Nejlepší výkony

Načítám...

Lenka Jančaříková (1970)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
28. 9. 2022 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:39:35 14. .
20. 8. 2022 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:27:33 27. .
6. 8. 2022 Vnorovská desítka 5 km 00:18:19 1. .
30. 7. 2022 Běh na Lysou horu 8,4 km 00:46:49 18. .
23. 7. 2022 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:20:11 2 B Winner 9. 1.
16. 7. 2022 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:31:36 1. .
29. 6. 2022 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:23:16 22. .
1. 6. 2022 Triexpert Cup - dráha 5 km 5 km 00:18:54 53. .
23. 4. 2022 Veřovská desítka 10 km 00:40:47 Orel Židenice - ZB WINNER 24. .
26. 2. 2022 Maraton Jana Buly 5,275 km 00:21:17 Orel Židenice 6. 1.
12. 2. 2022 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:30:31 32. .
22. 1. 2022 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:19:05 7. .
8. 1. 2022 Kuřimský kros 4,8 km 00:21:06 22. .
31. 12. 2021 Silvestrovský běh - memoriál Richarda Plcha 5 km 00:21:12 8. .
18. 12. 2021 Běh pod Pálavou 9,9 km 00:45:10 12. .
17. 11. 2021 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:26:06 21. .
16. 10. 2021 Krumlovský běh 4,5 km 00:17:39 3. .
28. 9. 2021 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:48:03 23. .
18. 9. 2021 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:30:45 Orel Židenice - AAC Brno 8. .
21. 8. 2021 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:31:02 Orel Židenice - AAC Brno 40. 2.
7. 8. 2021 Vnorovská desítka 5 km 00:20:20 5. .
4. 7. 2021 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12 km 00:56:10 39. .
19. 6. 2021 Běh na Děvín 9,3 km 00:58:28 37. .
12. 6. 2021 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 7,8 km 00:34:17 13. .
30. 5. 2021 Běh Filipovským údolím 5 km 00:20:11 3. .
20. 9. 2020 Burčáková šestka 6 km 00:24:00 Orel Židenice/ AAC Brno 14. 1.
19. 9. 2020 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:28:31 Orel Židenice 4. 1.
12. 9. 2020 Blanenská desítka 10 km 00:42:06 AAC Brno 30. .
22. 8. 2020 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:30:13 AAC Brno - Orel Židenice 39. 1.
8. 8. 2020 Vnorovská desítka 5 km 00:19:50 AAC Brno 4. 1.
25. 7. 2020 Běh okolo rybníka Chobot 5,3 km 00:21:43 AAC Brno 16. 1.
18. 7. 2020 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:32:56 AAC Brno - Orel Židenice 5. 1.
11. 7. 2020 Nemojská devítka - memoriál Ing. Miloslava Gábra 9 km 00:39:49 AAC Brno 18. 1.
4. 7. 2020 Lulečská šestka - memoriál Mgr. Lenky Hoferové 6 km 00:25:13 AAC Brno 23. 1.
20. 6. 2020 Běh Moravským Pískem 6 km 00:24:07 23. .
13. 6. 2020 Zámecká pětka 5 km 00:19:35 AAC Brno 20. 1.
6. 6. 2020 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 14 km 01:01:31 AAC Brno 31. 1.
9. 5. 2020 Běh na Děvín 9,3 km 00:57:38 17. .
7. 3. 2020 Modřický pohár 5 km 00:18:49 AAC Brno 28. 1.
22. 2. 2020 Rohálovská desítka 10 km 00:42:02 AAC Brno 114. 2.
8. 2. 2020 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:30:29 26. .
18. 1. 2020 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:18:34 AAC Brno 16. 1.
11. 1. 2020 Uhřické kolečko 4,23 km 00:16:43 AAC Brno 5. 1.
31. 12. 2019 Silvestrovský běh - memoriál Richarda Plcha 5,3 km 00:19:56 AAC Brno 1. .
26. 12. 2019 Štěpánský běh Syrovice 4,7 km 00:19:03 AAC Brno 30. 1.
21. 12. 2019 Předvánoční běh pod Pálavou 10,1 km 00:44:38 AAC Brno 29. 1.
14. 12. 2019 Vranovský žleb 6,1 km 00:22:13 AAC Brno 24. 1.
30. 11. 2019 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:20:29 AAC Brno 27. 1.
17. 11. 2019 Běh o pohár Jehnic - Běh 17.listopadu 5 km 00:26:12 AAC Brno - Orel Židenice 39. 1.
3. 11. 2019 Běh na Babí lom 3,8 km 00:18:39 AAC Brno - Orel Židenice 15. 1.
28. 10. 2019 Sokolský běh 9,3 km 00:40:47 AAC Brno 23. 1.
19. 10. 2019 Krumlovský běh 4,5 km 00:17:14 AAC Brno - Orel Židenice 3. 1.
12. 10. 2019 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:42:27 AAC Brno 20. .
5. 10. 2019 Bukovanský mlýn 5 km 00:25:03 AAC Brno 2. 1.
28. 9. 2019 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:40:14 AAC Brno - Orel Židenice 32. 1.
22. 9. 2019 Burčáková šestka 6 km 00:23:35 Orel Židenice / AAC Brno 29. 1.
21. 9. 2019 Cross po lyžařských tratích 6 km 00:27:43 Orel Židenice 6. 1.
7. 9. 2019 Strážný nahoru a dolů 11,25 km 00:54:14 Orel Židenice - AAC Brno 14. 2.
31. 8. 2019 Vísecká desítka 9,05 km 00:40:50 Orel Židenice-AAC Brno 18. 1.
30. 8. 2019 Alejemi v Kněžicích 5,5 km 00:22:41 Brno - Židenice Orel 2. 1.
24. 8. 2019 Běh na Svatý Hostýn 5 km 00:29:48 AAC Brno - Orel Židenice 41. 1.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:29:25 49. 1.
10. 8. 2019 Vnorovská desítka 5 km 00:19:36 AAC Brno - Orel Židenice 3. 1.
3. 8. 2019 Králický Sněžník - potichu 13,6 km 01:45:22 AAC Brno 52. .
20. 7. 2019 Běh kolem Vyškova - Vyškovská 12 7,7 km 00:31:52 Orel Židenice 4. 1.
13. 7. 2019 Nemojská devítka 9 km 00:38:31 AAC Brno 18. 1.
2. 6. 2019 Běh kolem Mohyly míru 13,3 km 00:57:50 AAC Brno 23. 1.
12. 5. 2019 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:36:41 AAC Brno - Orel Židenice 12. 1.
8. 5. 2019 Běh Černou Horou 4,6 km 00:19:13 AAC Brno 5. 1.
4. 5. 2019 Běh Drahanskou vrchovinou - memoriál Zdeňka Müllera 14 km 01:00:17 AAC Brno 23. 1.
1. 5. 2019 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 10,4 km 00:45:07 42. .
13. 4. 2019 Veřovská desítka 10 km 00:40:21 Orel Židenice 26. 1.
7. 4. 2019 Brněnská přehrada 5 km 00:22:27 AAC Brno 13. 1.
6. 4. 2019 Velká Morava 10 km 00:40:20 AAC Brno 45. 1.
23. 3. 2019 Běh Lužánkami 6,22 km 00:24:28 AAC Brno 4. 1.
16. 3. 2019 Běh kolem Myslivny 5,6 km 00:23:22 AAC Brno 20. 1.
9. 3. 2019 Modřický pohár 5 km 00:18:33 AAC Brno 20. 1.
23. 2. 2019 Rohálovská desítka 10 km 00:41:20 AAC Brno 93. 2.
26. 1. 2019 Rájecká desítka 5 km 00:22:17 AAC Brno 14. 1.
19. 1. 2019 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:18:06 AAC Brno 25. 1.
12. 1. 2019 Uhřické kolečko 4,23 km 00:16:37 AAC Brno 1. 1.
5. 1. 2019 Kuřimský kros 4,8 km 00:20:54 16. 1.
1. 12. 2018 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:20:28 AAC Brno 22. 1.
17. 11. 2018 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:25:20 30. 1.
20. 10. 2018 Krumlovský běh 4,5 km 00:17:14 AAC Brno – Orel Židenice 3. 1.
13. 10. 2018 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:42:29 AAC Brno 28. 1.
23. 9. 2018 Burčáková šestka 6 km 00:23:21 Orel Židenice, AAC Brno 23. 1.
18. 8. 2018 Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů v běhu do vrchu 5 km 00:29:16 AAC Brno - Orel Židenice 52. 1.
11. 8. 2018 Vnorovská desítka 5 km 00:19:38 Orel Židenice-AC Brno 2. 1.
4. 8. 2018 Holba běh na Šerák, MČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek, kvalifikace na MS v běhu do vrchu 9,5 km 01:00:45 AAC Brno 53. 1.
9. 6. 2018 Knířovský běh 6,5 km 00:25:45 Orel Židenice 21. 1.
3. 6. 2018 Běh kolem mohyly míru 13,3 km 00:56:01 AAC Brno 35. 1.
19. 5. 2018 Běh na Děvín 9,3 km 00:55:57 AAC Brno 15. 1.
1. 5. 2018 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12,5 km 00:51:40 AAC Brno 55. 1.
22. 4. 2018 Craft Brněnský půlmaraton 21,097 km 01:30:51 54. .
7. 4. 2018 Velká Morava 10 km 00:39:56 AAC Brno 38. 1.
1. 4. 2018 Běh městem Jarmily Kratochvílové 15 km 01:02:00 AAC Brno 25. 3.
25. 3. 2018 Brněnská přehrada 5 km 00:22:16 AAC Brno 1. 1.
17. 3. 2018 Běh Lužánkami 6,22 km 00:23:55 AAC Brno 2. 1.
10. 3. 2018 Běh kolem Myslivny 5,6 km 00:23:21 AAC Brno 3. 1.
24. 2. 2018 Malá cena Zlobice 7,3 km 00:30:49 AAC Brno - Orel Židenice 1. 1.
17. 2. 2018 Modřický pohár 5 km 00:17:56 AAC Brno 2. 1.
27. 1. 2018 Rájecká desítka 5 km 00:22:01 AAC Brno 2. 1.
20. 1. 2018 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:17:48 AAC Brno 2. 1.
6. 1. 2018 Kuřimský kros 4,8 km 00:20:10 AAC Brno 3. 1.
31. 12. 2017 Silvestrovský běh - Memoriál Richarda Plcha 5,3 km 00:21:27 4. .
27. 12. 2017 Hraběnčino běhání - memoriál Jaroslava Parmy 5,2 km 00:20:29 17. .
26. 12. 2017 Štěpánský běh 4,7 km 00:17:59 25. .
16. 12. 2017 Běh pod Pálavou 9,8 km 00:43:27 AAC Brno 23. .
2. 12. 2017 Mikulášský běh Okrouhlá 4,6 km 00:21:32 AAC Brno 19. .
17. 11. 2017 Běh o pohár Jehnic 6,4 km 00:25:01 25. .
11. 11. 2017 Běh za jedovnickým kaprem - Memoriál Jiřího Kovaříka 5,6 km 00:21:39 5. .
4. 11. 2017 Běh okolo přehrady Křetínky 14,7 km 00:58:19 16. .
29. 10. 2017 Běh na Babí lom 3,8 km 00:17:59 12. .
14. 10. 2017 Běh za bořetickým burčákem 10 km 00:42:09 AAC Brno 25. .
7. 10. 2017 Oslavanský podzimní kros 5,35 km 00:19:47 AAC Brno 2. .
1. 10. 2017 Pozořický SOPEL 5,6 km 00:25:19 AAC Brno 1. .
28. 9. 2017 Svatováclavský běh Blažovicemi 10 km 00:41:15 50. .
23. 9. 2017 5|10 mil Brnem 8,045 km 00:30:40 11. .
16. 9. 2017 Běh Moravským krasem 12,2 km 00:54:14 20. .
26. 7. 2017 Triexpert Cup 2017-Palackého vrch 7,1 km 00:29:50 AAC BRNO 3. 1.
17. 6. 2017 Spešovský kros okolo Jedle 8,5 km 00:38:42 11. .
3. 6. 2017 Běh na Děvín - MČR veteránů v běhu do vrchu 9,1 km 00:57:51 27. .
20. 5. 2017 Riviéra běh 7,8 km 00:35:55 15. .
14. 5. 2017 Běh kolem Babího lomu 8,7 km 00:40:52 AAC Brno 3. 1.
13. 5. 2017 Krpole Run 10 km 00:46:30 19. .
8. 5. 2017 Běh Černou Horou 4,6 km 00:20:19 AAC Brno 3. 1.
1. 5. 2017 Boskovické běhy - Běh za sedmizubým hřebenem 12,5 km 00:54:36 AAC Brno 6. 2.
23. 4. 2017 Indiánský běh ve Wilsoňáku 3,5 km 00:17:47 1. .
22. 4. 2017 Ivanovický krosmaraton a lidový běh 7 km 00:41:42 9. .
11. 2. 2017 Rájecká desítka 5 km 00:24:21 AAC Brno 25. 1.
21. 1. 2017 Radostická nerezová desítka 4,55 km 00:20:07 AAC Brno 23. 1.
10. 12. 2016 Vranovský žleb 5 km 00:21:45 AAC Brno 4. 1.
17. 11. 2016 Běh o pohár Jehnic 5 km 00:25:40 AAC Brno 5. 1.
6. 11. 2016 Sport Life Run - Veletržní běh 10 km 00:43:18 AAC Brno 3. 1.
8. 10. 2016 Běh za bořetickým burčákem 9,5 km 00:39:12 AAC Brno 3. 1.
24. 9. 2016 5|10 mil Brnem 16,09 km 01:08:35 AAC Brno 6. 2.
9. 4. 2016 Velká Morava 10 km 00:41:15 AAC Brno 3. 1.
6. 2. 2016 Rájecká desítka 5 km 00:24:31 AAC Brno 8. 2.
28. 9. 2015 Svatováclavský běh 11,25 km 00:47:06 AAC Brno 11. 3.
19. 9. 2015 Craft RUNGO běh brněnskou zoo 7,3 km 00:32:28 AAC Brno 2. 1.
18. 4. 2015 Velká Morava 10 km 00:41:29 AAC Brno 6. 2.
21. 3. 2015 Běh Lužánkami 6,4 km 00:25:32 AAC Brno 7. 1.
28. 2. 2015 Rohálovská desítka 10 km 00:43:31 AAC Brno 15. 2.
14. 9. 2014 Blanenská desítka 10 km 00:41:55 AAC Brno 7. 1.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu