# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Bára Placatková (CZE) SK Sporting Příbram Ž (1.) A Ženy do 34 let (1.) 2000 00:14:12
2. 2. Carmen Beshirová (CZE) AK Olymp Brno Ž (2.) A Ženy do 34 let (2.) 1998 00:14:54
3. 3. Anna Perglerová (CZE) Atletika Hořovice Ž (3.) A Ženy do 34 let (3.) 2000 00:14:58
4. 4. Karolína Krenková (CZE) Spartak Horovice Ž (4.) A Ženy do 34 let (4.) 1998 00:15:22
5. 5. Anita Žáková (CZE) Žaky Klub PB Ž (5.) A Ženy do 34 let (5.) 2000 00:15:48
6. 6. Ewelina Dziegielewska (CZE) Praha Ž (6.) A Ženy do 34 let (6.) 1985 00:15:50
7. 7. Andrea Frantová (CZE) Lokomotiva Beroun Ž (7.) A Ženy do 34 let (7.) 1985 00:15:53
8. 8. Svatava Řechková (CZE) Oxygen Příbram Ž (8.) C Ženy od 45 let do 54 let (1.) 1967 00:16:22
9. 9. Eva Povalová (CZE) OSŽ Česká republika Ž (9.) B Ženy od 35 let do 44 let (1.) 1984 00:16:47
10. 10. Krist?na Hermanová (CZE) PSH Olymp Praha Ž (10.) A Ženy do 34 let (8.) 2002 00:16:51
11. 11. Ivana Kubínová (CZE) Wheelabrator Tryskáči Ž (11.) B Ženy od 35 let do 44 let (2.) 1980 00:17:01
12. 12. Michaela Franková (CZE) Franek Team Vysoká Ž (12.) C Ženy od 45 let do 54 let (2.) 1970 00:17:25
13. 13. Vera Karasová (CZE) Ž (13.) C Ženy od 45 let do 54 let (3.) 1972 00:17:48
14. 14. Lucie Kafková (CZE) Zdice Ž (14.) B Ženy od 35 let do 44 let (3.) 1982 00:18:11
15. 15. Daniela Gregorová (CZE) Komárov Ž (15.) C Ženy od 45 let do 54 let (4.) 1974 00:18:19
16. 16. Helena Kalousová (CZE) Praha Ž (16.) B Ženy od 35 let do 44 let (4.) 1980 00:18:30
17. 17. Jindra Zahálková (CZE) KB Chlumčany Ž (17.) D Ženy nad 55 let (1.) 1961 00:18:31
18. 18. Petra Stibalová (CZE) brouky Ž (18.) B Ženy od 35 let do 44 let (5.) 1976 00:18:59
19. 19. Jitka Krejčí (CZE) TJ Krejci.cz Ž (19.) A Ženy do 34 let (9.) 1985 00:19:00
20. 20. Nikola Kinclová (CZE) SK Doubravan Újezd Ž (20.) A Ženy do 34 let (10.) 2000 00:19:01
21. 21. Gabriela Vágnerová (CZE) Beroun Ž (21.) B Ženy od 35 let do 44 let (6.) 1980 00:19:20
22. 22. Jana Krátká (CZE) SVC domecek Hořovice Ž (22.) A Ženy do 34 let (11.) 1992 00:19:43
23. 23. Veronika Tucková (CZE) TJ Sokol I. Smíchov Ž (23.) B Ženy od 35 let do 44 let (7.) 1984 00:19:49
24. 24. Jana Turečková (CZE) Tenisový klub Bohutín Ž (24.) C Ženy od 45 let do 54 let (5.) 1968 00:19:51
25. 25. Miroslava Palková (CZE) SK Doubravan Újezd Ž (25.) B Ženy od 35 let do 44 let (8.) 1978 00:19:59
26. 26. Jirina Kaiserová (CZE) MP Horo Ž (26.) B Ženy od 35 let do 44 let (9.) 1976 00:20:00
27. 27. Katerina Achberger (CZE) Horymír Neumetel Ž (27.) B Ženy od 35 let do 44 let (10.) 1977 00:20:12
28. 28. Dana Dlouhá (CZE) RAC Cerhovice Ž (28.) C Ženy od 45 let do 54 let (6.) 1974 00:20:14
29. 29. Kateřina Sedlářová (CZE) Kačenky Ž (29.) A Ženy do 34 let (12.) 1986 00:20:15
30. 30. Stanislava Hartmanová (CZE) Oxygen sport Příbram Ž (30.) D Ženy nad 55 let (2.) 1958 00:20:35
31. 31. Lenka Hasmanová (CZE) SK Doubravan Újezd Ž (31.) B Ženy od 35 let do 44 let (11.) 1981 00:20:36
32. 32. Michaela Slezáková (CZE) Rossi team Zdice Ž (32.) C Ženy od 45 let do 54 let (7.) 1967 00:20:48
33. 33. Dana Svobodová (CZE) Pivovar Zlosyn Ž (33.) D Ženy nad 55 let (3.) 1952 00:20:58
34. 34. Jana Krejčíková (CZE) Dobříš Ž (34.) B Ženy od 35 let do 44 let (12.) 1982 00:21:03
35. 35. Iveta Kárová (CZE) Maratonci Cerhovice Ž (35.) B Ženy od 35 let do 44 let (13.) 1977 00:21:18
36. 36. Libuše Reslová (CZE) SK Doubravan Újezd Ž (36.) C Ženy od 45 let do 54 let (8.) 1974 00:21:21
37. 37. Monika Sramkova (CZE) Ž (37.) A Ženy do 34 let (13.) 1992 00:21:26
38. 38. Jana Valtová (CZE) Žebrák Ž (38.) A Ženy do 34 let (14.) 1994 00:21:39
39. 39. Jana Sirucková (CZE) Príbram Ž (39.) B Ženy od 35 let do 44 let (14.) 1980 00:21:42
40. 40. Hana Kunzfeldova (CZE) Králuv Dvur Ž (40.) B Ženy od 35 let do 44 let (15.) 1980 00:21:48
41. 41. Hana Kinclová (CZE) SK Doubravan Újezd Ž (41.) B Ženy od 35 let do 44 let (16.) 1981 00:21:58
42. 42. Vladimíra Dostálová (CZE) RAC Cerhovice Ž (42.) B Ženy od 35 let do 44 let (17.) 1976 00:22:01
43. 43. Tereza Leitnerová (CZE) 4Timing Ž (43.) A Ženy do 34 let (15.) 1998 00:22:09
44. 44. Hana Hořejšová (CZE) Příbram Ž (44.) D Ženy nad 55 let (4.) 1960 00:22:11
45. 45. Vera Charvátová (CZE) Kvan Ž (45.) B Ženy od 35 let do 44 let (18.) 1978 00:22:26
46. 46. Markéta Bauerová (CZE) Horovice Ž (46.) B Ženy od 35 let do 44 let (19.) 1980 00:22:32
47. 47. Lenka Nováková (CZE) Dobříš Ž (47.) B Ženy od 35 let do 44 let (20.) 1975 00:22:39
48. 48. Mirka Fabiánová (CZE) Torpédo z Horovic Ž (48.) B Ženy od 35 let do 44 let (21.) 1982 00:22:42
49. 49. Gabriela Kaprhálová (CZE) Torpédo ze Rpet Ž (49.) B Ženy od 35 let do 44 let (22.) 1978 00:22:44
50. 50. Sandra Šulasová (CZE) Podluhy Ž (50.) A Ženy do 34 let (16.) 1992 00:22:50