# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Gabko (CZE) Klub Biatlonu Vsetín - Bo M (1.) MA (1.) 1998 00:19:16
2. 2. Jan Maděrič (CZE) Uherské Hradiště M (2.) MA (2.) 1991 00:19:50
3. 3. Marek Novotny (CZE) Bystřice pod Hostynem M (3.) MB (1.) 1976 00:20:34
4. 4. Filip Malota (CZE) Takamunka M (4.) MA (3.) 1983 00:21:25
5. 5. Ellen Vitásková (CZE) Klub biatlonu Vsetín - Bo Ž (1.) ZJ (1.) 2001 00:21:28
6. 6. Alois Maliska (CZE) M (5.) MA (4.) 1982 00:21:30
7. 7. Jan Bečica (CZE) Trnava M (6.) MA (5.) 1993 00:21:52
8. 8. Zdeněk Šťastník (CZE) KTB Fitness Kroměříž M (7.) MA (6.) 1979 00:22:40
9. 9. Pavel Kovář (CZE) Zlín M (8.) MA (7.) 1982 00:22:47
10. 10. Petr Pančocha (CZE) Slečinky Napajedla M (9.) MB (2.) 1972 00:22:58
11. 11. Slavomír Gabko (CZE) Klub Biatlonu Vsetín - Bo M (10.) MB (3.) 1974 00:23:05
12. 12. Libor Železník (CZE) Biathlon Halenkovice M (11.) MB (4.) 1978 00:23:07
13. 13. Klára Machalíčková (CZE) Ž (2.) ZJ (2.) 2004 00:23:28
14. 14. Jan Dubčák (CZE) SK Louky M (12.) MJ (1.) 2005 00:23:45
15. 15. Jana Pavlíčková (CZE) Ž (3.) ZA (1.) 1999 00:23:54
16. 16. Filip Škoda (CZE) SK Louky Zlín M (13.) MJ (2.) 2005 00:24:00
17. 17. Miroslava Murray (CZE) Rozbehame Uherske Hradiste Ž (4.) ZA (2.) 1986 00:24:19
18. 18. Tomáš Dittrich (CZE) RC Zlín M (14.) MJ (3.) 2004 00:24:42
19. 19. Denisa Machalová (CZE) Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Ž (5.) ZJ (3.) 2000 00:24:58
20. 20. Marie Hynštová (CZE) (ČR) AK Drnovice Ž (6.) ZB (1.) 1957 00:25:13
21. 21. Jaroslav Filgas (CZE) M (15.) MD (1.) 1955 00:25:16
22. 22. Kristý Kvasničková (CZE) Ž (7.) ZA (3.) 1995 00:25:22
23. 23. Jan Špaček (CZE) M (16.) MB (5.) 1977 00:25:42
24. 24. Lucie Krhovská (CZE) Kolokroužek Zlín Ž (8.) ZJ (4.) 2006 00:25:42
25. 25. Jakub Stříž (CZE) Hrobice M (17.) MA (8.) 1996 00:25:47
26. 26. Martin Surman (CZE) M (18.) MJ (4.) 2005 00:25:48
27. 27. Zdenka Lichková (CZE) Ž (9.) ZB (2.) 1956 00:26:00
28. 28. Klára Strnadová (CZE) AK Olymp Brno Ž (10.) ZJ (5.) 2001 00:26:01
29. 29. Jiří Havlík (CZE) Kolokroužek Zlín M (19.) MJ (5.) 2007 00:26:08
30. 30. Karel Ševčík (CZE) M (20.) MA (9.) 1981 00:26:10
31. 31. Richard Velísek (CZE) M (21.) MA (10.) 1981 00:26:19
32. 32. Lucie Košinová (CZE) Míškovice Ž (11.) ZJ (6.) 2001 00:26:40
33. 33. Zuzana Obadalová (CZE) Sk Louky Zlín Ž (12.) ZJ (7.) 2005 00:27:01
34. 34. Jozef Urbančok (SVK) M (22.) MA (11.) 1987 00:27:02
35. 35. Marti Doleschalová (CZE) Kostka Fitkoloběh Otroko Ž (13.) ZA (4.) 1981 00:27:09
36. 36. Rudolf Šebek (CZE) SK Louky Zlín M (23.) MJ (6.) 2005 00:27:25
37. 37. Robert Gomola (CZE) M (24.) MB (6.) 1973 00:27:26
38. 38. Linda Petrášová (CZE) Gymnastika Zlín Ž (14.) ZB (3.) 1978 00:27:29
39. 39. Pavel Havlík (CZE) Kolokroužek Zlín M (25.) MB (7.) 1974 00:27:43
40. 40. Bořek Chlud (CZE) khs zlín M (26.) MC (1.) 1961 00:27:59
41. 41. Marie Matůšová (CZE) Slabý Odvar Ž (15.) ZA (5.) 1992 00:28:15
42. 42. David Kopřiva (CZE) M (27.) MA (12.) 1990 00:28:16
43. 43. Adam Viktorin (CZE) Slabý Odvar M (28.) MA (13.) 1989 00:28:17
44. 44. Martin Kysa (CZE) Takamunka M (29.) MA (14.) 1983 00:28:20
45. 45. Kateřina Antošová (CZE) Fyziomovement Zlín Ž (16.) ZA (6.) 1989 00:28:31
46. 46. Kateřina Čechová (CZE) Ž (17.) ZJ (8.) 2007 00:28:32
47. 47. Zdenka Juráňová (CZE) Ž (18.) ZB (4.) 1971 00:28:33
48. 48. Michaela Žůrková (CZE) Ž (19.) ZA (7.) 1980 00:28:35
49. 49. Štěpánka Krátká (CZE) Šneci v běhu Ž (20.) ZA (8.) 1981 00:28:47
50. 50. Martina Běťáková (CZE) Mattoni FreeRun Zlín Ž (21.) ZA (9.) 1985 00:29:05