# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Pavel Chadima (CZE) Jiskra Litomyšl M (1.) 2001 00:03:59
2. 2. Radovan Hájek (CZE) TJ Lokomotiva Česká Třebová M (2.) 2000 00:04:16
3. 3. Adam Kubíček (CZE) Jiskra Litomyšl M (3.) 2005 00:04:18
4. 4. Jan Kabrhel (CZE) Litomyšl M (4.) 1972 00:04:22
5. 5. Radovan Hájek (CZE) TJ Lokomotiva Česká Třebová M (5.) 2000 00:04:35
6. 6. Marek Štegner (CZE) Litomyšl M (6.) 2003 00:04:37
7. 7. Karolína Mrkvičková (CZE) Litomyšl Ž (1.) 2010 00:04:40
8. 8. Adéla Fliedrová (CZE) F-Bike klub Sádek Ž (2.) 2010 00:04:47
9. 9. Jonáš Brýdl (CZE) Litomyšl M (7.) 2006 00:04:51
10. 10. Jakub Novotný (CZE) VK Litomyšl M (8.) 2009 00:04:53
11. 11. Jáchym Cvrček (CZE) Planeta ZEMĚ M (9.) 2010 00:04:56
12. 12. Kryštof Chadima (CZE) Litomyšl M (10.) 2001 00:04:57
13. 13. Karolína Suchánková (CZE) Litomyšl Ž (3.) 2006 00:05:01
14. 14. Michaela Tomšů (CZE) Jiskra Litomyšl Ž (4.) 2006 00:05:01
15. 15. David Kubíček (CZE) Jiskra Litomyšl M (11.) 2007 00:05:01
16. 16. Jan Kabrhel (CZE) Litomyšl M (12.) 2008 00:05:02
17. 17. Nela Škeříková (CZE) Litomyšl Ž (5.) 2007 00:05:02
18. 18. Václav Jiruše (CZE) Litomyšl M (13.) 2005 00:05:12
19. 19. Petr Vaňásek (CZE) Litomyšl M (14.) 1975 00:05:18
20. 20. Milan Mrkvička (CZE) Litomyšl M (15.) 1976 00:05:20
21. 21. Berenika Gultová (CZE) Jiskra Litomyšl Ž (6.) 2007 00:05:24
22. 22. Jana Dvořáková (CZE) Litomyšl Ž (7.) 1979 00:05:26
23. 23. Jan Nekvinda (CZE) Litomyšl M (16.) 1978 00:05:34
24. 24. Gabriela Kalánková (CZE) AC Vysoké Mýto Ž (8.) 2008 00:05:35
25. 25. Vojtěch Fila (CZE) Litomyšl M (17.) 2005 00:05:37
26. 26. Eva Kubíčková (CZE) Jiskra Litomyšl Ž (9.) 2009 00:05:37
27. 27. Nikola Ryšavá (CZE) Česká Třebová Ž (10.) 2002 00:05:40
28. 28. Petra Černá (CZE) Litomyšl Ž (11.) 2005 00:05:40
29. 29. Veronika Dvořáková (CZE) Litomyšl Ž (12.) 2012 00:05:40
30. 30. Marie Slušná (CZE) Litomyšl M (18.) 2006 00:05:41
31. 31. Matyáš Premauer (CZE) Litomyšl M (19.) 2008 00:05:41
32. 32. Jiří Starý (CZE) Cimprlín M (20.) 1989 00:05:45
33. 33. Daniel Veselík (CZE) Kozlov M (21.) 2005 00:05:47
34. 34. Anežka Břeňová (CZE) Litomyšl Ž (13.) 2006 00:05:48
35. 35. Honza Kabrhel (CZE) Litomyšl M (22.) 2008 00:05:50
36. 36. Tereza Šimková (CZE) Vendolí Ž (14.) 2011 00:05:52
37. 37. Klára Queisel (CZE) Strakov Ž (15.) 2008 00:05:53
38. 38. Lenka Lněničková (CZE) Strakov Ž (16.) 2008 00:05:53
39. 39. David Kubíček (CZE) Jiskra Litomyšl M (23.) 2007 00:05:57
40. 40. Eva Kubíčková (CZE) Jiskra Litomyšl Ž (17.) 2009 00:05:57
41. 41. Vendula Nekvindová (CZE) Litomyšl Ž (18.) 2002 00:06:01
42. 42. Martin Vodehnal (CZE) Litomyšl M (24.) 2007 00:06:03
43. 43. Krištof Buben (CZE) Litomyšl M (25.) 2011 00:06:04
44. 44. Krištof Buben (CZE) Litomyšl M (26.) 2011 00:06:05
45. 45. Oliver Jonáš (CZE) Litomyšl M (27.) 2008 00:06:07
46. 46. Adam Brýdl (CZE) Litomyšl M (28.) 2012 00:06:11
47. 47. Dan Brýdl (CZE) Litomyšl M (29.) 1973 00:06:11
48. 48. Anežka Hurychová (CZE) Huryšáci Ž (19.) 2012 00:06:17
49. 49. Karolína Pertlíková (CZE) Benešov Ž (20.) 2009 00:06:19
50. 50. Nikola Ryšavá (CZE) Česká Třebová Ž (21.) 2002 00:06:21