Nejlepší výkony

Načítám...

Adam Szymanik (1996)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
12. 3. 2022 Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka 10 km 00:31:40 AKBK 3. 3.
31. 12. 2021 Silvestrovský běh 10 km 00:33:23 Atletika Havířov 1. 1.
27. 11. 2021 MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km 00:36:54 Atletika Havířov 1965 17. .
18. 9. 2021 Běh rodným krajem Emila Zátopka 22,3 km 01:16:52 AKBK 1. 1.
1. 8. 2021 Běh na Kozubovou 5 km 00:26:43 AKBK 2. 2.
9. 9. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:19:32 AK Havířov 1. 1.
2. 9. 2020 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:37:25 AK Havířov 1. 1.
19. 8. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:11 AK Havířov 2. 1.
12. 8. 2020 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:37 AK Havířov 1. 1.
29. 7. 2020 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:26:12 AK Havířov 1. 1.
22. 7. 2020 Triexpert Cup - Kociánka 2,7 km 00:09:44 AK Havířov 1. 1.
15. 7. 2020 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:28:50 AK Havířov 2. 2.
8. 7. 2020 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:19:14 AK Havířov 2. 2.
1. 7. 2020 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:15:56 1. 1.
2. 11. 2019 Hornická desítka 10 km 00:31:56 TJ Jäkl Karviná 12. 10.
21. 9. 2019 Běh rodným krajem Emila Zátopka 22,3 km 01:25:24 TJ Jakl Karviná 12. 10.
11. 9. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:14 3. 2.
4. 9. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:26:27 1. 1.
28. 8. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:30:24 3. 2.
14. 8. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:11 1. 1.
7. 8. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:27:05 1. 1.
31. 7. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:27:54 2. 2.
28. 7. 2019 Běh na Kozubovou 5 km 00:29:37 Chotěbuz 14. 8.
27. 7. 2019 Běh na Lysou horu a Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu 8,4 km 00:40:05 TJ Jäkl Karviná 2. .
24. 7. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 00:39:19 1. 1.
17. 7. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:40 1. 1.
10. 7. 2019 Triexpert Cup - Myslivna 7 km 00:26:26 2. 1.
6. 7. 2019 Městský běh Karvinou 10 km 00:34:44 TJ Jäkl Karviná 2. 2.
3. 7. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:31 1. 1.
26. 6. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:44 2. 1.
19. 6. 2019 Triexpert Cup - dráha 10 km 00:33:42 1. 1.
12. 6. 2019 Triexpert Cup - Popůvky 7,9 km 00:28:47 2. 2.
5. 6. 2019 Triexpert Cup - Palackého vrch 7,1 km 00:24:55 1. 1.
29. 5. 2019 Triexpert Cup - Líšeň 11 km 38:21:00 1. .
22. 5. 2019 Triexpert Cup - Obřany 8,8 km 00:29:29 1. 1.
11. 5. 2019 Jäklacká hodinovka 0 km 00:00:00 TJ Jäkl Karviná 1. .
24. 4. 2019 Triexpert Cup - Pisárky 6 km 00:20:14 3. 2.
17. 4. 2019 Triexpert Cup - dráha 5 km 00:16:34 5. 4.
14. 4. 2019 CRAFT Brněnský půlmaraton / Brněnská desítka 21,097 km 01:16:53 Chotěbuz 7. 5.
23. 3. 2019 Běh Lužánkami 7,775 km 00:26:57 TJ Jäkl Karviná 8. 7.
31. 12. 2018 Silvestrovský běh 10 km 00:35:43 TJ Jakl Karviná 1. 1.
14. 10. 2018 Havířovská desítka 10 km 00:36:26 7. 7.
29. 7. 2018 Běh na Kozubovou 5 km 00:29:37 Chotěbuz 14. 8.
7. 7. 2018 Městský běh Karvinou 10 km 00:36:32 6. .
22. 4. 2018 Craft Brněnský půlmaraton 21,097 km 01:25:18 21. .
17. 3. 2018 Běh Lužánkami 7,775 km 00:28:05 8. 7.
4. 11. 2017 Hornická desítka 10 km 00:37:04 Chotěbuz 51. 26.
23. 9. 2017 5|10 mil Brnem 16,09 km 00:56:20 9. .
30. 7. 2017 Běh na Kozubovou 5 km 00:30:50 Chotěbuz 27. 12.
16. 4. 2017 Brněnský půlmaraton 21,097 km 01:33:56 150. .
6. 11. 2016 Sport Life Run - Veletržní běh 10 km 00:44:40 SAJ Brno 59. 37.
18. 4. 2015 Brněnský půlmaraton a Brněnská desítka 21,097 km 01:45:04 Chotěbuz 433. 313.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu