Výsledky a hodnocení závodů

Rtyňské okruhy sídlištěm, 15. 1. 2020

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 1⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    6 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Pavel JelenMM8199100:19:59
    2Vítězslav ŠolcMM8199100:20:27
    3Milan VlčekMM8198900:20:29
    4Jiří KuldaMM7200200:20:38
    5Antonín StaněkMM7200200:21:05
    6Vladislav DufkaMM8199100:21:26
    7Miroslav DuchMM9197900:21:51
    8David PauzarMM10196900:22:03
    9František BuřilMM10196600:22:29
    10Vít VosáhloMM8200000:22:42
    11Jiří DouchaMM9197100:22:48
    12Michal KrtičkaMM9197300:22:52
    13Ladislav KubečekMM8199100:23:08
    14Jiří KubasaMM9197700:23:09
    15Roman JakoubekMM10196700:23:13
    16Roman VagenknechtMM9197500:23:15
    17Martin HabrMM8199600:23:24
    18Matyáš VintrMM7200200:23:41
    19Luděk NovotnýMM9197400:23:55
    20Jaroslav MazačMM10196800:24:09
    21Petr HabrMM10196500:24:14
    22Michal RenskýMM9197900:24:22
    23Martin LaštůvkaMM9198000:24:27
    24Martin OsobaMM10196500:24:31
    25Norbert RubáčekMM9198000:25:00
    26Josef VondraMM9197100:25:01
    27Martin ZárubaMM9197600:25:29
    28Patrik HejnaMM8199800:25:36
    29Karel ŠestákMM9197100:25:46
    30Ladislav KubečekMM10196200:25:49
    31Tomáš GabrielMM8199300:25:53
    32Martin VašíčekMM9197100:25:54
    33Lucie HejnováŽZ8198800:26:05
    34Jiří LepltMM10196100:26:17
    35Aleš LhotaMM9197800:26:23
    36Josef SmolaMM9198000:26:25
    37František PechekMM11195300:26:27
    38Pavlína PetrovováŽZ9198300:26:31
    39Romana BrumlíkováŽZ9197600:26:47
    40Petr KarajanisMM9197600:26:51
    41Martin MatuškaMM9198000:26:52
    42Michal PetrovMM9197800:27:06
    43Luděk ZelenýMM10196100:27:09
    44Lukáš LinhartMM8198900:27:13
    45Václav MachMM8198200:27:18
    46Oldřich ŠmídaMM12194800:27:21
    47Matěj PíšaMM7200200:27:26
    48Vítězslav ŠolcMM11195700:27:30
    49Jiří ElichMM10196400:27:42
    50Jarroslav KunrtMM9197500:27:47
    51Stanislav ŠrůtekMM11195800:27:50
    52Petr HejnaMM9197800:28:34
    53Eva KirschováŽZ9197800:29:41
    54Jan BrožMM10196800:29:53
    55Michal BiedermanMM8198500:30:22
    56Jan PoláčekMM10196800:30:48
    57Jiří JavůrekMM12194800:31:00
    58Jana RudolfováŽZ10197100:31:06
    59Lucie CelbováŽZ8199200:31:59
    60Karel KřepelkaMM8198700:32:12
    61Eva KrumhanzlováŽZ10197100:32:58
    62Kateřina ManováŽZ8199200:33:09
    63Josef ŠibravaMM8198900:33:29
    64Karel TrejbalMM11195100:34:07
    65Jiří KuříkMM12195000:34:13
    66Eva FriebelováŽZ11196200:35:59
    67Radka KubečkováŽZ10196900:36:20
    68Stanislav GrohMM12194600:46:07

     Všechny ročníky