# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Chyba (CZE) Nutrend Specialized Racing M (1.) M35 (1.) 1979 00:23:28
2. 2. Jan Sedláček (CZE) SK Svěrák M (2.) M20 (1.) 1986 00:23:45
3. 3. Jiří Kala (CZE) Ck Příbram Fany Gastro M (3.) M20 (2.) 1987 00:24:31
4. 4. Jakub Hanousek (CZE) Police nad Metují M (4.) M20 (3.) 1991 00:25:14
5. 5. Pavel Vlk (CZE) Author Sedláček Příbram M (5.) M20 (4.) 1991 00:25:23
6. 6. Jindřich Borovský (CZE) Pha-Hradčany M (6.) M35 (2.) 1982 00:25:45
7. 7. David Marek (CZE) Praha 6 - Suchdol M (7.) M35 (3.) 1976 00:26:12
8. 8. Jan Hejna (CZE) Malé Svatoňovice M (8.) M35 (3.) 1984 00:26:12
9. 9. Štěpán Mach (CZE) Letiště Praha M (9.) M35 (5.) 1980 00:26:50
10. 10. Tomáš Nohejl (CZE) SK DNF M (10.) M45 (1.) 1967 00:27:10
11. 11. Lujza Sláviková (CZE) Praha 9 Ž (1.) Z20 (1.) 1988 00:27:12
12. 12. Ondřej Matlach (CZE) Moose Power M (11.) M35 (6.) 1984 00:27:42
13. 13. Robert Sára (CZE) Roztoky M (12.) M35 (7.) 1980 00:28:13
14. 14. Matěj Maxa (CZE) VETERÁN VK M (13.) M35 (8.) 1975 00:28:15
15. 15. Jaroslav Lenc (CZE) Cheza Litvinov M (14.) M35 (9.) 1979 00:28:48
16. 16. Magda Nováková (CZE) Suchdol Ž (2.) Z35 (1.) 1980 00:28:54
17. 17. Jindřich Srb (CZE) Horoměřice (Night Run Team) M (15.) M20 (5.) 1985 00:29:05
18. 18. Lukáš Zapletal (CZE) Zelení baroni M (16.) M20 (6.) 1987 00:29:22
19. 19. Marcela Dvořáková (CZE) Olfin Car Ski team Trutnov Ž (3.) Z20 (2.) 1985 00:29:23
20. 20. Katarína Třísková (CZE) (Praha 6) Ž (4.) Z45 (1.) 1971 00:29:28
21. 21. Karel Kodr (CZE) VODIČI/PACEMAKERS M (17.) M45 (2.) 1970 00:30:08
22. 22. Václav Šlais (CZE) Letiště Praha M (18.) M35 (10.) 1982 00:30:11
23. 23. Tomáš Blodek (CZE) Letiště Praha M (19.) M45 (3.) 1967 00:30:41
24. 24. Veronika Mikulová (CZE) Skáj team Ž (5.) Z35 (2.) 1982 00:30:49
25. 25. Jan Hanuš (CZE) Řepy M (20.) M45 (4.) 1968 00:31:16
26. 26. Bianka Mičke (CZE) Adidas Runners Prague Ž (6.) Z20 (3.) 1997 00:31:32
27. 27. Petra Naďová (CZE) Team Goofy Ž (7.) Z20 (4.) 1988 00:31:47
28. 28. Karla Mališová (CZE) USK Praha Ž (8.) Z55 (1.) 1960 00:31:48
29. 29. Milena Bartíková (CZE) Dexter BSK racing Ž (9.) Z45 (2.) 1971 00:32:19
30. 30. Pavel Staněk (CZE) Statek Bernard M (21.) M35 (11.) 1976 00:32:23
31. 31. Jan Webersinke (CZE) Štefko Running Team M (22.) M20 (7.) 1988 00:33:01
32. 32. Lucie Sedláková (CZE) Esenbáci Jeseník Ž (10.) Z20 (5.) 1989 00:34:35
33. 33. Klára Březinová (CZE) Bublina Hostivice Ž (11.) Z35 (3.) 1979 00:34:44
34. 34. Dana Chaloupková (CZE) FRESENIUS MEDICAL CARE 3 Ž (12.) Z45 (3.) 1971 00:35:42
35. 35. Zdeněk Roubal (CZE) Letiště Praha M (23.) M55 (1.) 1953 00:36:04
36. 36. Martina Petrová (CZE) Praha 8 Ž (13.) Z45 (4.) 1968 00:36:36
37. 37. Kateřina Emingerová (CZE) Night Run Team Ž (14.) Z20 (6.) 1990 00:37:02
38. 38. Pavel Polák (CZE) VETERÁN VK M (24.) M55 (2.) 1946 00:37:04
39. 39. Pavel Němec (CZE) Sk Zlončice M (25.) M45 (5.) 1973 00:37:05
40. 40. Kateřina Forejtová (CZE) Praha - Suchdol Ž (15.) Z35 (4.) 1979 00:37:35
41. 41. Veronika Pátková (CZE) Libčice nad Vltavou Ž (16.) Z20 (7.) 1987 00:37:42
42. 42. Petr Mahel (CZE) Běžouni z Klánovického lesa M (26.) M35 (12.) 1981 00:38:05
43. 43. Kamila Korimová (CZE) MY DVA TEAM Ž (17.) Z20 (8.) 1990 00:38:24
44. 44. Kamila Hautke (CZE) Letiště Praha Ž (18.) Z35 (5.) 1980 00:38:52
45. 45. Pavlína Beňová (CZE) Gigathlon Czech Republic Ž (19.) Z45 (5.) 1970 00:39:17
46. 46. Lenka Neumannová (CZE) Team Letiště Praha Ž (20.) Z45 (6.) 1968 00:39:22
47. 47. Zuzana Jelínková (CZE) Štefko running team Ž (21.) Z20 (9.) 1989 00:39:43
48. 48. Tereza Kacířová (CZE) Rumový Pralinky Ž (22.) Z20 (10.) 1985 00:40:08
49. 49. Kamila Tkadlecová (CZE) Únětický pivovar Ž (23.) Z15 (1.) 2007 00:40:41
50. 50. Štěpán Tkadlec (CZE) Únětický pivovar M (27.) M45 (6.) 1974 00:40:42