# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) J (1.) 2000 00:16:56
2. 2. Pavel Hrdina (CZE) Atletický klub Perná M (2.) M (1.) 1988 00:17:04
3. 3. Jan Havlena (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) J (2.) 2000 00:17:07
4. 4. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (4.) M (2.) 1982 00:17:18
5. 5. Jan Kohut (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) M (3.) 1985 00:17:24
6. 6. Vojtěch Grün (CZE) VSK Univerzita Brno M (6.) M (4.) 1992 00:17:54
7. 7. Štěpán Stloukal (CZE) KL SG Jablonec n. N. M (7.) J (3.) 2000 00:18:26
8. 8. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (8.) M (5.) 1983 00:18:36
9. 9. Stanislav Široký (CZE) Atletický klub Blansko Dvorská M (9.) MV1 (1.) 1977 00:18:48
10. 10. Tomáš Večeřa (CZE) BCK Relax Olešnice M (10.) M (6.) 1989 00:18:58
11. 11. Jaroslav Říha (CZE) VSK Univerzita Brno M (11.) J (4.) 1999 00:19:00
12. 12. Aleš Klopec (CZE) Blansko/Blansko M (12.) MV1 (2.) 1978 00:19:08
13. 13. Martina Vévodová (CZE) Atletický klub Perná Ž (1.) Ž (1.) 1990 00:19:31
14. 14. Jiří Dvořáček (CZE) Elite Sport Max Training Blansko M (13.) MV2 (1.) 1968 00:19:38
15. 15. Patrik Bejček (CZE) Tajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr... M (14.) M (7.) 1994 00:19:46
16. 16. Martin Kolář (CZE) biatlon Blansko Ž (2.) ŽciS (1.) 2003 00:19:47
17. 17. Petr Hromek (CZE) AK Drnovice M (15.) M (8.) 1982 00:19:48
18. 18. Tomáš Jančík (CZE) Elite Sport Boskovice / Suchý M (16.) MV1 (3.) 1972 00:19:49
19. 19. Pavla Štoudková (CZE) ASK Blansko Ž (3.) ŽkyS (1.) 2003 00:19:51
20. 20. Tereza Ďurdiaková (CZE) AK OLYMP BRNO Ž (4.) Ž (2.) 1991 00:20:16
21. 21. Josef Weis (CZE) Elite Sport Boskovice M (17.) MV1 (4.) 1974 00:20:18
22. 22. Petr Přikryl (CZE) SK Žabovřesky Brno / Brno M (18.) MV2 (2.) 1967 00:20:22
23. 23. Petr Halas (CZE) Orel Vyškov M (19.) MV1 (5.) 1973 00:20:55
24. 24. Pavlína Poláčková (CZE) AK Olymp Brno Ž (5.) Ž (3.) 1996 00:21:02
25. 25. Martin Lipenský (CZE) Fort SMC Ústí nad Orlicí M (20.) MV1 (6.) 1969 00:21:19
26. 26. Lukáš Kuchař (CZE) ACT Lerak Blansko M (21.) MV1 (7.) 1976 00:21:24
27. 27. Gustav Grün (CZE) Boskovice / Boskovice M (22.) MV2 (3.) 1968 00:21:39
28. 28. Ondřej Buš (CZE) Ráječko/Ráječko M (23.) M (9.) 1985 00:21:43
29. 29. Stanislav Sotolář (CZE) OB Veselice / Veselice M (24.) MV1 (8.) 1970 00:21:49
30. 30. Jan Kříž (CZE) Boskovice M (25.) MV1 (9.) 1973 00:21:52
31. 31. Tereza Charvátová (CZE) Elite Sport Boskovice Ž (6.) Ž (4.) 2002 00:21:52
32. 32. Miroslav Zemánek (CZE) Bořitov / Bořitov M (26.) M (10.) 1979 00:21:58
33. 33. Petr Haresta (CZE) VF Sport Team Černá hora M (27.) M (11.) 1986 00:22:00
34. 34. Pavel Kubínek (CZE) Team Kámen Dekor - Blansko M (28.) MV1 (10.) 1977 00:22:03
35. 35. Pavel Kinc (CZE) VF Sport Team Černá Hora M (29.) MV1 (11.) 1974 00:22:10
36. 36. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (7.) Ž (5.) 1983 00:22:14
37. 37. Miroslav Šmíd (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (30.) M (12.) 1984 00:22:17
38. 38. Jan Daněk (CZE) Brno M (31.) M (13.) 1989 00:22:19
39. 39. Rudolf Kalaš (CZE) Invalidovna Boskovice M (32.) MV1 (12.) 1971 00:22:29
40. 40. Radek Horský (CZE) New Balance Aspire Sports M (33.) MV1 (13.) 1978 00:22:37
41. 41. Zdeňka Komárková (CZE) Kometky Olešnice M (34.) ŽV1 (1.) 1974 00:22:43
42. 42. Vít Kolář (CZE) Blansko M (35.) M (14.) 1980 00:22:58
43. 43. Jan Czókoly (CZE) Moravský kras M (36.) J (5.) 2001 00:22:58
44. 44. Vít Dítě (CZE) Žďár M (37.) M (15.) 1979 00:23:00
45. 45. Jiří Vít (CZE) Tonda Sport Prušánky M (38.) M (16.) 1979 00:23:03
46. 46. Ivana Ondroušková (CZE) Blansko / Blansko Ž (8.) ŽV1 (2.) 1970 00:23:03
47. 47. Pavel Novák (CZE) KNIGHT FRANK TEAM A M (39.) M (17.) 1985 00:23:04
48. 48. Tereza Čermáková (CZE) Fast and light / Blansko Ž (9.) Ž (6.) 1988 00:23:06
49. 49. Richard Stloukal (CZE) Drahanský sport team M (40.) J (6.) 2002 00:23:12
50. 50. Josef Meluzín (CZE) Okrouhlá M (41.) MV1 (14.) 1977 00:23:38