Výsledky a hodnocení závodů

Kladrubská pětka, 15. 9. 2019

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 1⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



Výsledky ke stažení

5 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1David KučeraMMuži199100:15:45
2Tomáš JašaMMuži199200:15:53
3Štěpán TrávníčekMMuži200300:17:53
4Lukáš DavidMMuži198800:18:07
5Vojtěch DeckerMDorostenci200400:18:15
6Ivan StachMMuži198600:18:24
7Jan PospíšilMVeteráni I197000:18:40
8Jiří BretšnajdrMVeteráni I197400:18:45
9Jaroslav StahlMMuži198000:18:47
10David HavlíčekMMuži198600:18:50
11Josef SudaMVeteráni I197800:18:58
12Ivan DavidMVeteráni II196400:19:02
13Lukáš KopčaMMuži199000:19:02
14Jan MajerMVeteráni I197300:19:35
15David KellnerMVeteráni I197500:19:45
16Jiří TrávníčekMVeteráni I197200:19:46
17Vojtěch SýkoraMDorostenci200500:19:48
18Petr KuželkaMVeteráni II196400:19:52
19Petr BukovjanMMuži198500:20:10
20Adéla Hofmanovᎎeny199100:20:15
21Eva Slavíkovᎎeny198400:20:16
22Michal NovákMDorostenci200300:20:22
23Jana Brantlovᎎeny199500:20:46
24Miroslav BendaMVeteráni II196200:20:54
25Lucie Davidovᎎeny199400:20:54
26Jan FlaksMVeteráni II196200:21:04
27Josef ZíkaMVeteráni II196000:21:21
28Adéla KočandrlováŽDorostenky200400:21:22
29Milan MálekMVeteráni I197000:21:31
30Jan StehlíkMVeteráni I197800:21:49
31Milan ŠrámekMVeteráni II196200:21:56
32Pavla Stachovᎎeny198500:22:03
33Jaroslav KroupaMVeteráni II196400:22:07
34František RabadaMVeteráni I197400:22:11
35Tomáš VlasákMMuži198600:22:36
36Jan MacákMVeteráni II196100:22:39
37Lukáš PubrdleMMuži199000:22:53
38Jan HanzlMVeteráni I197800:23:00
39Jaroslav VlasákMVeteráni III195800:23:26
40Jan ŠůchaMVeteráni I197800:23:34
41Vendula Fronkovᎎeny199400:23:35
42Šárka Bláhovᎎeny I197800:23:37
43Daniel VynáhlovskýMVeteráni I197600:23:38
44Ivana Kvasničkovᎎeny200200:24:10
45Stanislava Forsterovᎎeny I197800:24:31
46Štefan KučíkMVeteráni II196700:24:39
47Štefan LabancMVeteráni III195400:24:40
48Anna Žohovᎎeny I197900:24:53
49Lukáš StöckelmayerMMuži198000:25:10
50Marta Štíchovᎎeny198400:25:16
51Dáša Konrádyovᎎeny I197600:25:19
52Romana Petrovičovᎎeny I197700:25:20
53Radek VolenaMVeteráni II196900:25:24
54Pavlína Šlechtovᎎeny II196700:25:51
55Tomáš KozákMVeteráni I197700:25:53
56Vlasta Weberovᎎeny I197800:25:56
57Martin KadlecMVeteráni I197900:26:08
58Lucie BretšnajdrováŽDorostenky200500:26:29
59Marcela Bečvářovᎎeny I197100:26:30
60Andrea GabriškováŽDorostenky200200:26:33
61Daniela FürstováŽDorostenky200300:26:33
62Adéla FlaškováŽDorostenky200400:26:55
63Petr RabadaMVeteráni I197600:27:09
64Jana Krejsovᎎeny II196700:28:27
65Lada Hubenᎎeny198200:28:32
66Alena Bernáškovᎎeny198400:28:43
67Pavlina StockelmayerovaŽŽeny I197700:29:13
68Josef NovotnýMVeteráni III195900:29:27
69Zuzana Vynáhlovskᎎeny198100:30:22
70Eva HeřmanováŽDorostenky200400:30:35
71Jana Hrubᎎeny II196400:31:46
72Jaroslava Jašovᎎeny III195800:32:21
73Markéta Kermesovᎎeny I197800:32:35
74Lenka Pazderkovᎎeny198400:33:47
75František VeselýMMuži198100:33:57
76Michaela Trávníčkovᎎeny199500:34:39
77Václav ŠůchaMVeteráni III194600:35:22
78Jiří LacinaMVeteráni III195400:36:56

 Všechny ročníky