# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Jaša (CZE) AK Škoda Plzeň M (1.) MA (1.) 1992 00:14:38
2. 2. Vojtěch Koželuh (CZE) Atletika Klatovy M (2.) MA (2.) 1992 00:15:12
3. 3. Pavel Štěpáník (CZE) TJ Sušice M (3.) MA (3.) 1992 00:15:17
4. 4. Lukáš Krýsl (CZE) Atletika Klatovy M (4.) MA (4.) 1999 00:15:49
5. 5. Ondřej Teska (CZE) Lesy ČR Domažlice M (5.) MA (5.) 1986 00:16:03
6. 6. Lukáš Soukup (CZE) M (6.) MA (6.) 1982 00:16:40
7. 7. Tomáš Görner (CZE) Atletika Klatovy M (7.) MA (7.) 1981 00:16:41
8. 8. Jakub Jelínek (CZE) Atletika Klatovy M (8.) MA (8.) 1989 00:16:46
9. 9. Jan Beneš (CZE) Symbio+CE.Energy M (9.) MA (9.) 1990 00:16:55
10. 10. Ondřej Váchal (CZE) MÍLAŘI Domažlice M (10.) MA (10.) 1994 00:17:02
11. 11. Tomáš Stančík (CZE) Plzeň M (11.) MB (1.) 1976 00:17:05
12. 12. Jiří Straka (CZE) Triatlon klub Klatovy M (12.) MA (11.) 1991 00:17:09
13. 13. Jan Kasal (CZE) High Intensity Trainings Prague M (13.) MA (12.) 1990 00:17:11
14. 14. Jiří Kučva (CZE) ACS Praha cycling M (14.) MA (13.) 1979 00:17:13
15. 15. Josef Fiala (CZE) M (15.) MA (14.) 1998 00:17:13
16. 16. Nordkut Švaml (CZE) M (16.) MB (2.) 1972 00:17:16
17. 17. Ivan David (CZE) Cyklodrak Stříbro M (17.) MC (1.) 1964 00:17:18
18. 18. Petr Urban (CZE) TJ Sokol Chudenice M (18.) MA (15.) 1985 00:17:22
19. 19. Miroslav Veselovský (CZE) Rebel Team Blovice M (19.) MA (16.) 1998 00:17:53
20. 20. Patrik Jung (CZE) Jabkoty Kdyně M (20.) MA (17.) 1995 00:17:54
21. 21. Martin Furbach (CZE) STRAKONICE M (21.) MB (3.) 1975 00:18:02
22. 22. Jaromír Urbánek (CZE) Atletika Klatovy M (22.) MB (4.) 1978 00:18:08
23. 23. Tomáš Dolejš (CZE) TJ Sokol Mochtín M (23.) MA (18.) 1982 00:18:16
24. 24. Pavel Jílek (CZE) cykloservis Malát Klatovy M (24.) MB (5.) 1978 00:18:20
25. 25. Libor Revák (CZE) FN Plzeň M (25.) MA (19.) 1990 00:18:28
26. 26. Jiří Vaculík (CZE) SK BABICE M (26.) MB (6.) 1974 00:18:28
27. 27. Pavel Majer (CZE) Klub Domažlice M (27.) MB (7.) 1976 00:18:31
28. 28. Petr Bechyně (CZE) KČT Nýrsko M (28.) MA (20.) 1982 00:18:33
29. 29. Ondřej Janeček (CZE) Klatovy M (29.) MA (21.) 1990 00:18:36
30. 30. Ondřej Kocum (CZE) Triathlon Klatovy M (30.) MA (22.) 1980 00:18:36
31. 31. Michal Štohanzl (CZE) (Jihlava) M (31.) MA (23.) 1985 00:18:38
32. 32. Pavel Vondrášek (CZE) Wolfpack M (32.) MB (8.) 1978 00:18:41
33. 33. Tomáš Peteřík (CZE) Horšovský Týn M (33.) MA (24.) 1980 00:18:45
34. 34. Šimon Bureš (CZE) Atletika Klatovy M (34.) MA (25.) 1992 00:18:45
35. 35. Jaroslav Pudil (CZE) M 2 Sport Bečvář Strakonice M (35.) MC (2.) 1961 00:18:47
36. 36. Lukáš Gruha (CZE) M (36.) MA (26.) 1984 00:18:59
37. 37. Jakub Klemsa (CZE) M (37.) MA (27.) 1990 00:19:00
38. 38. Martin Hříbal (CZE) Velosport Domažlice M (38.) MA (28.) 1989 00:19:04
39. 39. Miroslav Duda (CZE) Prazdroj Plzeň M (39.) MA (29.) 1987 00:19:05
40. 40. Vít Svoboda (CZE) M (40.) MA (30.) 1996 00:19:11
41. 41. Jindřich Šmíd (CZE) PSP Klub Koloběhu Plzeň M (41.) MA (31.) 1987 00:19:13
42. 42. Jan Gontner (CZE) M (42.) MA (32.) 1989 00:19:13
43. 43. Miroslav Bořánek (CZE) M (43.) MA (33.) 1979 00:19:14
44. 44. Karel Voráček (CZE) Sokol Dolany M (44.) MC (3.) 1963 00:19:21
45. 45. Hynek Jelínek (CZE) Klatovy M (45.) MA (34.) 1993 00:19:30
46. 46. Jaroslav Busta (CZE) M (46.) MB (9.) 1975 00:19:37
47. 47. Martin Kocum (CZE) Triathlon Klatovy M (47.) MB (10.) 1978 00:19:47
48. 48. Filip Votava (CZE) Šumava Domažlice M (48.) MA (35.) 1992 00:19:52
49. 49. Petr Zítek (CZE) M (49.) MB (11.) 1978 00:19:53
50. 50. Libor Kupka (CZE) Plzeň - Rozběháme Česko M (50.) MA (36.) 1982 00:19:55