
133. 00:33:02 Kučera Martin (1980) Univerzita Brno 1. 9. 2018 Lipovská desítka
134. 00:33:03 Růža Daniel (2002) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
134. 00:33:03 Kožák Tomáš (2002) SC Start Karlovy Vary 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
134. 00:33:03 Kožák Tomáš (2002) SC Start Karlovy Vary 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
134. 00:33:03 Kožák Tomáš (2002) SC Start Karlovy Vary 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
135. 00:33:04 Vaš David (1990) TJ Sokol České Budějovice 8. 10. 2022 Běh kolem Hejtmanu
135. 00:33:04 Muras Petr (1989) BSC TEAM 6 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
136. 00:33:06 Stewart Gerron (1998) Spartak Praha 4 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
137. 00:33:08 Kaláb David (1987) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Bárta Vojtěch (1998) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
137. 00:33:08 Vrabcová-nývltová Eva (1986) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
137. 00:33:08 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Kaláb David (1987) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Kaláb David (1987) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
137. 00:33:08 Kaláb David (1987) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
138. 00:33:09 Doležal Vít (1998) SK Slavia Jičín 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
139. 00:33:10 Štěpáník Pavel (1992) AK ŠKODA PLZEŇ 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
139. 00:33:10 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
140. 00:33:11 Kučera Lukáš (1981) VSK Univerzita Brno 1. 9. 2018 Lipovská desítka
141. 00:33:12 Krejčíř Jakub (2004) ŠSK Újezd nad Lesy 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
142. 00:33:13 Chlupáč Dominik (1993) VSK Univerzita Brno 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:33:14 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:33:14 Kreisinger Jan (1984) Sportovní klub Studenec. z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
143. 00:33:14 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:33:14 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:33:14 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
143. 00:33:14 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
144. 00:33:17 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
144. 00:33:17 Procházka Michal (1982) SABZO 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
145. 00:33:18 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
145. 00:33:18 Shmatenko Iulia (1991) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
145. 00:33:18 Vebr Patrik (1998) Vencl tým Ústí nad Orlicí 24. 9. 2017 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
145. 00:33:18 Halberštát Jan (1998) Hradec Králové 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
145. 00:33:18 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
145. 00:33:18 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
145. 00:33:18 Carpentier Philippe (2002) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
146. 00:33:19 Hübl Radek (1988) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
146. 00:33:19 Hudec Tomáš (1990) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
147. 00:33:20 Vaš David (1990) TJ Sokol České Budějovice 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
147. 00:33:20 Švejnoha Jan (2001) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
147. 00:33:20 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
148. 00:33:21 Máša Jan (2003) TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:33:21 Vejmelka Daniel (1986) TJ Jablonné nad Orlicí 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:33:21 Máša Jan (2003) TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:33:21 Máša Jan (2003) TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
148. 00:33:21 Máša Jan (2003) TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
149. 00:33:22 Hošna Petr (1994) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
150. 00:33:24 Vošvrda Sebastián (1996) AC Mladá Boleslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
150. 00:33:24 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
151. 00:33:25 Splítek Karel (1989) 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
152. 00:33:29 Stewart Gerron (1998) Spartak Praha 4 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
152. 00:33:29 Šinka Ladislav (1997) Chebští fofři 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
153. 00:33:30 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
153. 00:33:30 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
153. 00:33:30 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
153. 00:33:30 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
153. 00:33:30 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
154. 00:33:31 Vrzala Matouš (1994) SSK Vítkovice 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
155. 00:33:33 Smetana Jakub (1996) SALOMON/SUUNTO 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
155. 00:33:33 Zima Matěj (1998) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
156. 00:33:34 Franz Jiří (1990) kerteam 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
157. 00:33:35 Blahodir Yuriy (1981) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
158. 00:33:36 Schulhof Jan (1989) POMALÍ KLUCI 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:33:37 Mika Tomáš (1987) Etriatlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
159. 00:33:37 Štefko Róbert (1968) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
159. 00:33:37 Vojáček Jakub (1995) 5. 11. 2022 Hornická desítka
160. 00:33:38 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
161. 00:33:39 Strnad Marek (2001) TJ Nová Včelnice 8. 10. 2022 Běh kolem Hejtmanu
161. 00:33:39 Matthias Aust (1982) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
161. 00:33:39 Sýkora Jan (1992) Dukla Praha 24. 9. 2017 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
161. 00:33:39 Blaha Tomáš (1976) Předmostí 24. 9. 2017 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
162. 00:33:41 Filingr Aleš (1992) AK Bílina 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
162. 00:33:41 Švadlenka Jan (1986) Lawi sport 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
163. 00:33:42 Mrázek Jan (1981) INOV-8 team 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
163. 00:33:42 Šeděnka Michal (1987) Fénix sport Blansko 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
164. 00:33:43 Šneberger Jan (1985) AC Falcon Rokycany z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
165. 00:33:44 Hradecký Jaromír (1985) Skuteč 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
166. 00:33:45 Čípa Jiří (1985) Bystré 30. 9. 2017 Mizuno Podzimní desítka
166. 00:33:45 Vetchý Jan (1985) - 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
167. 00:33:46 Placatka Matěj (2004) SK Sporting Příbram, Z.S. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
168. 00:33:47 Gaisl Luboš (1985) AC Turnov, z. s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
168. 00:33:47 Van Lunter Yannick (1991) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:33:47 Van Lunter Yannick (1991) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
168. 00:33:47 Van Lunter Yannick (1991) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:33:48 Koželuh Vojtěch (1992) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:33:48 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
169. 00:33:48 Koželuh Vojtěch (1992) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:33:48 Koželuh Vojtěch (1992) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
169. 00:33:48 Koželuh Vojtěch (1992) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
170. 00:33:49 Splítek Karel (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
170. 00:33:49 Stewartová Moira (1995) Spartak Praha 4 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
171. 00:33:50 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
172. 00:33:51 Steiner Tomáš (1986) AK Drnovice 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
173. 00:33:53 Csirik Jiri (1992) Atletika Písek 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
174. 00:33:54 Vokrouhlík Michal (1983) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
174. 00:33:54 Zenkl Adam (1995) SSK Vítkovice 1. 4. 2017 Svitavská desítka
174. 00:33:54 Wanke Karel (2002) TJ sokol opava 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:33:54 Wanke Karel (2002) TJ sokol opava 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
174. 00:33:54 Wanke Karel (2002) TJ sokol opava 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
175. 00:33:55 Minařík Petr (1976) AK Zlín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
176. 00:33:56 Wohl Pavel (1997) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
177. 00:33:57 Jelen Pavel (1991) Hvězda Pardubice z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
178. 00:33:58 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
179. 00:33:59 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
179. 00:33:59 Navrátil Tomáš (1988) AK Kroměříž 12. 9. 2020 Blanenská desítka
180. 00:34:00 Csirik Jiří (1992) tletika Písek 14. 10. 2017 Běh kolem Hejtmanu
181. 00:34:01 Mihalov Adam (1992) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
181. 00:34:01 Koželuh Vojtěch (1992) Atl. Klatovy 12. 3. 2017 Klatovská desítka
181. 00:34:01 Skrypak Olga (1990) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
182. 00:34:02 Valent Rene (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
182. 00:34:02 Gdula Lukáš (1991) Hvězda Pardubice z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
183. 00:34:03 Procházka Michal (1982) SABZO 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
184. 00:34:05 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
185. 00:34:07 Bližňák Vojtěch (1983) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
185. 00:34:07 Vrzala Matouš (1994) Ostrava (SSK Vítkovice) 5. 11. 2022 Hornická desítka
186. 00:34:08 Wohl Pavel (1997) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
187. 00:34:09 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:34:09 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:34:09 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
187. 00:34:09 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
188. 00:34:11 Miler Jiří (1975) AC Mladá Boleslav 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
188. 00:34:11 Batten Tom (1992) Old Town Running 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
188. 00:34:11 Krýsl Lukáš (1999) Atletika Klatovy 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
188. 00:34:11 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
189. 00:34:12 Splítek Karel (1989) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:34:13 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:34:13 Pecina David (1974) TRASK 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
190. 00:34:13 Zima Matěj (1998) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
190. 00:34:13 Zadák Karel (1978) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:34:13 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:34:13 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
190. 00:34:13 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
191. 00:34:14 Lendvorky Leo (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
191. 00:34:14 Dvořák Pavel (1982) BIATLON Prostějov 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
192. 00:34:15 Suchý Michal (1994) AC Mladá Boleslav z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
192. 00:34:15 Suchý Michal (1994) AC Mladá Boleslav z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
192. 00:34:15 Suchý Michal (1994) AC Mladá Boleslav z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
192. 00:34:15 Suchý Michal (1994) AC Mladá Boleslav z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
193. 00:34:16 Kučera Petr (1990) Spartak Praha 4 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
194. 00:34:17 Kučera Ladislav (1976) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
194. 00:34:17 Miko Aleš (1984) SSK Vítkovice 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
194. 00:34:17 Kučera Ladislav (1976) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
194. 00:34:17 Kučera Ladislav (1976) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
194. 00:34:17 Kučera Ladislav (1976) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:34:18 Gogela Martin (2001) Ak Olomouc 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:34:18 Gogela Martin (2001) Ak Olomouc 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:34:18 Gogela Martin (2001) Ak Olomouc 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
195. 00:34:18 Gogela Martin (2001) Ak Olomouc 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:34:19 Stanovský Michal (1993) SSK Vítkovice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
196. 00:34:19 Tvrdík Tomáš (1985) Octárna Kutná Hora 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
196. 00:34:19 Beránek Šimon (1994) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:34:19 Beránek Šimon (1994) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
196. 00:34:19 Beránek Šimon (1994) PSK Olymp Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
197. 00:34:20 Růža Daniel (2002) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
197. 00:34:20 Procházka Josef (1971) ASK DĚČÍN 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
198. 00:34:21 Flašar Jan (1986) SK Čtyři Dvory České Budějovice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
199. 00:34:22 Stejskal Jakub (1984) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
200. 00:34:23 Procházka Jiří (1996) Atletika Klatovy 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
201. 00:34:24 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
202. 00:34:25 Podroužek Dušan (1974) AC Slovan Liberec 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
203. 00:34:26 Sysel Ctibor (1987) Ski Klub Praha 4 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
204. 00:34:27 Váňa Karel (1975) AC Čáslav 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
205. 00:34:28 Němec Ondřej (2002) AC Moravská Slavia Brno, spolek 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
205. 00:34:28 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
206. 00:34:29 Vabroušek Filip (1999) GJŠ Zlín 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
207. 00:34:30 Pavlišta David (1984) AC SLOVAN LIBEREC,O.S 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
207. 00:34:30 Novák Josef (1997) Horní Čermná 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
207. 00:34:30 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
208. 00:34:31 Buček Petr (1994) Tě mice 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208. 00:34:31 Dočkal Daniel (2005) TJ Nové Město na Moravě z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208. 00:34:31 Dočkal Daniel (2005) TJ Nové Město na Moravě z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208. 00:34:31 Dočkal Daniel (2005) TJ Nové Město na Moravě z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
208. 00:34:31 Dočkal Daniel (2005) TJ Nové Město na Moravě z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
209. 00:34:32 Vetchý Jan (1985) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
210. 00:34:33 Vokrouhlík Michal (1983) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
211. 00:34:34 Procházka Josef (1971) ASK DĚČÍN 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
211. 00:34:34 Poledník Michal (1989) Canicross Beskydy 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
212. 00:34:36 Wachtl Denis (1994) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
212. 00:34:36 Pastor Patrik (2001) SSK Vítkovice, z.s. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
212. 00:34:36 Pelouch Leoš (1975) SK CHOTĚBOŘ 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
212. 00:34:36 Muzikář Martin (1987) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
213. 00:34:37 Hrochová Tereza (1996) AK ŠKODA Plzeň 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
214. 00:34:38 Moravec Martin (1984) TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
214. 00:34:38 Trotsiuk Volodymyr (1988) PSK Olymp Praha 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
214. 00:34:38 Krišica Marek (2002) TJ TŽ Třinec 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
215. 00:34:39 Mahel Tadeáš (1989) Třebíč Atletic 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
215. 00:34:39 Plic Lukáš (2006) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:34:39 Plic Lukáš (2006) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
215. 00:34:39 Plic Lukáš (2006) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:34:40 Havlík Lukáš (2004) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:34:40 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
216. 00:34:40 Jilek Krzysztof (1997) ULKS Bystrzyca Klodzka 1. 4. 2017 Svitavská desítka
216. 00:34:40 Havlík Lukáš (2004) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:34:40 Havlík Lukáš (2004) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
216. 00:34:40 Havlík Lukáš (2004) Hvězda Pardubice z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
217. 00:34:41 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
217. 00:34:41 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
217. 00:34:41 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
218. 00:34:42 Redondo Fabian Asier (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
218. 00:34:42 Bárta Vojtěch (1998) SSK Vítkovice 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
218. 00:34:42 Šimek Jakub (1998) V12 team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
218. 00:34:42 Šolc Matěj (2004) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218. 00:34:42 Šolc Matěj (2004) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
218. 00:34:42 Šolc Matěj (2004) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
219. 00:34:43 Green Jack (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
219. 00:34:43 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
219. 00:34:43 Steiner Tomáš (1986) vyškov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
220. 00:34:44 Mach Janis (2002) 8. 10. 2022 Běh kolem Hejtmanu
220. 00:34:44 Pelouch Leoš (1975) SK CHOTĚBOŘ 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:34:44 Vaněk David (1990) Jihlava 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
220. 00:34:44 Fukushi Kayoko (1982) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
220. 00:34:44 Kocur Lukáš (1977) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
220. 00:34:44 Šandera Michal (1976) AC Rumburk 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
221. 00:34:45 Kupidlovský Daniel (1976) TJ Stodůlky 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
222. 00:34:46 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:34:46 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:34:46 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:34:46 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
222. 00:34:46 Kohout Ondřej (2001) TJ Chyšky,z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Burian Michal (1994) Vyběhej se 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
223. 00:34:47 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
223. 00:34:47 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Nevařil Lukáš (1993) Atletika Jihlava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
223. 00:34:47 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Kopecký Jonáš (2005) PSK Olymp Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Frelich Martin (1971) SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
224. 00:34:48 Hloušková Monika (1985) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
224. 00:34:48 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
224. 00:34:48 Kopecký Jonáš (2005) PSK Olymp Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Kopecký Jonáš (2005) PSK Olymp Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Kopecký Jonáš (2005) PSK Olymp Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
224. 00:34:48 Blažek Jaroslav (1993) TJ ČZU Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
225. 00:34:49 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
226. 00:34:50 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:34:50 Čabala Vojtěch (1993) TJ ZNOJMO 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
226. 00:34:50 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
226. 00:34:50 Kaláb David (1987) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:34:50 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:34:50 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
226. 00:34:50 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
227. 00:34:51 Brejška Ivan (2003) T. J. Sokol České Budějovice 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
228. 00:34:53 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
229. 00:34:54 Novák Vojtěch (2002) SK Sporting Příbram, Z.S. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
229. 00:34:54 Čmelík Martin (2001) SK Hranice, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
229. 00:34:54 Vokrouhlík Michal (1983) Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
229. 00:34:54 Hubáček Jonáš (1995) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
229. 00:34:54 Olšanský Martin (1999) SC Radotín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
229. 00:34:54 Věnsek Tomáš (1993) Štefko Running Team 5. 11. 2022 Hornická desítka
230. 00:34:55 Dvořáček Adam (1996) Track and field 1. 4. 2017 Svitavská desítka
230. 00:34:55 Skalka Jakub (1991) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
231. 00:34:56 Kynický Lukáš (1997) Fitness Freedom 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
231. 00:34:56 Vinický Petr (1984) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
232. 00:34:57 Šeděnka Michal (1987) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
232. 00:34:57 Hodgkinson Danielle (1984) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
232. 00:34:57 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
233. 00:34:58 Buček Petr (1994) Tě mice 12. 9. 2020 Blanenská desítka
234. 00:34:59 Rada Jan (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
234. 00:34:59 Jareš Tomáš (1991) Univerzitní sportovní klub Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
234. 00:34:59 Otevřel Vít (1988) Salomon-Run 23. 5. 2021 Májový běh
234. 00:34:59 Lhota Zbyšek (1984) Huť 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
235. 00:35:00 Lhota Zbyšek (1984) Huť 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
235. 00:35:00 Lhota Zbyšek (1984) TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
235. 00:35:00 Soukup Josef (1987) SKP České Budějovice 14. 10. 2017 Běh kolem Hejtmanu
235. 00:35:00 Skala Tomáš (1995) Záhorácký Frišký Team 28. 6. 2020 Běh Filipovským údolím
235. 00:35:00 Toon Demedts (1985) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
235. 00:35:00 Toon Demedts (1985) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
235. 00:35:00 Fencl Jiří (1999) TCV J. Hradec 8. 10. 2022 Běh kolem Hejtmanu
235. 00:35:00 Toon Demedts (1985) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:35:01 Zajíček Adam (2003) Atletika Poruba z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:35:01 Miler Jiří (1975) Lawi sport 24. 9. 2017 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:35:01 Zajíček Adam (2003) Atletika Poruba z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:35:01 Zajíček Adam (2003) Atletika Poruba z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
236. 00:35:01 Zajíček Adam (2003) Atletika Poruba z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
237. 00:35:02 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
237. 00:35:02 Vokrouhlík Michal (1983) Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
238. 00:35:03 Pozdenkov Michael (1994) Brno 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
238. 00:35:03 Nemczenko Maryna (1995) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
239. 00:35:04 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
240. 00:35:05 Procházka Jiří (1996) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:35:05 Semík Ondřej (1994) SK Kamenice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
240. 00:35:05 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
240. 00:35:05 Peřinka Filip (1988) Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
240. 00:35:05 Kamínková Petra (1973) adidas Boost team 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
240. 00:35:05 Procházka Jiří (1996) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:35:05 Procházka Jiří (1996) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
240. 00:35:05 Procházka Jiří (1996) Atletika Klatovy 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
241. 00:35:06 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
241. 00:35:06 Michalec Josef (1976) TJ Znojmo 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
241. 00:35:06 Vacek Matěj (1992) T. J. Sokol České Budějovice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
241. 00:35:06 Hlavatík Jan (1985) Frýdek-Místek 5. 11. 2022 Hornická desítka
242. 00:35:07 Dvořák Pavel (1982) Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
242. 00:35:07 Wohl Pavel (1997) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
242. 00:35:07 Vocetka Tomáš (1992) Teploušci 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
242. 00:35:07 Košťál Evžen (1974) EK COMPANY Plzeň 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
242. 00:35:07 Marenčík Ondrej (1996) Ak Junior Holíč 1. 9. 2018 Lipovská desítka
242. 00:35:07 Dvořák Pavel (1982) Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
242. 00:35:07 Dvořák Pavel (1982) Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
242. 00:35:07 Dvořák Pavel (1982) Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:35:08 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:35:08 Procházka Josef (1971) Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
243. 00:35:08 Rada Jan (1969) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
243. 00:35:08 Berenguer Santiago (1994) LaFoia.com-Onil 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
243. 00:35:08 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:35:08 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
243. 00:35:08 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
244. 00:35:09 Pejpková Katarína (1987) TJ Obalservis Košice 5. 11. 2022 Hornická desítka
245. 00:35:10 Kudrna Zbyněk (1980) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
245. 00:35:10 Veigertová Gabriela (2000) SK Slavia Jičín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
245. 00:35:10 Tomčal Dušan (1973) Lipov 1. 9. 2018 Lipovská desítka
246. 00:35:11 Bukovjan Filip (1990) KESBUK 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
246. 00:35:11 Žajdlík Pavel (1988) :) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
246. 00:35:11 Žajdlík Pavel (1988) :) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
246. 00:35:11 Žajdlík Pavel (1988) :) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
246. 00:35:11 Žajdlík Pavel (1988) :) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247. 00:35:12 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247. 00:35:12 Jarolím Michal (1989) TJ VS Tábor 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
247. 00:35:12 Míč Robert (1992) VSK Univerzita Brno 12. 9. 2020 Blanenská desítka
247. 00:35:12 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247. 00:35:12 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
247. 00:35:12 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
248. 00:35:13 Pazdera Lukáš (1986) VSK Univerzita Brno 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
248. 00:35:13 Ihnačinec Jakub (1999) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
249. 00:35:14 Ambrož Radek (1993) AK Olomouc 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
250. 00:35:15 Hradecký Jaromír (1985) Skuteč 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
250. 00:35:15 Skala Tomáš (1995) Záhorácký Frišký Team 1. 9. 2018 Lipovská desítka
251. 00:35:16 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan liberec 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:35:16 Pokorný Matyáš (1988) TJ Spartak Vlašim 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
251. 00:35:16 Skalička Jan (2000) SK Sporting Příbram 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:35:16 Schoval František (1988) KNIGHT FRANK ELITE RUNNERS 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
251. 00:35:16 Frelich Martin (1971) Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:35:16 Frelich Martin (1971) Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:35:16 Frelich Martin (1971) Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
251. 00:35:16 Frelich Martin (1971) Sokol České Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
252. 00:35:17 Halberštát Jan (1998) Hradec Králové 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
252. 00:35:17 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
252. 00:35:17 Nezveda David (1998) Svojkovice 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
253. 00:35:18 Frintová Vendula (1983) PSK Olymp Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
253. 00:35:18 Khýr Bronislav (1975) AC Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:35:18 Khýr Bronislav (1975) AC Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:35:18 Khýr Bronislav (1975) AC Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
253. 00:35:18 Khýr Bronislav (1975) AC Prostějov 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:35:19 Blažek Jaroslav (1993) Havlíčkova Borová 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:35:19 Zigl Michal (1982) Jihlava 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
254. 00:35:19 Drabek Tomas (1978) UNICREDIT RUNNING TEAM 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
254. 00:35:19 Haltmar Miroslav (1995) AK Šternberk 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
254. 00:35:19 Hanzlová Radka (1994) Perňa System 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
254. 00:35:19 Aujezdský Jaroslav (1974) Štefko Running Team 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
254. 00:35:19 Procházka Michal (1982) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
254. 00:35:19 Zahraj Krystian (1988) TJ Slezan F-M 5. 11. 2022 Hornická desítka
255. 00:35:20 Blaha Tomáš (1976) AK ASICS Kroměříž 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
255. 00:35:20 Skotálek Jan (1997) SMC Fort 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
255. 00:35:20 Šťastný Tomáš (1979) Modřany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
255. 00:35:20 Halberštát Jan (1998) PSK Olymp Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
255. 00:35:20 Slatinský Lukáš (1983) HERE TO WIN 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
256. 00:35:21 Mach Janis (2002) TJ Dukla Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
256. 00:35:21 Zemaník Jan (1990) Salomon 5. 11. 2022 Hornická desítka
257. 00:35:22 Bena Petr (1969) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
257. 00:35:22 Zahradník Vojtěch (1997) BK Varnsdorf 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
257. 00:35:22 Zimovjanová Tereza (1995) AK Olymp Brno, spolek 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:35:22 Šmída Michal (2001) TJ Znojmo, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:35:22 Šmída Michal (2001) TJ Znojmo, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:35:22 Zimovjanová Tereza (1995) AK Olymp Brno, spolek 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:35:22 Zimovjanová Tereza (1995) AK Olymp Brno, spolek 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
257. 00:35:22 Šmída Michal (2001) TJ Znojmo, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
258. 00:35:23 Mach Tomáš (1992) Ztělesněné zlo 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
258. 00:35:23 Mynář Jan (1986) BLUE SKY CAPITAL RUNNING TEAM 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
258. 00:35:23 Lhota Zbyšek (1984) Huť 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
258. 00:35:23 Zahradník Vojtěch (1997) AC Rumburk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
258. 00:35:23 Zahradník Vojtěch (1997) AC Rumburk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
258. 00:35:23 Zahradník Vojtěch (1997) AC Rumburk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
259. 00:35:24 Boháč Bonifác (2001) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
260. 00:35:25 Nosek Jan (2004) Spartak Hořovice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
260. 00:35:25 Doležal Vít (1998) AC TJ Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
260. 00:35:25 Pohl Miloslav (1981) Postřižinský kecky 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
260. 00:35:25 Pohl Miloslav (1981) Postřižinský kecky 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
260. 00:35:25 Pohl Miloslav (1981) Postřižinský kecky 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
261. 00:35:26 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
261. 00:35:26 Zeman David (1992) CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
261. 00:35:26 Pavlišen Petr (1999) Drtič Bezděkov 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
261. 00:35:26 Kačena Štěpán (1984) KPMG 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
262. 00:35:27 Hendel Kristina (1996) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
263. 00:35:28 Pazdera Roman (2001) TJ Sokol Kolín-atletika 9. 4. 2022 Pardubický vinařský půlmaratón
263. 00:35:28 Pész Attila (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
263. 00:35:28 Vojáček Jakub (1995) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
263. 00:35:28 Durďák Luďek (1977) SDH Rohatec 1. 9. 2018 Lipovská desítka
264. 00:35:29 Procházka Jakub (1996) SK SKOL 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
264. 00:35:29 Janovský Tomáš (2001) SK Praga 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
265. 00:35:30 Peřinka Filip (1988) Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
265. 00:35:30 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
266. 00:35:31 Mrázek Lukáš (1982) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
266. 00:35:31 Kubínek František (1988) Škola triatlon 30. 9. 2017 Mizuno Podzimní desítka
266. 00:35:31 Kačena Štěpán (1984) KPMG 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
267. 00:35:32 Jarolím Michal (1989) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:35:32 Kuńczak Michał (1989) EDI TEAM ZGORZELEC 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
267. 00:35:32 Pernica Jan (1981) USK Praha 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
267. 00:35:32 Jarolím Michal (1989) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:35:32 Jarolím Michal (1989) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
267. 00:35:32 Jarolím Michal (1989) 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
268. 00:35:34 Pokorný Martin (1997) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
268. 00:35:34 Havel Filip (1991) ASK Elna Počerady 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
268. 00:35:34 Mrázek Lukáš (1982) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
268. 00:35:34 Pecina David (1974) ELEVEN RUN TEAM 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
268. 00:35:34 Benbenek Jan (1988) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
268. 00:35:34 Nesporý Lukáš (1991) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
268. 00:35:34 Flegl Vlastimil (1986) Vrchlabí 28. 8. 2022 Memoriál Jana Fryce
269. 00:35:35 Havránek Jan (1977) Brno 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
270. 00:35:36 Vejmelka Daniel (1986) (Praha) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
270. 00:35:36 Yamaguchi Nobuyuki (1967) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
270. 00:35:36 Halberštát Jan (1998) PSK Olymp Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
270. 00:35:36 Vojáček Jakub (1995) Olomouc 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
270. 00:35:36 Aujezdský Jaroslav (1974) Štefko Running Team 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
271. 00:35:37 Blaha Jan (1971) 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
271. 00:35:37 Burian Michal (1994) Vyběhej se 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
271. 00:35:37 Eckerstroem Anders (1975) APLADALENS LK 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
271. 00:35:37 Kužel Lukáš (1983) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
272. 00:35:38 Holík Michal (1990) Eleven Run Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
272. 00:35:38 Kocián Aleš (1982) Rožnov p. R. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
273. 00:35:41 Bena Petr (1969) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
273. 00:35:41 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
274. 00:35:42 Kostecký Tomáš (1997) QuickRunners 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
274. 00:35:42 Krchová Eva (1989) Univerzitní sportovní klub Praha 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
274. 00:35:42 Kvapulinský Martin (1983) Havířov 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
274. 00:35:42 Zahraj Krystian (1988) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
274. 00:35:42 Lajtkep Petr (1973) AC Slovan Liberec 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
275. 00:35:43 Kováčech Martin (2001) SSK Vítkovice 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
275. 00:35:43 Nezveda David (1998) TJ Spartak Třebíč, spolek 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
275. 00:35:43 Videcký Jan (1985) AC Mladá Boleslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
276. 00:35:44 Mach Janis (2002) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
276. 00:35:44 Bureš Šimon (1992) Atletika Klatovy 12. 3. 2017 Klatovská desítka
276. 00:35:44 Turek Lukáš (1996) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
276. 00:35:44 Bližňák Vojtěch (1983) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
276. 00:35:44 Novotná Tereza (1992) AK Olymp Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
277. 00:35:45 Veigertová Gabriela (2000) SK Slavia Jičín 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
277. 00:35:45 Kačírek Jiří (1974) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
277. 00:35:45 Kačírek Jiří (1974) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
277. 00:35:45 Bauer Václav (1978) Cyklo Team 8. 10. 2022 Běh kolem Hejtmanu
278. 00:35:46 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
278. 00:35:46 Bílek David (2003) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
279. 00:35:47 Štros David (2000) USK Praha 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
280. 00:35:48 Batten Thomas (1992) 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Brázda Richard (1975) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
280. 00:35:48 Mitrenga Nikodem (2004) TJ TŽ Třinec 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
280. 00:35:48 Horák Pavel (1995) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Horák Pavel (1995) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
280. 00:35:48 Horák Pavel (1995) OSŽ Česká republika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Rada Jakub (2000) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Šilar Zdeněk (1981) Ústí nad Orlicí 1. 4. 2017 Svitavská desítka
281. 00:35:49 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
281. 00:35:49 Pokorný Jan (1988) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Soural Lukáš (1982) VSK UNIVERZITA BRNO 28. 6. 2020 Běh Filipovským údolím
281. 00:35:49 Sedlecký Michal (1979) SK OLYMPIE DB 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Rada Jakub (2000) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Sedlecký Michal (1979) SK OLYMPIE DB 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Rada Jakub (2000) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Rada Jakub (2000) TJ Stodůlky Praha, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
281. 00:35:49 Sedlecký Michal (1979) SK OLYMPIE DB 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:35:50 Šnábl Petr (1984) Běžecký klub České spořitelny 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
282. 00:35:50 Borák Martin (1990) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:35:50 Borák Martin (1990) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:35:50 Borák Martin (1990) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
282. 00:35:50 Kočíb Jan (1979) Stefko running team 5. 11. 2022 Hornická desítka
283. 00:35:51 Vocetka Tomáš (1992) Teploušci 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
283. 00:35:51 Bena Petr (1969) Štefko Running Team 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
283. 00:35:51 Kočíb Jan (1979) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
283. 00:35:51 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
283. 00:35:51 Procházka Pavel (1994) TJ LIAZ Vehlovice 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
284. 00:35:52 Rákosník Luboš (1974) SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12. 3. 2017 Klatovská desítka
284. 00:35:52 Vrabcová Nývltová Eva (1986) PSK Olymp Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
284. 00:35:52 Schorná Pavla (1980) Salomon team, TJ Maratons 14. 10. 2017 Běh kolem Hejtmanu
284. 00:35:52 Mikala David (1982) AK EZ Kopřivnice 5. 11. 2022 Hornická desítka
285. 00:35:53 Ježek Jan (1985) ASK SLAVIA PRAHA 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
285. 00:35:53 Vavrečka Martin (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
285. 00:35:53 Jor Martin (1987) Activity Lanškroun 1. 4. 2017 Svitavská desítka
286. 00:35:54 Muzikář Martin (1987) Praha 10 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:35:54 Buřil Tomáš (1989) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
286. 00:35:54 Bacílek Karel (1975) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
286. 00:35:54 Honzíček Michal (1988) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
286. 00:35:54 Kučera Petr (1990) Spartak Praha 4 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:35:54 Vrbenský Jakub (1995) Kutná Hora 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
286. 00:35:54 Muzikář Martin (1987) Praha 10 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:35:54 Muzikář Martin (1987) Praha 10 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:35:54 Muzikář Martin (1987) Praha 10 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
286. 00:35:54 Mikala David (1982) AKEZ Kopřivnice 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
286. 00:35:54 Sasynová Karolína (2002) PSK Olymp Praha 5. 11. 2022 Hornická desítka
287. 00:35:55 Studnař Lukáš (1989) Vivobarefoot-cb.cz 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
287. 00:35:55 Pavlišen Petr (1999) Drtič Bezděkov 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
287. 00:35:55 Beránek Šimon (1994) Praha 9-Koloděje 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
287. 00:35:55 Bartoš Dalibor (1975) LIAZ JABLONEC 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
287. 00:35:55 Teska Ondřej (1986) L ČR LS Klatovy 12. 3. 2017 Klatovská desítka
287. 00:35:55 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan Liberec 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
288. 00:35:56 Šinka Ladislav (1997) Chebští fofři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
288. 00:35:56 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
288. 00:35:56 Horká Magdalena (1984) VSK Univerzita Brno 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
288. 00:35:56 Hartig David (1973) Petřvald 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
288. 00:35:56 Nezveda David (1998) TJ Spartak Třebíč, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
288. 00:35:56 Patúc Jakub (1986) TJ VTŽ Chomutov, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:35:57 Slípka Václav (1987) adidas Runners Prague 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:35:57 Jarolím Michal (1989) TJ VS Tábor 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
289. 00:35:57 Harnoš Petr (1986) TPCA bike team 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
289. 00:35:57 Váňa Karel (1975) AC Čáslav z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
289. 00:35:57 Stránská Adéla (1991) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
289. 00:35:57 Slípka Václav (1987) adidas Runners Prague 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:35:57 Slípka Václav (1987) adidas Runners Prague 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:35:57 Slípka Václav (1987) adidas Runners Prague 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
289. 00:35:57 Jakoubek Jakub (1998) 5. 11. 2022 Hornická desítka
290. 00:35:58 Kratochvíl Miloš (1975) Hvězda SKP Pardubice 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
290. 00:35:58 Vinický Petr (1984) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
290. 00:35:58 Sedněv Radek (1992) Triatlet Karlovy Vary 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
290. 00:35:58 Sekanová Lucie (1989) Univerzitní sportovní klub Praha 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
290. 00:35:58 Novák Aleš (1998) ASK Slavia Praha 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
290. 00:35:58 Portášik Patrik (1983) AŠK Grafobal Skalica 1. 9. 2018 Lipovská desítka
291. 00:35:59 Homolková Hana (1996) TJ Nové Město na Moravě 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
291. 00:35:59 Fráz Lukáš (1984) SP KOLO LOAP SPECIALIZED 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
291. 00:35:59 Čáp Ondřej (1974) SK Dobruška z.s. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
291. 00:35:59 Pekař Martin (1991) 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:36:00 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
292. 00:36:00 Vojáček Jakub (1995) SSK Vítkovice, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
292. 00:36:00 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
292. 00:36:00 Pastorová Petra (1977) MK Seitl Ostrava 5. 11. 2022 Hornická desítka
293. 00:36:01 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:36:01 Stejskal Jakub (1984) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
293. 00:36:01 Procházka Pavel (1979) AK Sokolov 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:36:01 Jagošová Tereza (1993) AC Moravská Slavia Brno 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
293. 00:36:01 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:36:01 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:36:01 Ristovský Jan (2000) TJ Šumperk, z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
293. 00:36:01 Dominik Ondřej (1977) MK Seitl Ostrava 5. 11. 2022 Hornická desítka
294. 00:36:02 Štěpáník Pavel (1992) TJ Sušice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
294. 00:36:02 Dvořák Pavel (1982) Prostějov 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
295. 00:36:03 Foltan Gabriel (1988) 29. 5. 2021 Česko-rakouský maraton
295. 00:36:03 Sadil Jiří (2001) Parapety RS 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
295. 00:36:03 Stránská Adéla (1991) Iscarex team Česká Třebová 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
295. 00:36:03 Záleský Stanislav (1987) Havířov 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
296. 00:36:04 Krejčík Milan (1981) SK TOMAKO STRAKONICE 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
296. 00:36:04 Kočíb Jan (1979) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
296. 00:36:04 Blanco Martinez Luis (1979) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
296. 00:36:04 Kudrna David (1977) Tj Slavoj Čáslav 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
296. 00:36:04 Austera Filip (2004) 5. 11. 2022 Hornická desítka
297. 00:36:05 Kvernmo Kathrine (1993) Troms? L?peklubb 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
297. 00:36:05 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 21. 6. 2017 T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka – Zlatý závod
298. 00:36:06 Pastorová Petra (1977) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
298. 00:36:06 Vrbenský Jakub (1995) Kutná Hora 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:36:06 Stránská Michaela (1997) Iscarex team Česká Třebová 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
298. 00:36:06 Pavelková Hana (2000) AK Most 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:36:06 Pavelková Hana (2000) AK Most 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:36:06 Pavelková Hana (2000) AK Most 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
298. 00:36:06 Pavelková Hana (2000) AK Most 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
299. 00:36:07 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
299. 00:36:07 Durďák Luďek (1977) SDH Rohatec 28. 6. 2020 Běh Filipovským údolím
299. 00:36:07 Vokrouhlík Michal (1983) 28. 8. 2022 Memoriál Jana Fryce
300. 00:36:08 Chmielarz Sebastian (1987) OSŽ Polsko 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:36:08 Walter Jan (1992) Tri - Ski Horní Počernice 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
300. 00:36:08 Lajtkep Petr (1973) AC Slovan Liberec 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
300. 00:36:08 Adamec Radek (1991) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
300. 00:36:08 Kulda Jiří (2002) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
300. 00:36:08 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:36:08 Simon Martin (1980) Jaroměř 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
300. 00:36:08 Chmielarz Sebastian (1987) OSŽ Polsko 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:36:08 Chmielarz Sebastian (1987) OSŽ Polsko 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
300. 00:36:08 Chmielarz Sebastian (1987) OSŽ Polsko 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Lhota Zbyšek (1984) Huť 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Brzobohatý Tomáš (2002) FBC Štíři Č. Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Herel Luboš (1971) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Langr Milan (1981) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
301. 00:36:09 Maryška Miloš (1981) Žižkovský Tygři 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
301. 00:36:09 Žajdlík Pavel (1988) :) 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Brzobohatý Tomáš (2002) FBC Štíři Č. Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Herel Luboš (1971) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Brzobohatý Tomáš (2002) FBC Štíři Č. Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Herel Luboš (1971) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Herel Luboš (1971) TJ Sokol Kolín-atletika 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
301. 00:36:09 Brzobohatý Tomáš (2002) FBC Štíři Č. Budějovice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:36:10 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:36:10 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:36:10 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
302. 00:36:10 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
303. 00:36:11 Plachý Lukáš (1985) Koblížek Team 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
304. 00:36:12 Daňko Miroslav (1977) Chotyně 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
304. 00:36:12 Chrenko Jakub (1986) TJ Sokol Novy Hrádek 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
304. 00:36:12 Semenchukov Maxim (1985) Running Chef 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
305. 00:36:13 Kulísek Tomáš (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
305. 00:36:13 Kratochvílová Kriegelová Kateřina (1984) ASK Elna Počerady 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
305. 00:36:13 Bukovjan Filip (1990) KESBUK 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
305. 00:36:13 Muzikář Martin (1987) Praha 10 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
305. 00:36:13 Stýblová Bára (1999) A. C. TEPO Kladno 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
306. 00:36:14 Kabelka Jiří (1977) TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
306. 00:36:14 Staněk Martin (1986) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
306. 00:36:14 Štros David (2000) USK Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
306. 00:36:14 Pész Attila (1977) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
306. 00:36:14 Fix Jiří (1974) SK MAXIPES FÍK 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
306. 00:36:14 Pavelka Jan (1982) 2BWINNER TEAM 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
306. 00:36:14 Němec Ondřej (2002) AC Moravská Slavia Brno, spolek 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
306. 00:36:14 Czilling Petr (1990) 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
307. 00:36:15 Dušek Petr (2001) Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
307. 00:36:15 Filip Daniel (1982) MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
307. 00:36:15 Koleno Jaroslav (1983) 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
308. 00:36:16 Pokorný Matyáš (1988) TJ Spartak Vlašim 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:36:16 Pavelková Hana (2000) AK Most 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:36:16 Pokorný Matyáš (1988) TJ Spartak Vlašim 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:36:16 Pokorný Matyáš (1988) TJ Spartak Vlašim 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
308. 00:36:16 Pokorný Matyáš (1988) TJ Spartak Vlašim 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309. 00:36:17 Doležal Zdeněk (1974) OSŽ Česká republika 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
309. 00:36:17 Vejnar Jiří (1986) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
309. 00:36:17 Kotlíková Petra (1982) TJ Slavoj BANES Pacov 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
310. 00:36:18 Blokland Pj (1974) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
310. 00:36:18 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Macurová Barbora (1999) 2BWINNER TEAM 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
310. 00:36:18 Mocek Tomáš (1979) AC Pardubice 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:36:19 Fořt Martin (1968) Eleven Run Team 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
311. 00:36:19 Kvasnička Daniel (1978) SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
311. 00:36:19 Ondráček Tomáš (1977) VSK UNIVERZITA BRNO 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
311. 00:36:19 Římal Milan (1975) Sokol Kolín - atletika 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
311. 00:36:19 Hýna Daniel (1995) AK Bílina 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
311. 00:36:19 Yamaguchi Nobuyuki (1967) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
311. 00:36:19 Krabec Jakub (2002) AC TJ Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
311. 00:36:19 Rožek Jan (1987) CSG Tri Team 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
312. 00:36:20 Daňko Miroslav (1977) Chotyně 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
312. 00:36:20 Stohl Richard (1983) GENERALI 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
312. 00:36:20 Langr Milan (1981) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
312. 00:36:20 Fajstavr Marek (1988) 16. 10. 2022 Heimstaden Havířovská desítka
313. 00:36:21 Šinágl Filip (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
313. 00:36:21 Šafránek Patrik (1992) Kolín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
313. 00:36:21 Štros David (2000) Univerzitní sportovní klub Praha 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
314. 00:36:22 Svoboda Erik (1968) CSOB POJISTOVNA 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
314. 00:36:22 Hlas Jakub (1989) PSK Olymp Praha 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
314. 00:36:22 Skála Václav (1983) Běžecký klub České spořitelny 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
315. 00:36:23 Staněk Martin (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
315. 00:36:23 Žežulka Martin (1995) TJ Stodůlky Praha, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
315. 00:36:23 Bližňák Vojtěch (1983) TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:36:24 Kreidl Ondřej (1970) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
316. 00:36:24 Korolev Aleksandr (1990) Praha 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
316. 00:36:24 Tejkal Šimon (1988) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
316. 00:36:24 Rada Jan (1969) Sportisimo 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:36:24 Hejl Tomáš (1983) Jičín 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
316. 00:36:24 Kocián Aleš (1982) Štefko Running Team 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
317. 00:36:25 Filip Daniel (1982) MK Seitl Ostrava / CK Frenštát p. R. 5. 11. 2022 Hornická desítka
318. 00:36:26 Žítek Ondřej (1987) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
318. 00:36:26 Rada Jan (1969) Sportisimo 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
318. 00:36:26 Žanda Adam (1991) TJ Šumperk, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
319. 00:36:27 Hrabovský Zdeněk (1985) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
319. 00:36:27 Pařízek Ondřej (1991) SK Rover 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
319. 00:36:27 Frydrych Pavel (1981) ASK Děčín 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
319. 00:36:27 Zadrobílek Ondřej (1986) Sokol Předměřice 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
319. 00:36:27 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
319. 00:36:27 Škapa Marek (1971) 5. 11. 2022 Hornická desítka
320. 00:36:28 Maryška Miloš (1981) Žižkovský Tygři 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
321. 00:36:29 Nemček Filip (1988) Ey 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
321. 00:36:29 Novotný Jan (1985) Dubany 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
321. 00:36:29 Jan Maděrič (1991) 14. 10. 2018 Slovácký běh
321. 00:36:29 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
321. 00:36:29 Krpec Lukas (1979) Rocktechnik teiatlon 5. 11. 2022 Hornická desítka
322. 00:36:30 Klika Petr (1979) TK NOVIS 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
322. 00:36:30 Friček Jan (1980) GE HEALTH AHEAD 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
322. 00:36:30 Koch Jakub (2000) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
322. 00:36:30 Pavlíčková Renata (1996) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
322. 00:36:30 Kadyrov Zhanbulat (1973) A-team 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
322. 00:36:30 Kratochvílová Kriege Kateřina (1984) ASK ELNA Počerady 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:36:31 Von Grot Rudolf (1974) OSŽ Německo 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:36:31 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
323. 00:36:31 Žajdlík Pavel (1988) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
323. 00:36:31 Eremka Libor (1988) 28. 10. 2021 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
323. 00:36:31 Masaryk Pavol (1980) Dojč 1. 9. 2018 Lipovská desítka
323. 00:36:31 Ježek Přemysl (1982) AC Slovan Liberec 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
323. 00:36:31 Klika Petr (1979) TK NOVIS 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:36:33 Věnsek Tomáš (1993) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:36:33 Wolf Tomáš (1979) SOKOL HOŘENÍ PASEKY 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
324. 00:36:33 Teska Ondřej (1986) Lesy ČR 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
324. 00:36:33 Hoffman Martin (1984) Triatlet Karlovy Vary 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:36:33 Zámiš Lukáš (1986) Běžecký klub České spořitelny 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
324. 00:36:33 Věnsek Tomáš (1993) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:36:33 Věnsek Tomáš (1993) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
324. 00:36:33 Věnsek Tomáš (1993) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
325. 00:36:34 Semenchukov Max (1985) RUNNING CHEFF 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
325. 00:36:34 Sedláček Cyril (1992) Fast Foot 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
325. 00:36:34 Žežulka Martin (1995) TJ Stodůlky Praha, z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
326. 00:36:35 Slanina Martin (1980) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
326. 00:36:35 Píšek Jaroslav (1990) Boršov n. Vltavou 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
326. 00:36:35 Koravský Roman (1969) ELEVEN TEST TEAM 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
326. 00:36:35 Burda Tomáš (1983) Celtic THK 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:36:35 Hrdina Jakub (1990) AC Česká Lípa 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
326. 00:36:35 Diensthuber Michael (1993) OSŽ Německo 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
326. 00:36:35 Diensthuber Michael (1993) OSŽ Německo 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
326. 00:36:35 Diensthuber Michael (1993) OSŽ Německo 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Havranek Lukas (1992) Kutná Hora 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Brabec Antonín (1973) Zambelli Budweis 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
327. 00:36:36 Váňa Karel (1975) AC Čáslav z.s. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Havranek Lukas (1992) Kutná Hora 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Havranek Lukas (1992) Kutná Hora 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Havranek Lukas (1992) Kutná Hora 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
327. 00:36:36 Van Damme Dimitri (1979) OSŽ Belgie 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:36:37 Sumerling Stefan (1971) Fitnes-sport Sp.N.Ves 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
328. 00:36:37 Sedláček Jan (1986) SK Svěrák 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
328. 00:36:37 Dobiáš Ondřej (1997) Kopřivnice 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
329. 00:36:38 Vas Gábor (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
329. 00:36:38 Sedláček Cyril (1992) Fast Foot 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
329. 00:36:38 Smrčka Miloš (1954) BK Říčany 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
330. 00:36:39 Okluský Miroslav (1989) 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
330. 00:36:39 Šinágl Filip (1988) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
330. 00:36:39 Spilka Marek (2001) Slezan FM 23. 5. 2021 Májový běh
330. 00:36:39 Hamáček Vladimír (1985) Ac Mladá Boleslav 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
330. 00:36:39 Veigertová Gabriela (2000) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:36:39 Veigertová Gabriela (2000) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:36:39 Veigertová Gabriela (2000) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
330. 00:36:39 Veigertová Gabriela (2000) AC TJ Jičín 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
331. 00:36:40 Korous Martin (1974) Tábor/E.ON Triathlon Team 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
331. 00:36:40 Steklý Radek (1977) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
331. 00:36:40 Kalivoda Jan (1977) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
331. 00:36:40 Herel Luboš (1971) Lesk Kolín 12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka
332. 00:36:41 Hoffman Martin (1984) Zema-KV Jenišov 29. 9. 2019 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
332. 00:36:41 Kysela Pavel (1976) Liga Vyjímečných 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
333. 00:36:42 Sumpich Jakub (1978) 17. 10. 2021 Heimstaden Havířovská desítka
334. 00:36:43 Ulbrich Pavel (1974) 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
334. 00:36:43 Vichera Pavel (1978) Voda pro život 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
334. 00:36:43 Kuznetsov Stanislav (1981) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
335. 00:36:44 Hladík Václav (1993) AC Česká Lípa 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:36:44 Štěpán Marek (1972) Sokol Týn n. Bečvou 7. 9. 2019 Birell Grand Prix Praha
335. 00:36:44 Švejdar Slávek (1971) TRIATLET K. Vary 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
335. 00:36:44 Polák Marek (1987) NULL 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
335. 00:36:44 Víšek Pavel (1992) 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
335. 00:36:44 Vondra Vojtěch (1998) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
335. 00:36:44 Tretera Marek (1980) AC Sportguides Rožnov p.R. 26. 9. 2021 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:36:44 Hladík Václav (1993) AC Česká Lípa 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:36:44 Hladík Václav (1993) AC Česká Lípa 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
335. 00:36:44 Hladík Václav (1993) AC Česká Lípa 25. 9. 2022 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek
336. 00:36:45 Kuna Alois (1988) České Budějovice 12. 10. 2019 Běh kolem Hejtmanu
336. 00:36:45 Petrášek Miloslav (1978) BK FalkenštejnKr.Lípa 9. 9. 2017 Birell Grand Prix
337. 00:36:46 Hach Lukáš (1984) Praha-Letná 2. 3. 2019 Palestra Kbelská 10
337. 00:36:46 Vavrečka Martin (1991) 7. 3. 2020 Palestra Kbelská 10
337. 00:36:46 Koláčková Adéla (2001) AK Olymp Brno, spolek 27. 9. 2020 Běchovice - Praha, MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, veteránů
337. 00:36:46 Soural Lukáš (1972) VSK Univerzita Brno 30. 9. 2017 Mizuno Podzimní desítka
337. 00:36:46 Holubec Jakub (2002) 6. 11. 2021 Palestra Kbelská 10
337. 00:36:46 Nožička Michal (1990) 1. 9. 2018 Lipovská desítka

pozn: zobrazujeme prvních 1000 záznamů

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu