# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (1.) M40 (1.) 1979 00:23:37
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) M18 (1.) 1982 00:24:27
3. 3. Jaroslav Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (3.) M50 (1.) 1969 00:24:48
4. 4. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (4.) M18 (2.) 1980 00:24:51
5. 5. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (5.) M40 (2.) 1975 00:24:57
6. 6. Michal Vašíček (CZE) SK Haná Orienteering M (6.) M18 (3.) 1989 00:25:02
7. 7. Jan Šmída (CZE) Drahanský sport team M (7.) M18 (4.) 1999 00:26:01
8. 8. Martin Kubánek (CZE) VSK Univerzita Brno M (8.) M18 (5.) 1986 00:26:13
9. 9. Tomáš Hampl (CZE) Olešnice M (9.) M18 (6.) 1991 00:26:21
10. 10. Jiří Balihar (CZE) Olomouc M (10.) M40 (3.) 1973 00:26:57
11. 11. Michal Škarabela (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (11.) M40 (4.) 1974 00:27:14
12. 12. Tomáš Rašner (CZE) Trisk Olomouc M (12.) M40 (5.) 1979 00:27:21
13. 13. Jiří Ingr (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (13.) M40 (6.) 1976 00:27:34
14. 14. Oldřich Adámek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (14.) M50 (2.) 1966 00:27:37
15. 15. Jan Kuchař (CZE) SDH V. Vojnice M (15.) M40 (7.) 1976 00:27:42
16. 16. Tomáš Jeřábek (CZE) Olomouc M (16.) M40 (8.) 1979 00:28:26
17. 17. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (17.) M40 (9.) 1972 00:28:42
18. 18. Jindřich Protivánek (CZE) SDH Vojnice M (18.) M18 (7.) 1980 00:28:51
19. 19. Jiří Drtil (CZE) Lípy M (19.) M50 (3.) 1968 00:29:25
20. 20. Bohuš Barbořák (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (20.) M60 (1.) 1959 00:30:50
21. 21. Josef Bátěk (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (21.) M50 (4.) 1961 00:30:59
22. 22. Radomír Lichnovský (CZE) Elektrocentrum Trading Olomouc M (22.) M50 (5.) 1964 00:31:25
23. 23. Josef Pátek (CZE) Creditas Athletes M (23.) M18 (8.) 1991 00:31:31
24. 24. Jana Matějíková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Ž (1.) Z18 (1.) 1990 00:31:40
25. 25. Hana Baliharová (CZE) Olomouc Ž (2.) Z50 (1.) 1969 00:31:47
26. 26. Blanka Doleželová (CZE) TJ LIga stovkařů Olomouc Ž (3.) Z40 (1.) 1979 00:32:06
27. 27. Zdeněk Dyják (CZE) Creditas Runners M (24.) M18 (9.) 1989 00:32:22
28. 28. Libor Teplíček (CZE) KVS Náměšť na Hané M (25.) M50 (6.) 1968 00:32:27
29. 29. Tomáš Rašner (CZE) KVS Náměšť na Hané M (26.) M50 (7.) 1969 00:33:12
30. 30. Blažena Svačinová (CZE) Pampeliška Olomouc Ž (4.) Z50 (2.) 1952 00:35:04
31. 31. Zuzana Římská (CZE) Elektrocentrum Trading Olomouc Ž (5.) Z40 (2.) 1971 00:36:16
32. 32. Petra Hubáčková (CZE) Cholina Ž (6.) Z18 (2.) 1993 00:37:48
33. 33. Karel Pikal (CZE) OSŽ Česká republika M (27.) M70 (1.) 1949 00:42:21
34. 34. Jindřich Tomíšek (CZE) Orel Horní Moštěnice M (28.) M70 (2.) 1939 00:42:52