# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) A Muži do 39 let (1.) 1980 00:45:11
2. 2. Lukáš Turek (CZE) SSK Vítkovice, z.s. M (2.) A Muži do 39 let (2.) 1996 00:46:16
3. 3. Petr Muras (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (3.) A Muži do 39 let (3.) 1989 00:47:06
4. 4. Marek Radomský (CZE) OSTRAVA-Poruba M (4.) A Muži do 39 let (4.) 1989 00:47:43
5. 5. Nikola Ivanov (CZE) Bicykly CZ M (5.) A Muži do 39 let (5.) 1985 00:47:50
6. 6. Ondřej Dominik (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (6.) B Muži do 49 let (1.) 1977 00:48:21
7. 7. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (7.) B Muži do 49 let (2.) 1971 00:49:03
8. 8. Vladan Šindelek (CZE) TiS Vilhelm M (8.) C Muži do 59 let (1.) 1967 00:49:11
9. 9. Radim Granol (CZE) Max Elita M (9.) A Muži do 39 let (6.) 1987 00:49:49
10. 10. Petr Groh (CZE) CA CATALUNYA M (10.) B Muži do 49 let (3.) 1976 00:50:11
11. 11. Petra Pastorová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (1.) F Ženy do 44 let (1.) 1977 00:50:20
12. 12. Dan Šindelek (CZE) MK Seitl Ostrava/Frýdek-Místek M (11.) C Muži do 59 let (2.) 1965 00:50:39
13. 13. Michal Buba (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (12.) A Muži do 39 let (7.) 1983 00:50:57
14. 14. Eva Filipiová (CZE) TJ Šumperk, z.s. Ž (2.) E Ženy do 34 let (1.) 1986 00:51:24
15. 15. Petr Škrabánek (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (13.) C Muži do 59 let (3.) 1960 00:51:33
16. 16. Marek Svoboda (CZE) Fitklub Přerov M (14.) A Muži do 39 let (8.) 1995 00:51:40
17. 17. Daniel Jordán (CZE) TRI CLUB H VEN Česká Lípa M (15.) A Muži do 39 let (9.) 1997 00:51:41
18. 18. Jakub Weimann (CZE) SK Oceláři Ostrava M (16.) B Muži do 49 let (4.) 1973 00:51:42
19. 19. Rostislav Pietrzyk (CZE) Kosk Vělopolí M (17.) B Muži do 49 let (5.) 1977 00:51:46
20. 20. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTRÉME – TEAM Ostrava M (18.) C Muži do 59 let (4.) 1965 00:52:17
21. 21. Vladimír Mazánek (CZE) HO Start Ostrava M (19.) A Muži do 39 let (10.) 1979 00:52:37
22. 22. Petr Schuler (CZE) Ostrava M (20.) A Muži do 39 let (11.) 1980 00:52:49
23. 23. Daniel Pastor (CZE) MK Seitl Ostrava M (21.) A Muži do 39 let (12.) 1999 00:53:10
24. 24. David Pastor (CZE) MK Seitl Ostrava M (22.) A Muži do 39 let (13.) 2002 00:53:23
25. 25. Tomáš Jadrníček (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (23.) B Muži do 49 let (6.) 1977 00:53:33
26. 26. Norbert Klvaň (CZE) SKC Pečky /Libice nad Cidlinou M (24.) B Muži do 49 let (7.) 1972 00:53:45
27. 27. Jan Stoszek (CZE) VZS Ostrava M (25.) B Muži do 49 let (8.) 1978 00:53:53
28. 28. Martin Ručka (CZE) SSK Vítkovice M (26.) A Muži do 39 let (14.) 2000 00:54:02
29. 29. Vítězslav Gazda (CZE) TJ Jawa Divišov M (27.) B Muži do 49 let (9.) 1977 00:54:09
30. 30. Alexandr Neuwirth (CZE) Atletický klub Emila ZÁTOPKA Kroměříž M (28.) D Muži nad 60 let (1.) 1955 00:54:23
31. 31. Hana Legerská (CZE) SSK Vítkovice, z.s. Ž (3.) E Ženy do 34 let (2.) 1985 00:54:43
32. 32. Gary Frost (CZE) Team GB !!! /GBR/ M (29.) B Muži do 49 let (10.) 1971 00:55:15
33. 33. Pavel Sztymon (CZE) Mushing team Ostrava (Johanka Hvězd Ž (4.) B Muži do 49 let (11.) 1973 00:55:19
34. 34. Jaroslav Míčka (CZE) AK Zátopek Kopřivnice M (30.) C Muži do 59 let (5.) 1960 00:55:26
35. 35. Richard Svárovský (CZE) Total sport Ostrava M (31.) B Muži do 49 let (12.) 1976 00:55:54
36. 36. Vojtěch Wala (CZE) regiorun.cz M (32.) A Muži do 39 let (15.) 1999 00:56:13
37. 37. Jiří Horák (CZE) SK Oceláci Ostrava M (33.) B Muži do 49 let (13.) 1975 00:56:27
38. 38. Ondřej Gramel (CZE) SK Černé plíce M (34.) A Muži do 39 let (16.) 1989 00:56:36
39. 39. Martin Řezáč (CZE) Musching team Ostrava M (35.) A Muži do 39 let (17.) 1982 00:56:52
40. 40. Vratislav Pietrzyk (CZE) Skvělá kola M (36.) B Muži do 49 let (14.) 1976 00:56:57
41. 41. Ivan Kokoř (CZE) Jof X-Team OSTRAVA-Poruba M (37.) A Muži do 39 let (18.) 1989 00:56:59
42. 42. Lukáš Matěj (CZE) OLOMOUC-Holice M (38.) A Muži do 39 let (19.) 1980 00:57:01
43. 43. Ondřej Vašíček (CZE) BK Olbramice M (39.) A Muži do 39 let (20.) 1987 00:57:02
44. 44. Petr Wala (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (40.) B Muži do 49 let (15.) 1971 00:57:13
45. 45. Veronika Martinková (CZE) Madeja Sport Ostrava Ž (5.) E Ženy do 34 let (3.) 1985 00:57:18
46. 46. Vojtěch Gruchalas (CZE) TK Ostrava M (41.) A Muži do 39 let (21.) 1983 00:57:19
47. 47. Michal Nevřala (CZE) Ostrava (SK Oceláci Ostrava/MTO M (42.) A Muži do 39 let (22.) 1981 00:57:25
48. 48. Karel Kravčik (CZE) BK Sak Karviná M (43.) D Muži nad 60 let (2.) 1956 00:57:36
49. 49. Petr Jorníček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (44.) C Muži do 59 let (6.) 1965 00:57:41
50. 50. Tomáš Lach (CZE) Ostrava (Rychlí slévači) M (45.) B Muži do 49 let (16.) 1978 00:57:45