# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (1.) B (1.) 1976 00:33:36
2. 2. Matouš Vrzala (CZE) SSK Vítkovice M (2.) A (1.) 1994 00:33:59
3. 3. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (3.) A (2.) 1982 00:34:11
4. 4. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (4.) B (2.) 1975 00:36:27
5. 5. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (5.) A (3.) 1988 00:36:29
6. 6. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (6.) A (4.) 1983 00:36:54
7. 7. Jaroslav Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (7.) C (1.) 1969 00:37:05
8. 8. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (8.) B (3.) 1979 00:37:14
9. 9. Radan Elischer (CZE) Havířov M (9.) A (5.) 1987 00:37:17
10. 10. Petr Vymazal (CZE) Celní úřad pro Olomoucký kraj M (10.) B (4.) 1975 00:37:29
11. 11. Roman Špičák (CZE) Titan Trilife Zlín M (11.) A (6.) 1993 00:37:40
12. 12. Petra Kamínková (CZE) Atletický klub Olomouc z.s. Ž (1.) G (1.) 1973 00:37:41
13. 13. Zdeněk Doležal (CZE) SK Přerov M (12.) B (5.) 1974 00:37:47
14. 14. Jiří Otrusina (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (13.) A (7.) 1982 00:38:30
15. 15. Tomáš Krátký (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (14.) A (8.) 1985 00:38:32
16. 16. Tomáš Kašpařík (CZE) SK Přerov M (15.) B (6.) 1975 00:38:32
17. 17. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga 100 Olomouc M (16.) B (7.) 1975 00:38:34
18. 18. Vít Pavlík (CZE) Báječné ženy v běhu M (17.) B (8.) 1973 00:39:21
19. 19. Milukáš Bernard (CZE) M (18.) A (9.) 1998 00:39:24
20. 20. David Dostál (CZE) AK Olomouc M (19.) A (10.) 2001 00:39:25
21. 21. Ondřej Popelka (CZE) Olomouc M (20.) A (11.) 1981 00:39:52
22. 22. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (21.) B (9.) 1979 00:39:52
23. 23. Roman Večeřa (CZE) Biatlon Prostějov M (22.) A (12.) 1980 00:39:54
24. 24. Jiří Dostál (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (23.) C (2.) 1964 00:40:11
25. 25. Petr Konečný (CZE) Olomouc M (24.) B (10.) 1975 00:40:36
26. 26. Petr Matějík (CZE) Cykloracing Team Olomouc M (25.) C (3.) 1964 00:40:42
27. 27. Max Černý (CZE) Biatlon Prostějov M (26.) B (11.) 1972 00:40:45
28. 28. Martin Minařík (CZE) Triatlon Club Olomouc M (27.) C (4.) 1967 00:41:09
29. 29. Richard Mikula (CZE) Miki Fun Bruntál M (28.) C (5.) 1966 00:41:11
30. 30. Ladislav Sás (CZE) AK Šternberk M (29.) B (12.) 1972 00:41:19
31. 31. Tomáš Hampl (CZE) Olešnice M (30.) A (13.) 1991 00:41:30
32. 32. Lubomír Knápek (CZE) LK Šumperk M (31.) D (1.) 1959 00:41:34
33. 33. Ondřej Klička (CZE) TJ Svitavy M (32.) A (14.) 1988 00:41:46
34. 34. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (33.) B (13.) 1975 00:41:53
35. 35. Jitka Fojtková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Ž (2.) F (1.) 1987 00:42:00
36. 36. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (34.) A (15.) 1986 00:42:01
37. 37. David Melich (CZE) Pňovičak M (35.) A (16.) 2001 00:42:07
38. 38. Jakub Ženčák (CZE) TJ Šumperk M (36.) A (17.) 1988 00:42:15
39. 39. Jakub Navrátil (CZE) Zapro AD Team M (37.) A (18.) 1991 00:42:18
40. 40. Oldřich Adámek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (38.) C (6.) 1966 00:42:19
41. 41. Jana Coufalová (CZE) Baláž Extreme-Team Frenštát p.R. Ž (3.) F (2.) 1997 00:42:19
42. 42. Jaroslav Trojan (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (39.) C (7.) 1962 00:42:30
43. 43. Jan Kuchař (CZE) SDH V. Vojnice M (40.) B (14.) 1976 00:42:37
44. 44. Jiří Ingr (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (41.) B (15.) 1976 00:42:57
45. 45. Petr Fišar (CZE) M (42.) A (19.) 1991 00:42:59
46. 46. Jana Václavková (CZE) Liga stovkařů Olomouc Ž (4.) F (3.) 1989 00:42:59
47. 47. Tomáš Tvarůžka (CZE) Bez klubové příslušnosti M (43.) B (16.) 1972 00:43:01
48. 48. Ivo Krátký (CZE) ----------------------- M (44.) C (8.) 1968 00:43:37
49. 49. Tomáš Handl (CZE) M (45.) B (17.) 1975 00:43:41
50. 50. Petr Gromus (CZE) AK Olomouc M (46.) D (2.) 1956 00:43:45