# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Matouš Vrzala (CZE) SSK Vítkovice M (1.) Muži (1.) 1994 00:16:51
2. 2. Ondřej Dominik (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (2.) Muži B (1.) 1977 00:16:56
3. 3. Krystian Zahraj (CZE) Mattoni FreeRun Frýdek- Místek M (3.) Muži (2.) 1988 00:16:57
4. 4. Marek Tretera (CZE) atletický oddíl Rožnov pod Radhoštěm M (4.) Muži (3.) 1980 00:17:03
5. 5. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (5.) Muži B (2.) 1971 00:17:09
6. 6. Radim Garnol (CZE) Elite Sport Max-Training M (6.) Muži (4.) 1987 00:18:02
7. 7. Tomáš Vrzala (CZE) SSK Vítkovice M (7.) Muži B (3.) 1968 00:18:20
8. 8. Vojtěch Gruchala (CZE) Triatlon klub Ostrava M (8.) Muži (5.) 1983 00:18:36
9. 9. Tomaš Kalita (CZE) Ostrava M (9.) Muži (6.) 1988 00:18:39
10. 10. Ivan Faldyna (CZE) Frýdek-Místek M (10.) Muži (7.) 1991 00:18:39
11. 11. Jiří Řimánek (CZE) Heřmánky M (11.) Muži B (4.) 1978 00:18:49
12. 12. Tomáš Král (CZE) Malenovice (Canicross Beskydy) M (12.) Muži (8.) 1991 00:18:52
13. 13. Ondřej Sekera (CZE) Šenov u Ostravy (Elite Sport Max M (13.) Muži B (5.) 1977 00:19:04
14. 14. Tomáš Holek (CZE) Ostrava (MATOHA) M (14.) Muži (9.) 1989 00:19:13
15. 15. Michal Bauer (CZE) OSTRAVA-Dubina M (15.) Muži (10.) 1982 00:19:15
16. 16. Milan Ščibráni (CZE) Ostrava M (16.) Muži B (6.) 1973 00:19:33
17. 17. Lukáš Vaculík (CZE) Ostrava (Salomon/Suunto) M (17.) Muži (11.) 1992 00:19:35
18. 18. Hana Legerská (CZE) SSK Vítkovice, z.s. Ž (1.) Ženy (1.) 1985 00:19:36
19. 19. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (18.) Muži (12.) 1979 00:19:45
20. 20. Lukáš Zedek (CZE) Lipnik nad Bečvou (Run Magazin M (19.) Muži (13.) 1984 00:19:46
21. 21. Michal Svěrkot (CZE) Run magazine team M (20.) Muži B (7.) 1974 00:20:02
22. 22. Tomáš Věnsek (CZE) Štefko running team M (21.) Muži (14.) 1993 00:20:06
23. 23. Martin Svoboda (CZE) Ostrava M (22.) Muži B (8.) 1976 00:20:19
24. 24. Michal Kasina (CZE) Ostrava (Kasici) M (23.) Muži (15.) 1983 00:20:22
25. 25. Dominika Kraussová (CZE) Frýdek-Místek (Kilpi Racing Team) Ž (2.) Ženy (2.) 1998 00:20:25
26. 26. Denis Pivoňka (CZE) Ostrava (Ostrava - Zábřeh) M (24.) Muži (16.) 1987 00:20:48
27. 27. Miroslav Matějů (CZE) Ostrava (AZ 41.mpr Žatec) M (25.) Muži (17.) 1991 00:20:53
28. 28. Radim Hampl (CZE) Lipník nad Bečvou (Tvrdé játra) M (26.) Muži (18.) 1981 00:20:58
29. 29. Otmar Pospíšil (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (27.) Muži B (9.) 1974 00:21:02
30. 30. Jakub Beránek (CZE) Šenov (J-Elita Ostrava) M (28.) Muži (19.) 1993 00:21:04
31. 31. Lukáš Kyselý (CZE) Suchdol nad Odrou M (29.) Muži (20.) 1986 00:21:09
32. 32. Jiří Blažej (CZE) FK Slavia Malešice M (30.) Muži (21.) 1990 00:21:15
33. 33. Lucie Kalafutová (CZE) Rožnov pod Radhoštěm (AC Sport Ž (3.) Ženy (3.) 1983 00:21:34
34. 34. Miroslav Macíček (CZE) BROSE RUN M (31.) Muži C (1.) 1961 00:21:39
35. 35. Petr Ondráček (CZE) Ostrava M (32.) Muži B (10.) 1973 00:21:44
36. 36. Iva Sýkorová (CZE) Havířov (#sportujsrdcem) Ž (4.) Ženy (4.) 1983 00:21:47
37. 37. Libor Tomečka (CZE) CETRIS Hranice M (33.) Muži C (2.) 1962 00:21:48
38. 38. Denis Schmidt (CZE) Prostřední bečva M (34.) Muži (22.) 1982 00:21:53
39. 39. Přemysl Rygel (CZE) Děhylov (Děhylov) M (35.) Muži (23.) 1979 00:22:03
40. 40. Lukáš Mlýnek (CZE) Ostrava (Ostravšti cypi) M (36.) Muži (24.) 1989 00:22:12
41. 41. Jaroslav Bohm (CZE) KAPEBAJA TEAM M (37.) Muži B (11.) 1977 00:22:14
42. 42. Josef Fojtů (CZE) Hlučín (Kapebaja) M (38.) Muži (25.) 1980 00:22:18
43. 43. Pavel Drahošan (CZE) Slezská Ostrava M (39.) Muži (26.) 1991 00:22:28
44. 44. Tomáš Beránek (CZE) Kunov (Hyundai Team) M (40.) Muži (27.) 1984 00:22:28
45. 45. Lenka Gnidová (CZE) Havířov Ž (5.) Ženy B (1.) 1975 00:22:33
46. 46. Jiří Londa (CZE) Ostrava (SK Černé plíce) M (41.) Muži (28.) 1990 00:22:34
47. 47. Jana Dominiková (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava Ž (6.) Ženy B (2.) 1978 00:22:34
48. 48. Jan Sýkora (CZE) Ostrava M (42.) Muži (29.) 1991 00:22:39
49. 49. Miroslav Gavlák (CZE) Ostrava (Ostrava) M (43.) Muži (30.) 1984 00:22:42
50. 50. Leš Polach (CZE) Rychvald M (44.) Muži (31.) 1984 00:22:43