Výsledky a hodnocení závodů
Litomyšlská dvanáctka, 25. 3. 2017
« Detail závoduStatistika hodnocení běhu
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
Doporučení od běžců
Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉
Výsledky na webu
12 km
# | Jméno | Pohlaví | Kategorie | Ročník | Výkon |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tj Nové Město Na Moravě Kourek Lukáš | M | MA | 1988 | 00:40:17 |
2 | Ac Vysoké Mýto Zenkl Adam | M | MA | 1995 | 00:40:48 |
3 | Eleven Run Team Podškubka Viktor | M | MB | 1973 | 00:43:12 |
4 | Litomyšl Benko Jan | M | MB | 1974 | 00:44:09 |
5 | Vencl Tým Ústí Nad Orlicí Hejl Radek | M | MB | 1972 | 00:44:46 |
6 | Tj Nové Město Na Moravě Kulíšek Karel | M | MJ | 1999 | 00:44:55 |
7 | Tj Nové Město Na Moravě Chlubna Jan | M | MA | 1984 | 00:45:36 |
8 | Ústí Nad Orlicí Vítek Miroslav | M | MB | 1972 | 00:45:45 |
9 | Iscarex Česká Třebová Buriánek Roman | M | MC | 1965 | 00:46:10 |
10 | Orlov Procházka Petr | M | MB | 1974 | 00:46:51 |
11 | Iscarex Česká Třebová Radiměřský Karel | M | MA | 1987 | 00:47:26 |
12 | Janov Kramář Michal | M | MA | 1995 | 00:47:33 |
13 | F-bike Klub Sádek Fliedr Jiří | M | MA | 1980 | 00:47:35 |
14 | Iscarex Česká Třebová Vacek Martin | M | MB | 1969 | 00:47:51 |
15 | Tj Nové Město Na Moravě Ožana Václav | M | MC | 1964 | 00:48:07 |
16 | Sebranice Turbak Jaroslav | M | MC | 1963 | 00:48:14 |
17 | Česká Třebová Bureš Martin | M | MB | 1974 | 00:48:15 |
18 | Tj Nové Město Na Moravě Homolková Hana | Ž | ZA | 1996 | 00:48:52 |
19 | Activity Lanškroun Scheuer Jan | M | MC | 1966 | 00:48:59 |
20 | Janov U Litomyšle Kmošek Roman | M | MB | 1976 | 00:49:01 |
21 | Activity Lanškroun Sedláček Roman | M | MC | 1964 | 00:49:02 |
22 | Runsport Beneš Michal | M | MA | 1983 | 00:49:21 |
23 | Střední Škola Podnikání Vm S.r.o. Slavík Radek | M | MC | 1966 | 00:49:34 |
24 | Dolní Dobrouč Matyášová Jana | Ž | ZB | 1965 | 00:51:56 |
25 | Fort Smc Ústí Nad Orlicí Šebek Michal | M | MA | 1984 | 00:52:17 |
26 | Activity Lanškroun Farma Žichlínek Skalický Josef | M | MC | 1962 | 00:52:19 |
27 | Nové Město Na Moravě Hubáček Petr | M | MA | 1978 | 00:52:37 |
28 | Jiskra Ústí Nad Orlicí Krupička Miroslav | M | MD | 1953 | 00:52:48 |
29 | Run Sport Team Mikulecká Marcela | Ž | ZB | 1973 | 00:52:49 |
30 | Pasivity Žamberk Belobrad Ivan | M | MC | 1966 | 00:52:50 |
31 | Ttc Olomouc Kovařík Oldřich | M | MC | 1960 | 00:52:51 |
32 | Bkl Machov Šolc Vítězslav | M | MD | 1957 | 00:52:53 |
33 | Javorník Steklý Petr | M | MB | 1974 | 00:52:54 |
34 | Česká Třebová Hruban Jan | M | MC | 1966 | 00:53:42 |
35 | Ac Choceň Řemínek Matěj | M | MA | 1986 | 00:53:51 |
36 | Růžoffky V Běhu Litomyšl Stejskalová Andrea | Ž | ZB | 1972 | 00:53:54 |
37 | Janov U Litomyšle Wejda Vlastimil | M | MA | 1978 | 00:54:01 |
38 | Iscarex Česká Třebová Šimůnek Jan | M | MA | 1982 | 00:54:05 |
39 | Bardejov Gajdár Michal | M | MA | 1991 | 00:54:09 |
40 | Sebranice U Litomyšle Turbaková Barbora | Ž | ZA | 1990 | 00:54:10 |
41 | Česká Třebová Ráb Pavel | M | MD | 1952 | 00:54:10 |
42 | Litomyšl Hurychová Jaroslava | Ž | ZB | 1982 | 00:54:11 |
43 | Iscarex Česká Třebová Kubišta Oto | M | MD | 1953 | 00:54:27 |
44 | Activity Lanškroun Vencl Jiří | M | MJ | 1998 | 00:55:16 |
45 | Ac Vysoké Mýto Kopecký Libor | M | MD | 1956 | 00:55:33 |
45 | Iscarex Česká Třebová Flídrová Lenka | Ž | ZA | 1984 | 00:55:33 |
47 | Eleven Run Team Vacarda Vladimír | M | MC | 1959 | 00:56:04 |
48 | Litomyšl Benková Romana | Ž | ZB | 1978 | 00:56:19 |
49 | Litomyšl Doubek Tomáš | M | MA | 1996 | 00:56:49 |
50 | Activity Lanškroun Kunčár Zdeněk | M | MB | 1973 | 00:57:04 |
51 | Iscarex Česká Třebová Hrušková Darina | Ž | ZB | 1975 | 00:57:41 |
52 | Atletika Žamberk Pavelcová Romana | Ž | ZB | 1972 | 00:58:04 |
53 | Atletika Polička Kapoun Petr | M | MB | 1975 | 00:58:37 |
54 | Hvězda Skp Pardubice Krátká Anna | Ž | ZB | 1969 | 00:58:55 |
55 | Orel Vysoké Mýto Smolák Petr | M | MC | 1964 | 00:58:58 |
56 | Janov Ostrolucká Jana | Ž | ZB | 1974 | 00:59:19 |
57 | Atletika Polička Červ Miloslav | M | MD | 1950 | 00:59:40 |
58 | - Šedová Jana | Ž | ZB | 1973 | 01:00:40 |
59 | Svitavy-lačnov Paráková Jitka | Ž | ZB | 1981 | 01:00:46 |
60 | Horní Sloupnice Ráb Ludvík | M | MA | 1982 | 01:02:10 |
61 | Litomyšl Ospaldová Jana | Ž | ZB | 1970 | 01:02:41 |
62 | Iscarex Česká Třebová Šimůnková Pavla | Ž | ZB | 1977 | 01:03:52 |
63 | Velké Poříčí Lanta Stanislav | M | MC | 1963 | 01:04:38 |
64 | Svitavy - Lačnov Fadrný Jiří | M | MD | 1951 | 01:05:23 |
65 | Cerekvice Nad Loučnou Brychtová Romana | Ž | ZB | 1979 | 01:05:32 |
66 | Tj Svitavy Peterková Veronika | Ž | ZA | 1984 | 01:05:45 |
67 | Janov Košňarová Štěpánka | Ž | ZB | 1977 | 01:06:08 |
68 | Přelouč Sedlák Jiří | M | MC | 1958 | 01:06:46 |
69 | Hradec Králové Hellerová Hana | Ž | ZB | 1961 | 01:07:35 |
70 | Naa Ústí Nad Orlicí Šafář Jaroslav | M | MD | 1951 | 01:07:59 |
71 | Dubina Pardubice Chocholouš Dalibor | M | MD | 1946 | 01:12:11 |
72 | Podrážek Dycka Jan | M | MA | 1980 | 01:12:43 |
73 | Vysoké Mýto Dycková Šárka | Ž | ZB | 1982 | 01:14:40 |
74 | Vysoké Mýto Josefy Daniel | M | MB | 1974 | 01:15:59 |
75 | Hvězda Pardubice Krátký Josef | M | MC | 1965 | 01:18:06 |
76 | Ac Choceň Nechvílová Miroslava | Ž | ZB | 1960 | 01:18:32 |
77 | Tj Liga 100 Hradec Králové Soukup Jiří | M | MD | 1927 | 02:19:44 |
Všechny ročníky