# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jan Lněnička (CZE) Night RUN M (1.) MAK (1.) 1994 00:19:40
2. 2. Tomáš Mocek (CZE) AC Pardubice M (2.) MAK (2.) 1979 00:20:21
3. 3. Tomáš Vosátka (CZE) RockMachine - Cyklomax M (3.) MAK (3.) 1982 00:20:24
4. 4. Robin Řehůrek (CZE) M (4.) MAK (4.) 1998 00:21:00
5. 5. Barbora Zoubková (CZE) Atletická Škola Hk Ž (1.) ZAK (1.) 1993 00:22:10
6. 6. Kateřina Kubiasová (CZE) tyčka a kulička Ž (2.) ZBK (1.) 1978 00:22:27
7. 7. Vít Šaršon (CZE) M (5.) MAK (5.) 1982 00:22:32
8. 8. Zdeněk Baloun (CZE) Vodáci hradec králové M (6.) MBK (1.) 1961 00:22:52
9. 9. Petr Novák (CZE) HSK Cycling team Hradec Králové M (7.) MBK (2.) 1977 00:23:54
10. 10. Lenka Tomšiková (CZE) Šneček team Ž (3.) ZAK (2.) 1989 00:23:55
11. 11. Vojtěch Makovský (CZE) Vodáci Černožice M (8.) MAK (6.) 2003 00:24:00
12. 12. Jakub Dušátko (CZE) Vodáci Černožice M (9.) MAK (7.) 2005 00:24:02
13. 13. Romana Baškovská (CZE) NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ Ž (4.) ZBK (2.) 1974 00:24:06
14. 14. Klára Šimáková (CZE) Hradec Králové Ž (5.) ZBK (3.) 1983 00:24:12
15. 15. Robert Rödl (CZE) vodáci - SHK M (10.) MAK (8.) 2006 00:24:56
16. 16. Ivan Kopta (CZE) . M (11.) MBK (3.) 1975 00:25:23
17. 17. Kristýna Baráková (CZE) Kanoistika TJ Loko Trutnov Ž (6.) ZBK (4.) 1981 00:25:35
18. 18. Veronika Davidová (CZE) vodáci čerrnožice Ž (7.) ZAK (3.) 2004 00:25:46
19. 19. Anežka Hojná (CZE) Vodáci Černožice Ž (8.) ZAK (4.) 2005 00:25:47
20. 20. Bartoloměj Kot (CZE) vodáci - SHK M (12.) MAK (9.) 2005 00:26:16
21. 21. Radek Mlejnek (CZE) Domov Harcov Liberec M (13.) MAK (10.) 1983 00:26:20
22. 22. Miroslav Losman (CZE) Hradec Králové M (14.) MBK (4.) 1951 00:26:26
23. 23. Sára Malá (CZE) LSK Lomnice nad Popelkou Ž (9.) ZAK (5.) 2003 00:26:27
24. 24. Jiří Tremmel (CZE) gladiatorraceteam M (15.) MBK (5.) 1969 00:26:33
25. 25. Kristýna Vlachynská (CZE) Neznám bolest Ž (10.) ZBK (5.) 1978 00:27:10
26. 26. Filip Michajlík (CZE) vodáci - SHK M (16.) MAK (11.) 2006 00:27:24
27. 27. Anna Patočková (CZE) Domov Harcov Liberec Ž (11.) ZBK (6.) 1981 00:27:30
28. 28. Lucie Herzánová (CZE) Vodáci Černožice Ž (12.) ZAK (6.) 2003 00:28:10
29. 29. Jindřich Šaršow (CZE) Šaršoňáci M (17.) MBK (6.) 1977 00:28:21
30. 30. Jan Zirnsák (CZE) SK Holice M (18.) MBK (7.) 1976 00:29:22
31. 31. Nikola Rychterová (CZE) Fitmami HK se Zuzkou Ž (13.) ZAK (7.) 1991 00:29:26
32. 32. Tomáš Vyčítal (CZE) vodáci - SHK M (19.) MAK (12.) 2006 00:29:29
33. 33. Jiří Mertlík (CZE) Rtyně M (20.) MBK (8.) 1961 00:29:34
34. 34. Lukáš Kliment (CZE) Vodáci Černožice M (21.) MAK (13.) 2006 00:29:50
35. 35. Vendelín Saršow (CZE) Šaršoňáci M (22.) MAK (14.) 2008 00:30:10
36. 36. Hana Vlachová (CZE) Rtyně Ž (14.) ZBK (7.) 1962 00:30:17
37. 37. Martina Rödlová (CZE) kanoistika Hradec Králové Ž (15.) ZBK (8.) 1974 00:30:58
38. 38. Michal Langr (CZE) HaKi-run M (23.) MAK (15.) 1993 00:31:33
39. 39. Eva Danielová (CZE) Bomby Ž (16.) ZAK (8.) 1995 00:31:33
40. 40. Kateřina Šaršonová (CZE) Ž (17.) ZBK (9.) 1982 00:33:47
41. 41. Olga Sedílková (CZE) Neběžíme na čas :) Ž (18.) ZAK (9.) 1986 00:34:05
42. 42. Martina Vosátková (CZE) Neběžíme na čas :) Ž (19.) ZAK (10.) 1986 00:34:05
43. 43. Anna Krempová (CZE) AC GoMango Högner Ž (20.) ZBK (10.) 1964 00:34:06
44. 44. Artur Kot (CZE) vodáci - SHK M (24.) MAK (16.) 2005 00:36:37