# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Miler (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (1.) M (1.) 1975 00:18:02
2. 2. Vojtěch Plaček (CZE) ASK Děčín M (2.) M (2.) 1996 00:19:57
3. 3. Miloš Smrčka (CZE) VETERÁN VK M (3.) VM (1.) 1954 00:20:24
4. 4. Petr Simek (CZE) Žižkovský Tygři M (4.) M (3.) 1984 00:20:37
5. 5. Jakub Hanousek (CZE) Police nad Metují M (5.) M (4.) 1991 00:21:07
6. 6. Jan Klauda (CZE) VK Slavia M (6.) M (5.) 1998 00:21:07
7. 7. Adam Pražák (CZE) S kuš Praha M (7.) M (6.) 1978 00:21:17
8. 8. Petr Smrčka (CZE) BK Říčany M (8.) M (7.) 1969 00:21:25
9. 9. Jiří Bína (CZE) TJ SOKOL HRUSICE M (9.) M (8.) 1976 00:21:59
10. 10. Jakub Trop (CZE) Praha 4 M (10.) M (9.) 1988 00:22:33
11. 11. Martin Elstner (CZE) Mnichovice M (11.) M (10.) 1978 00:22:57
12. 12. Zuzana Kynclová (CZE) (Velké Popovice) Ž (1.) Ž (1.) 1982 00:23:12
13. 13. Jiří Hergesell (CZE) Vračkovice M (12.) M (11.) 1971 00:23:13
14. 14. Daniel Častvaj (CZE) Tj Mnichovice Walking Dead M (13.) M (12.) 1974 00:23:22
15. 15. Jiří Neuman (CZE) KLM Praha M (14.) M (13.) 1974 00:23:26
16. 16. Jan Dostál (CZE) Rokytnice M (15.) M (14.) 1983 00:23:28
17. 17. Jan Dobeš (CZE) Luhačovice M (16.) M (15.) 1978 00:23:38
18. 18. Radovan Fiala (CZE) Benešovský běžecký klub M (17.) M (16.) 1977 00:23:40
19. 19. Kamila Skalinová (CZE) SK Babice Ž (2.) Ž (2.) 1974 00:24:07
20. 20. Kristýna Fleissnerová (CZE) Veslaři Bohemians Praha Ž (3.) Ž (3.) 1992 00:24:15
21. 21. Tomáš Plaček (CZE) ASK Děčín M (18.) VM (2.) 1963 00:25:01
22. 22. Vít Plaček (CZE) RK STAN M (19.) VM (3.) 1966 00:25:02
23. 23. Monika Malovcová (CZE) Říčany Ž (4.) Ž (4.) 1980 00:25:02
24. 24. Miroslav Kočovský (CZE) TJ Sokol Senohraby M (20.) M (17.) 1971 00:25:02
25. 25. Petr Polívka (CZE) ski vítkovice M (21.) M (18.) 1974 00:25:30
26. 26. Vít Pecháček (CZE) Mnichovice M (22.) M (19.) 2001 00:25:30
27. 27. Radovan Havlín (CZE) Třebovle M (23.) VM (4.) 1965 00:25:58
28. 28. Monika Elstnerová (CZE) Mnichovice Ž (5.) Ž (5.) 1984 00:26:14
29. 29. Šimon Bína (CZE) TJ Sokol Senohraby M (24.) M (20.) 2007 00:26:31
30. 30. Libor Pecháček (CZE) Mnichovice M (25.) M (21.) 1976 00:26:31
31. 31. Klára Šafránková (CZE) (Jenštejn) Ž (6.) Ž (6.) 1978 00:26:32
32. 32. Alena Stárková (CZE) SK Babice Ž (7.) Ž (7.) 1977 00:26:33
33. 33. Martin Löser (CZE) Sokol Struhařov M (26.) M (22.) 1975 00:26:46
34. 34. Alena Voždová (CZE) Liga výjimečných Ž (8.) Ž (8.) 1977 00:26:59
35. 35. Barbora Fleissnerová (CZE) Bohemians Praha Ž (9.) Ž (9.) 1969 00:27:05
36. 36. Helena Krejčíková (CZE) Praha 2 Ž (10.) Ž (10.) 1979 00:27:33
37. 37. Pavla Kučerová (CZE) Nupaky Ž (11.) Ž (11.) 1972 00:27:44
38. 38. Pavlína Smrčková (CZE) BK Říčany Ž (12.) Ž (12.) 1970 00:30:06
39. 39. Jarmila Posledni (CZE) LONGRUN C Ž (13.) (1.) 1952 00:30:20
40. 40. Pavla Vášová (CZE) Struhařov Ž (14.) Ž (13.) 1980 00:31:01
41. 41. Věra Krakorová (CZE) Třebovle Ž (15.) (2.) 1950 00:35:14