Výsledky závodů

Memoriál Petra Šimka, 13. 7. 2019

« Detail závodu

Oblíbenost

100 %

Podrobné hodnocení

Organizační záležitosti
100 %
Zdravotní služba
100 %
Vydávání čísel
100 %
Značení tratě
100 %
Změřená trať
100 %
Občerstvení
100 %
Výsledky závodu
100 %
Propozice
100 %
Dostatek pořadatelů a dobrovolníků
100 %
Dostatek WC
100 %
Šatny a úschova zavazadel
59 %
Dostatek občerstvení
100 %
Program pro děti
100 %
Atraktivita tratě
100 %
Výše startovného vzhledem k benefitům
100 %
Výsledky ke stažení

10 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Jiří MilerMM49197500:32:35
2Milan JanoušekMM39199100:33:02
3Libor EremkaMM39198800:34:16
4Zbyněk KudrnaMM39198000:34:31
5Jan VideckýMM39198500:34:53
6Jaromír HradeckýMM39198500:35:14
7Lukáš PomeznýMM39199400:35:49
8Luboš HerelMM49197100:35:52
9Petr HarnošMM39198600:36:01
10Miloš SmrčkaMM69195400:36:15
11Miloš MaryškaMM39198100:36:54
12Kateřina Kratochvílová KriegelováŽZ49198400:38:04
13Jan HerdaMM39198300:38:26
14Tomáš BurdychMM39198200:38:42
15Radovan KerlíkMM59196500:39:01
16Miloš LambertMM59196900:39:21
17Tomáš JadrníčekMM49197700:39:26
18Vlastimil HájekMM49197400:39:28
19Tomáš ZdvihalMM39198600:39:33
20Norbert KlvaňMM49197200:39:50
21Jaroslav UrbanMM39198400:40:03
22David BrukMM59196800:40:04
23Michal PolanMM39198100:40:20
24Karel PodolákMM49197400:40:42
25Zdeněk BufkaMM69195700:41:19
26Petr ZlámalíkMM39198300:41:49
27Ondřej KačírekMM39200300:42:21
28Jakub KošataMM39199300:42:31
29Martina HampejsováŽZ49197200:42:43
30Roman ProcházkaMM49197600:42:48
31Pavel PrchalMM69195900:42:57
32Francesca AccardoŽZ49197700:43:26
33Vladimír VeselýMM49197100:43:32
34Iva KroužilováŽZ49197700:43:53
35Jan VenhudaMM39198300:44:16
36Dita ZdvihalováŽZ34198700:44:36
37Anna KrátkáŽZ50196900:44:46
38Lubomír SvátekMM69195800:45:30
39Vladimír ChvátalMM59196700:45:41
40Josef RejholecMM49197000:45:54
41Pavlína KlimešováŽZ34199400:45:55
42Tomáš BočekMM39198500:45:57
43Iva ZradičkováŽZ34198700:46:20
44Vojtěch HrabánekMM49197500:46:59
45Miroslav SlavíkMM49197500:47:24
46Miroslav PokornýMM59196000:47:28
47Karla MališováŽZ50196000:47:29
48Jan SukeníkMM59196200:47:49
49Aleš ZradičkaMM49197800:48:25
50Alena ProcházkováŽZ49198200:49:10
51Jaroslav MrázekMM39199000:50:10
52Václav VyskočilMM59196500:51:29
53Lenka SlavíkováŽZ49197900:52:29
54Čestmír SochaMM69195500:54:14
55Marcela BuřičováŽZ49197200:54:59
56Tomáš HlavicaMM49197700:55:13
57Anita VeseláŽZ50196500:55:35
58Michela HladkáŽZ49197400:56:34
59Nicole RauvolfováŽZ34199000:56:47
60Tereza MervardováŽZ34199900:57:19
61Jiří SedlákMM69195800:58:19
62Hana KošatováŽZ50196800:58:28
63Petr ZalužanskýMM49197001:00:57
64Pavel KolocMM59196501:04:51
65Petr KopřivaMM49197901:05:15
66Lucie JadrníčkováŽZ49198001:06:25
67Kryštof HubáčekMM39200301:06:48
68Josef KrátkýMM59196501:09:25

 Všechny ročníky