# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Andrej Višněvský (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (1.) 1992 00:10:29
2. 2. Svatopluk Janečka (CZE) TJ SKI-Turist Velké Karlo M (2.) 1972 00:10:33
3. 3. František Dosoudil (CZE) Solario Team M (3.) 1970 00:11:13
4. 4. Jiří Kalousek (CZE) Zvonek Sport M (4.) 1982 00:11:25
5. 5. Martin Velcer (CZE) POBŘEŽÍ KOCOVINY M (5.) 1990 00:12:07
6. 6. Miroslav Švihel (CZE) BS SLOPNÉ M (6.) 1959 00:12:09
7. 7. Libor Železník (CZE) Biathlon Halenkovice M (7.) 1979 00:12:10
8. 8. Marek Spurný (CZE) Výukové Vymalovánky M (8.) 1976 00:12:11
9. 9. Viktor Polách (CZE) Freerun Zlín M (9.) 1984 00:12:29
10. 10. Jan Bezslezina (CZE) M (10.) 1982 00:12:32
11. 11. Libor Reich (CZE) Mattoni Free Run Zlín M (11.) 1980 00:12:33
12. 12. Petr Pančocha (CZE) Ludkovice M (12.) 1973 00:12:42
13. 13. Zdeněk Jonášek (CZE) SK Tlumačova M (13.) 1983 00:12:49
14. 14. Roman Bublák (CZE) Nesmíš to vzdát! M (14.) 1972 00:12:52
15. 15. Pavel Gabrhel (CZE) Vápenice M (15.) 1975 00:13:03
16. 16. František Krutílek (CZE) M (16.) 1973 00:13:29
17. 17. Martin Res (CZE) Mattoni Freerun M (17.) 1978 00:13:40
18. 18. Ondřej Hubáček (CZE) Biathlon Halenkovice M (18.) 2007 00:13:45
19. 19. Martin Macek (CZE) EASY FITNESS ZLÍN M (19.) 1983 00:13:59
20. 20. Petr Solař (CZE) Solario Team M (20.) 2007 00:14:24
21. 21. Petr Samák (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (21.) 1974 00:14:26
22. 22. Radim Valerián (CZE) M (22.) 1976 00:14:32
23. 23. Olga Pekařová (CZE) Lukov Ž (1.) 1985 00:14:35
24. 24. Lada Vaněčková (CZE) SK Štípa -Zlín Ž (2.) 1963 00:14:45
25. 25. Klára Kolajová (CZE) AC Slovácká Slavia Ž (3.) 2007 00:14:47
26. 26. Abhejali Bernardová (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team Ž (4.) 1977 00:14:55
27. 27. Miroslava Murray (CZE) Rozběháme UH Ž (5.) 1987 00:14:57
28. 28. Terezie Juříková (CZE) Rozběháme UH Ž (6.) 1989 00:14:58
29. 29. Kamil Haman (CZE) Sri Chinmoy Marathon Team M (23.) 1976 00:15:21
30. 30. Martin Vaculík (CZE) Výukové vymalovánky M (24.) 1989 00:15:23
31. 31. Pavel Havlík (CZE) Kolokroužek Zlín M (25.) 1975 00:15:28
32. 32. Pavel Freitinger (CZE) M (26.) 1965 00:15:50
33. 33. Mario Václavek (CZE) Zlín M (27.) 1966 00:16:03
34. 34. Beáta Petrášová (CZE) Klub Biatlonu Halenkovice Ž (7.) 2008 00:16:12
35. 35. Petr Riessler (CZE) Zlín M (28.) 1973 00:16:15
36. 36. Kateřina Kneifelová (CZE) Mattoni free run Ž (8.) 1975 00:16:17
37. 37. Pavel Kupec (CZE) LIGA 100 M (29.) 1944 00:16:28
38. 38. Jiří Vidomus (CZE) M (30.) 1954 00:16:29
39. 39. Martin Valerián (CZE) M (31.) 2003 00:16:36
40. 40. Radim Růžička (CZE) Pravčice M (32.) 1979 00:16:39
41. 41. Vanda Dospíšilová (CZE) Ž (9.) 1996 00:16:55
42. 42. Iveta Macek (CZE) E SY FITNESS ZLÍN Ž (10.) 1988 00:17:08
43. 43. Eva Solařová (CZE) Solario Team Otrokovice Ž (11.) 1970 00:17:22
44. 44. Zdeňka Lichková (CZE) Ž (12.) 1957 00:17:38
45. 45. Nežka Janečková (CZE) K ZLÍN Ž (13.) 1948 00:17:51
46. 46. Martin Kadlec (CZE) M (33.) 1975 00:18:01
47. 47. Pavel Šmakal (CZE) SKOB ZLÍN M (34.) 1949 00:18:09
48. 48. Hana Vidomusova (CZE) Ž (14.) 1956 00:18:17
49. 49. Hana Marková (CZE) Ž (15.) 1979 00:18:17
50. 50. Adriana Dosoudilová (CZE) Solario Team Ž (16.) 1995 00:18:27