# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Miloš Auersvald (CZE) Spartak Praha 4 M (1.) MA (1.) 1992 01:16:16
2. 2. Daniel Noah (USA) Adidas Runners Prague M (2.) MA (2.) 1984 01:16:52
3. 3. Denis Wachtl (CZE) Praha 13- Stodůlky M (3.) MA (3.) 1994 01:17:35
4. 4. Michael Smutný (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (4.) MA (4.) 1999 01:18:44
5. 5. Michal Poledník (CZE) Otice (Canicross Beskydy) M (5.) MA (5.) 1989 01:19:27
6. 6. Ondřej Zadrobílek (CZE) Adidas Runners Prague M (6.) MA (6.) 1986 01:21:26
7. 7. Pavel Kovařík (CZE) Rychnov nad Kněžnou M (7.) MB (1.) 1975 01:24:20
8. 8. Šimon Tejkal (CZE) Běžecký klub České spořitelny M (8.) MA (7.) 1988 01:25:10
9. 9. Jose Caracuel (CZE) La Soberana M (9.) MA (8.) 1980 01:26:18
10. 10. Alexander Borovec (CZE) Choceň M (10.) MB (2.) 1976 01:26:20
11. 11. Jiří Malý (CZE) Planet Toys Cycling M (11.) MB (3.) 1977 01:26:39
12. 12. Jan Šimák (CZE) Hradec Králové M (12.) MA (9.) 1983 01:29:16
13. 13. Tomáš Heller (CZE) Hradec Králové M (13.) MA (10.) 1981 01:29:33
14. 14. Jan Čeněk (CZE) Refugees Welcome M (14.) MA (11.) 1987 01:30:29
15. 15. Jan Martinek (CZE) TK Vyšehrad Praha M (15.) MC (1.) 1963 01:30:44
16. 16. Petr Brádle (CZE) Dobrá Voda u Hořic M (16.) MC (2.) 1968 01:30:56
17. 17. Svatoslava Kacířová (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. Ž (1.) ZB (1.) 1981 01:32:22
18. 18. Jaroslav Míčka (CZE) AK Zátopek Kopřivnice M (17.) MC (3.) 1960 01:32:35
19. 19. Tomáš Mušák (CZE) Muscle Bank Hradec Králové M (18.) MA (12.) 1985 01:33:12
20. 20. Jan Šůcha (CZE) Valcha sport M (19.) MA (13.) 1981 01:33:37
21. 21. Tomáš Krejsa (CZE) KUS - klub univerzálních sportovců Sopotnice M (20.) MB (4.) 1977 01:34:46
22. 22. Eliška Auersvaldová (CZE) Spartak Praha 4 Ž (2.) ZA (1.) 1996 01:35:00
23. 23. Autíma Toní (CZE) FIN M (21.) MA (14.) 1989 01:36:49
24. 24. Pavel Holub (CZE) Rabbits Znojmo M (22.) MA (15.) 1980 01:37:29
25. 25. Petr Jorníček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (23.) MC (4.) 1965 01:37:57
26. 26. Iva Pachtová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (3.) ZC (1.) 1970 01:38:18
27. 27. Roman Jirák (CZE) Břehy u Přelouče M (24.) MB (5.) 1975 01:38:55
28. 28. Pavel Paluchník (CZE) CB Poděbrady M (25.) MA (16.) 1981 01:39:09
29. 29. Milan Bláha (CZE) AF Křovice M (26.) MD (1.) 1957 01:39:32
30. 30. Dana Jiřičná (CZE) BONBON, Praha 4 Ž (4.) ZC (2.) 1969 01:40:07
31. 31. Jiří Veselý (CZE) Vodáci M (27.) MA (17.) 1987 01:41:07
32. 32. Petr Matejicek (CZE) 1.R.S.C. Hradec M (28.) MB (6.) 1973 01:42:59
33. 33. Antonín Dvořák (CZE) M (29.) MA (18.) 1984 01:44:00
34. 34. Petr Nádhera (CZE) Hradec Králové M (30.) MC (5.) 1967 01:44:56
35. 35. Miroslav Capoušek (CZE) 3D Fitness Race Team M (31.) MB (7.) 1970 01:46:23
36. 36. Bohumil Drbohlav (CZE) Jablonec nad Nisou M (32.) MC (6.) 1963 01:46:47
37. 37. Jan Czagan (CZE) SDH Dědek M (33.) MB (8.) 1971 01:47:56
38. 38. Josef Číž (CZE) Lázně Bohdaneč M (34.) MB (9.) 1971 01:47:56
39. 39. Jan Šaršon (CZE) HOŘICE M (35.) MA (19.) 1984 01:49:04
40. 40. Martin Kotlán (CZE) M (36.) MA (20.) 1980 01:49:18
41. 41. Tomáš Čihař (CZE) Chvojenec M (37.) MB (10.) 1970 01:50:02
42. 42. Milan Struhár (CZE) Milovice u Hořic M (38.) MB (11.) 1978 01:50:03
43. 43. Tomáš Ritter (CZE) RUN4FUN Hradec Králové M (39.) MB (12.) 1973 01:50:24
44. 44. Jaroslav Pospíšil (CZE) Bike&Run Team Stará Paka M (40.) MB (13.) 1978 01:51:07
45. 45. Milan Gatial (CZE) JTM - GA ŠTERNBERK M (41.) MC (7.) 1965 01:52:11
46. 46. Martin Šandera (CZE) BONBON, Šneci v běhu M (42.) MB (14.) 1976 01:55:18
47. 47. Zdeňka Jonášová (CZE) Hradecký Spinning klub M (43.) ZC (3.) 1964 01:56:14
48. 48. Jiří Nádhera (CZE) (Hradec Králové) M (44.) MA (21.) 1993 01:57:35
49. 49. Daniel Petr (CZE) Lékařská fakulta HK M (45.) MA (22.) 1996 01:57:39
50. 50. Iva Martinová (CZE) Rozběháme Prahu Ž (5.) ZA (2.) 1984 01:57:44