Nejlepší výkony

Načítám...

Michal Vacek (2004)

datum závod vzdálenost čas oddíl umístění umístění v kategorii
13. 11. 2021 Perníková devítka 9 km 00:37:37 Vencl tým Ústí nad Orlicí 9. 8.
6. 11. 2021 Malá Pardubická cross country 3,8 km 00:15:48 Vencl team ÚO 7. .
18. 8. 2021 5. Pekelný kilometr 1 km 00:06:15 11. .
15. 8. 2021 Černovírský kros 4,77 km 00:22:36 9. .
6. 8. 2021 Svinnský ISCAREX kros 5,4 km 00:23:38 15. .
1. 8. 2021 Run Sádecká pila 12,5 km 00:45:14 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 12. .
10. 7. 2021 Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka 9,5 km 00:57:20 Vencl tým Ústí nad Orlicí 34. .
10. 7. 2021 Nemojská devítka - memoriál Ing. Miloslava Gábra 9 km 00:57:20 Vencl tým Ústí nad Orlicí 34. .
30. 6. 2021 4. Pekelný kilometr 1 km 00:06:28 Vencl tým Ústí nad Orlicí 13. 2.
20. 6. 2021 Širokodolský kros 7 km 00:34:38 Vencl tým Ústí nad Orlicí 10. 8.
19. 6. 2021 Běh na Kozlovský kopec 5,2 km 00:25:33 Vencl tým Ústí nad Orlicí 24. 2.
4. 10. 2020 Běh údolím Orlice 6 km 00:26:31 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 3. 2.
17. 9. 2020 Pardubická devítka 9,6 km 00:40:45 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 28. .
16. 9. 2020 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:20:33 12. .
19. 8. 2020 5. Pekelný kilometr 1 km 00:07:06 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 26. 2.
7. 8. 2020 Svinnský ISCAREX kros 5,4 km 00:25:22 Vencl tým Ústí nad Orlicí 23. 5.
4. 1. 2020 Běh do vrchu na Andrlův chlum 2 km 00:13:38 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 37. 6.
26. 12. 2019 Štěpánský kros 7,8 km 33:08:32 Vencl Team 21. 21.
7. 12. 2019 Čertovský Běh 4 km 00:21:33 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 57. 13.
14. 9. 2019 Kopa běh 14,5 km 01:07:39 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 16. .
28. 8. 2019 5. Pekelný kilometr 1 km 00:06:28 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 9. 2.
23. 6. 2019 Běh na Kozlovský kopec 5,2 km 00:25:19 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 29. 3.
19. 6. 2019 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:18:45 7. .
19. 5. 2019 Nekořský kros 1,7 km 00:07:02 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2. 2.
12. 5. 2019 Běh Choceňskými sady 3 km 00:11:40 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2. 2.
26. 4. 2019 Běh na Rozálku 0,9 km 00:03:31 Iscarex Junior Team Česká Třebová 21. 2.
30. 3. 2019 MČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 3 km 00:11:30 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 56. 2.
5. 1. 2019 Běh do vrchu na Andrlův chlum 2 km 00:14:50 ISCAREX Junior team Česká Třebová 35. 3.
31. 12. 2018 Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic 6 km 00:26:12 ISCAREX Junior team Česká Třebová 26. 15.
1. 12. 2018 Čertovský běh 4,2 km 00:19:31 ISCAREX Junior team Česká Třebová 20. 3.
17. 11. 2018 Běh 17. listopadu 5,5 km 00:24:29 ISCAREX Junior team Česká Třebová 22. 13.
28. 10. 2018 Týnišťská desítka 10 km 00:45:24 ISCAREX Junior team Česká Třebová 83. 24.
24. 6. 2018 Běh na Kozlovský kopec 5,2 km 00:26:13 ISCAREX Junior team Česká Třebová 49. 7.
20. 6. 2018 T-Mobile Olympijský běh 5 km 00:19:58 8. .
13. 6. 2018 Memoriál Václava Čevony 3 km 00:11:28 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 25. 22.
13. 5. 2018 Běh choceňskými sady 3 km 00:12:51 ISCAREX Junior team Česká Třebová 3. 2.
27. 4. 2018 Běh na Rozálku 0,9 km 00:03:31 Iscarex Junior Team Česká Třebová 21. 2.
14. 4. 2018 Pardubický vinařský půlmaratón / MČR v půlmaratónu 10 km 00:51:24 Iscarex junior team Česká Třebová 22. 20.
28. 10. 2017 Týnišťská desítka 10 km 00:45:35 ISCAREX Junior team Česká Třebová 100. .
25. 6. 2017 Běh na Kozlovský kopec 5,2 km 00:28:40 ISCAREX Junior team ČT 63. 6.
14. 5. 2017 Běh choceňskými sady 3 km 00:12:58 ISCAREX Junior team ČT 5. 2.
6. 5. 2017 Letohradská pětka 3 km 00:13:57 ISCAREX Junior team ČT 4. 2.
5. 11. 2016 Malá pardubická cross country 2 km 00:08:55 Iscarex junior team ČT 8. 7.
15. 7. 2016 Svinnský Iscarex kros 0,9 km 00:03:46 ISCAREX Junior team ČT 5. 5.
12. 6. 2016 Běh přes Červený vrch 1,35 km 00:04:41 ISCAREX Junior team ČT 6. 5.
7. 5. 2016 Letohradská pětka 1,5 km 00:07:10 TJ Dlouhá Třebová 10. 10.

provozovatel

partneři českého běžeckého klubu