# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Zuda (CZE) Ústí nad Labem M (1.) A (1.) 1984 01:40:54
2. 2. Petr Cmunt (CZE) AC Česká Lípa M (2.) A (2.) 1996 01:43:33
3. 3. Josef Procházka (CZE) ASK DĚČÍN M (3.) B (1.) 1971 01:49:20
4. 4. Matěj Burda (CZE) Tréninkový orgáč M (4.) A (3.) 1996 01:50:00
5. 5. Petr Herejt (CZE) SK Žraloci z PLZNĚ M (5.) B (2.) 1976 01:51:04
6. 6. Martin Žáček (CZE) OSŽ Česká republika M (6.) A (4.) 1985 01:51:27
7. 7. Josef Novotný (CZE) ASK Děčín M (7.) A (5.) 1979 01:51:32
8. 8. Petr Veselý (CZE) GLASSMAN TRIATHLON TEAM TEPLICE M (8.) A (6.) 1990 01:51:52
9. 9. Rostislav Štefánek (CZE) ASK Děčín M (9.) B (3.) 1977 01:51:57
10. 10. Jan Bureš (CZE) CK Slavoj Terezín-Cyklo city M (10.) A (7.) 1982 01:52:15
11. 11. Jaroslav Chramosta (CZE) JABOJA Team Dobrná M (11.) C (1.) 1966 01:53:20
12. 12. Pavel Rusňák (CZE) AO TJ Sokol Unhošť M (12.) A (8.) 1981 01:55:14
13. 13. Zdeněk Rež (CZE) Spona Teplice M (13.) B (4.) 1972 01:55:54
14. 14. Vladimír Růžička (CZE) Ústí nad Labem M (14.) C (2.) 1962 01:56:09
15. 15. Jiří Malý (CZE) Planet Toys Cycling M (15.) B (5.) 1977 01:56:50
16. 16. Josef Bečvář (CZE) Amatér M (16.) A (9.) 1980 01:57:36
17. 17. Jaroslav Tuček (CZE) Double shot M (17.) A (10.) 1982 01:58:22
18. 18. Ondřej Sláma (CZE) Bohemie Nový Bor M (18.) B (6.) 1976 01:58:50
19. 19. Luboš Sádovský (CZE) Jablonec nad Nisou M (19.) C (3.) 1965 01:59:03
20. 20. Petr Čuchal (CZE) MMB Třebebnice M (20.) A (11.) 1980 01:59:17
21. 21. Dagmar Musilová (CZE) Dobrý Fokus Ž (1.) E (1.) 1983 01:59:29
22. 22. Jaroslav Jíra (CZE) AC Česká Lípa M (21.) B (7.) 1971 01:59:52
23. 23. Miloš Madron (CZE) Ještěd SkyRace/Rozběháme Česko M (22.) B (8.) 1975 02:01:31
24. 24. Pavel Frydrych (CZE) ASK Děčín M (23.) A (12.) 1981 02:01:38
25. 25. Jaroslav Hriadel (CZE) Šneci Chřibská M (24.) A (13.) 1997 02:01:52
26. 26. Lubomír Čapek (CZE) KÚC Bikesport Ústí nad Labem M (25.) B (9.) 1974 02:02:41
27. 27. Ivo Feix (CZE) Teplice M (26.) B (10.) 1974 02:02:45
28. 28. Jaroslava Bredlová (CZE) Ústí nad Labem Ž (2.) E (2.) 1987 02:03:41
29. 29. Marek Peterka (CZE) Triade Děčín M (27.) B (11.) 1970 02:04:18
30. 30. Michal Čermák (CZE) Adidas runners M (28.) A (14.) 1985 02:04:23
31. 31. Lukáš Eliáš (CZE) BK Běkodo Teplice M (29.) A (15.) 1980 02:04:28
32. 32. Markéta Procházková (CZE) trenovanibehu.cz Ž (3.) E (3.) 1991 02:04:31
33. 33. Pavel Bodnar (CZE) Maratón klub Kladno Ž (4.) B (12.) 1976 02:04:53
34. 34. Jan Tvrdík (CZE) Tým Bez Názvu M (30.) B (13.) 1977 02:06:15
35. 35. Milan Šafařík (CZE) CAO Děčín M (31.) B (14.) 1972 02:06:26
36. 36. Jaroslav Hofman (CZE) AC Rumburk M (32.) B (15.) 1971 02:06:45
37. 37. Jakub Bílý (CZE) TJ Loko Teplice OB M (33.) F (1.) 2001 02:07:20
38. 38. Jaroslav Najman (CZE) raidaventura.org,Barce M (34.) A (16.) 1979 02:07:40
39. 39. Hynek Háza (CZE) ASK Děčín M (35.) A (17.) 1999 02:08:51
40. 40. Jaroslav Novák (CZE) Ústí nad Labem - Brná M (36.) C (4.) 1962 02:08:54
41. 41. Miroslav Nádvorník (CZE) OSŽ Česká republika M (37.) A (18.) 1981 02:09:34
42. 42. Petr Farda (CZE) Krušnoman TT Litvínov M (38.) B (16.) 1973 02:10:45
43. 43. Pavel Nový (CZE) Ústí nad Labem M (39.) A (19.) 1993 02:10:57
44. 44. Pavel Kalenský (CZE) SUL Ústí nad Labem M (40.) B (17.) 1976 02:11:14
45. 45. Lenka Berrouche (CZE) USK Praha Ž (5.) E (4.) 1980 02:12:09
46. 46. Milan Krejčí (CZE) Provodín M (41.) B (18.) 1977 02:12:10
47. 47. Hugo Nádvorník (CZE) Kolokrám Svijany M (42.) A (20.) 1979 02:12:19
48. 48. Anna Žabová (CZE) VK Slavia Děčín Ž (6.) E (5.) 1996 02:12:21
49. 49. Jiří Masorsič (CZE) Střížák (Ústí n. Labem) M (43.) C (5.) 1963 02:12:52
50. 50. Pavel Suchý (CZE) TT Cyklorenova Cvikov M (44.) B (19.) 1969 02:13:46