# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Antonín Češík (CZE) Spartak Slatiňany M (1.) M 1 (1.) 1995 00:14:19
2. 2. Tomáš Pilař (CZE) Spartak Slatiňany M (2.) M 2 (2.) 1986 00:14:56
3. 3. Martin Douša (CZE) Spartak Slatiňany M (3.) M 3 (3.) 1988 00:15:01
4. 4. Tomáš Metelka (CZE) OK 99 Hradec Králové Ž (1.) Žk 1 (1.) 2008 00:15:06
5. 5. Dominik Chmelík (CZE) Atletika Chrudim M (4.) M 4 (4.) 2001 00:15:34
6. 6. Aleš Kühr (CZE) Slatiňany Ž (2.) Žk 2 (2.) 2004 00:15:52
7. 7. Tomáš Ml. Číhař (CZE) Chvojenec M (5.) M 5 (5.) 2000 00:16:08
8. 8. Petr Gdula (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (6.) M 6 (6.) 1961 00:16:13
9. 9. Kryštof Lorenčík (CZE) Atletika Chrudim Ž (3.) Žk 3 (3.) 2004 00:16:21
10. 10. Petr Žďárský (CZE) DDŠ Chrudim M (7.) M 7 (7.) 1983 00:16:39
11. 11. Martin Stebel (CZE) Svídnický extrém team M (8.) M 8 (8.) 1980 00:16:39
12. 12. Michaela Metelková (CZE) OK 99 Hradec Králové Ž (4.) Žky 1 (1.) 2005 00:17:04
13. 13. Vladimír Ml. Pecina (CZE) Rabštejnská Lhota M (9.) M 9 (9.) 1978 00:17:17
14. 14. Šárka Eliášová (CZE) SPV Sezemice Ž (5.) Ž 1 (1.) 1977 00:17:53
15. 15. Marek Vejběra (CZE) Hradec Králové Ž (6.) Žk 4 (4.) 2008 00:18:05
16. 16. Jaromír Ml. Jelínek (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim M (10.) Žk 5 (5.) 2006 00:18:05
17. 17. Pavel Slabihoud (CZE) Pardubice M (11.) Žk 6 (6.) 2010 00:18:52
18. 18. Martin Hanousek (CZE) TJ CHS TURBO Chotěboř M (12.) M 10 (10.) 1979 00:18:54
19. 19. Jakub Košín (CZE) Spartak Slatiňany M (13.) M 11 (11.) 1987 00:19:03
20. 20. Tomáš Škoda (CZE) HO Škrovád M (14.) M 12 (12.) 1987 00:19:04
21. 21. Markéta Pituchová (CZE) BK Heřmanův Městec Ž (7.) Ž 2 (2.) 1981 00:19:04
22. 22. Petr Švadlenka (CZE) Chrudim Ž (8.) Žk 7 (7.) 2004 00:19:15
23. 23. Jiří Mifek (CZE) Triathlon Team Chrudim M (15.) M 13 (13.) 1954 00:19:38
24. 24. Michaela Jelínková (CZE) KRB ChrudimKRB ChrudimKRB Chrudim Ž (9.) Žky 2 (2.) 2008 00:20:14
25. 25. Eliška Zelinková (CZE) Pardubice Ž (10.) Ž 3 (3.) 1983 00:20:19
26. 26. Lenka Plavcová (CZE) Běžecký Klub Heřmanův Městec Ž (11.) Ž 4 (4.) 1983 00:20:48
27. 27. Aleš Ml. Slabihoud (CZE) Pardubice M (16.) Žk 8 (8.) 2010 00:20:54
28. 28. Martin Štěpánek (CZE) Podhořany M (17.) M 14 (14.) 1993 00:20:57
29. 29. Nikola Voráčová (CZE) Ostřešany Ž (12.) Ž 5 (5.) 1996 00:20:57
30. 30. Aleš Slabihoud (CZE) TJ Tesla Pardubice M (18.) M 15 (15.) 1975 00:21:00
31. 31. Alexandr Hrevuš (CZE) SPORT Břehy u Přelouče M (19.) M 16 (16.) 1979 00:21:04
32. 32. Miroslav Dubský (CZE) Přibyslav M (20.) M 17 (17.) 1955 00:21:21
33. 33. František Čapský (CZE) BK Heřmanův Městec M (21.) M 18 (18.) 1949 00:21:36
34. 34. Kateřina Janáčková (CZE) Kačka Team Ž (13.) Ž 6 (6.) 1975 00:22:13
35. 35. Jitka Kratochvílová (CZE) Bezděkov Ž (14.) Ž 7 (7.) 1974 00:22:52
36. 36. Lukas Seňko (CZE) KRB Chrudim Ž (15.) Žk 9 (9.) 2009 00:23:02
37. 37. Vojtěch Čechlovský (CZE) Chrudim Ž (16.) Žk 10 (10.) 2007 00:23:55
38. 38. Jiří Pšenička (CZE) Pardubice M (22.) M 19 (19.) 1946 00:23:57
39. 39. Hana Jelínková (CZE) KRB ChrudimKRB Chrudim Ž (17.) Ž 8 (8.) 1981 00:24:03
40. 40. Zuzana Kratochvílová (CZE) Bezděkov Ž (18.) Žky 3 (3.) 2006 00:24:05
41. 41. Jindřich Zeman (CZE) KRB ChrudimKRB Chrudim M (23.) M 20 (20.) 1951 00:24:41
42. 42. Tomáš Hyksa (CZE) Nehťáci Ž (19.) Žk 11 (11.) 2009 00:25:19
43. 43. Bohdana Rejfířová (CZE) Pardubice Ž (20.) Ž 9 (9.) 1966 00:25:32
44. 44. Petr Rejfíř (CZE) Pardubice M (24.) M 21 (21.) 1961 00:25:33
45. 45. Marie Čechlovská (CZE) Chrudim Ž (21.) Žky 4 (4.) 2011 00:26:12
46. 46. Zuzana Čechlovská (CZE) Chrudim Ž (22.) Ž 10 (10.) 1977 00:26:14
47. 47. Lukáš Hyksa (CZE) Nehťáci Ž (23.) Žk 12 (12.) 2011 00:30:48
48. 48. Štěpán Vrbovský (CZE) DDŠ Chrudim M (25.) M 22 (22.) 1989 00:32:26
49. 49. Tomáš Pollák (CZE) DDŠ Chrudim M (26.) Žk 13 (13.) 2004 00:32:31
50. 50. Ondřej Dundáček (CZE) Triathlon Team Chrudim M (27.) M 23 (23.) 1982 00:32:51