# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Coufal (CZE) AK Bílina M (1.) M 39 (1.) 1986 00:33:45
2. 2. Aleš Filingr (CZE) AK Most M (2.) M 39 (2.) 1992 00:34:40
3. 3. Pavel Procházka (CZE) AK Sokolov M (3.) M 49 (1.) 1979 00:34:49
4. 4. Holger Zander (GER) Läuferbund SchŽarzenberg M (4.) M 49 (2.) 1973 00:35:07
5. 5. Radek Sedněv (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (5.) M 39 (3.) 1992 00:35:24
6. 6. Tomáš Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (6.) M 39 (4.) 2002 00:36:03
7. 7. Michal Oplt (CZE) New Roll Runner´s M (7.) M 39 (5.) 1983 00:36:11
8. 8. Jan Sokol (CZE) AK Sokolov M (8.) M 39 (6.) 1983 00:36:44
9. 9. Jan Kasal (CZE) AK Sokolov M (9.) M 39 (7.) 1985 00:36:46
10. 10. Slávek Švejdar (CZE) TRIATLET KARLOVY VARY M (10.) M 49 (3.) 1971 00:36:57
11. 11. Jiří Folvarčík (CZE) ŠAK Chodov, z. s. M (11.) M 39 (8.) 1980 00:37:02
12. 12. Vítek Brožek (CZE) Witte bike team Nejdek M (12.) M 39 (9.) 1999 00:37:22
13. 13. Radek Krummer (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (13.) M 39 (10.) 1988 00:37:37
14. 14. Milan Kožák (CZE) SC Start Karlovy Vary M (14.) M 59 (1.) 1965 00:37:45
15. 15. Josef Hubený (CZE) AK Sokolov M (15.) M 39 (11.) 1982 00:37:49
16. 16. Ivana Sekyrová (CZE) AK SOKOLOV Ž (1.) Z 35 (1.) 1971 00:37:52
17. 17. Tomáš Lang (CZE) ŠAK Chodov M (16.) M 49 (4.) 1973 00:39:12
18. 18. Kamil Kovář (CZE) Spokato Sokolov M (17.) M 59 (2.) 1967 00:39:18
19. 19. Tomáš Provazník (CZE) FK BANÍK SOKOLOV M (18.) M 39 (12.) 1980 00:39:36
20. 20. Václav Bechiňský (CZE) New Roll Runners M (19.) M 39 (13.) 1981 00:40:35
21. 21. Štěpánka Brožková (CZE) Witte bike team Nejdek Ž (2.) Z 34 (1.) 1996 00:40:42
22. 22. Radim Otáhal (CZE) Fitmanie M (20.) M 39 (14.) 1983 00:41:59
23. 23. Radek Bureš (CZE) New Roll Runners M (21.) M 39 (15.) 2001 00:42:26
24. 24. Martin Knava (CZE) Bike a běh Ostrov M (22.) M 39 (16.) 1983 00:42:37
25. 25. Romana Lubinová (CZE) SC Start Karlovy Vary Ž (3.) Z 35 (2.) 1969 00:43:00
26. 26. Tomáš Mandzák (CZE) Kynšperk nad Ohří M (23.) M 39 (17.) 2001 00:43:04
27. 27. Zdeněk Procházka (CZE) ACES Team Karlovy Vary M (24.) M 59 (3.) 1967 00:43:09
28. 28. Roman Vojtášek (CZE) Královské Poříčí M (25.) M 49 (5.) 1970 00:43:13
29. 29. Barbora Hovorková (CZE) Usk Akademik Cheb Z.S. Ž (4.) Z 34 (2.) 1992 00:43:15
30. 30. Pavel Gabriel (CZE) Kraslice M (26.) M 49 (6.) 1973 00:43:21
31. 31. Tomáš Grosser (CZE) Karlovarský vegetarián M (27.) M 49 (7.) 1977 00:43:34
32. 32. Rudolf Mokrusch (CZE) Hájek M (28.) M 59 (4.) 1969 00:43:36
33. 33. Jindřich Mikeš (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (29.) M 59 (5.) 1964 00:43:44
34. 34. Petr Böhm (CZE) Runnaři Sokolov M (30.) M 59 (6.) 1965 00:43:49
35. 35. Jan Kropáček (CZE) Wolfnet Sokolov M (31.) M 49 (8.) 1973 00:43:55
36. 36. Tomáš Kovář (CZE) SPOKATO Sokolov M (32.) M 39 (18.) 1991 00:44:07
37. 37. Otakar Hůrka (CZE) Bike a běh Ostrov M (33.) M 49 (9.) 1976 00:44:45
38. 38. Vladimír Dicá (CZE) TJ Slavoj Bečov nad Teplou M (34.) M 59 (7.) 1960 00:45:02
39. 39. Marcel Vltavský (CZE) ACES Team karlovy Vary M (35.) M 59 (8.) 1964 00:45:12
40. 40. Zdeněk Kreml (CZE) Sokolov M (36.) M 49 (10.) 1975 00:45:41
41. 41. Petr Ontko (CZE) CK TE M BIKE BŘEZOVÁ M (37.) M 59 (9.) 1968 00:46:14
42. 42. Petr Liška (CZE) Ostrov M (38.) M 49 (11.) 1973 00:46:17
43. 43. Pavel Křížek (CZE) Živé Sokolovsko M (39.) M 39 (19.) 1980 00:46:31
44. 44. Eva Hejnicová (CZE) ŠAK Chodov Ž (5.) Z 35 (3.) 1981 00:46:33
45. 45. Marek Váša (CZE) Triatlet Karlovy Vary M (40.) M 39 (20.) 1981 00:46:35
46. 46. Jiří Krudl (CZE) Witte Bike Team M (41.) M 49 (12.) 1978 00:46:54
47. 47. Markéta Korellusová (CZE) Triatlet Karlovy Vary Ž (6.) Z 35 (4.) 1984 00:46:58
48. 48. Pavel Randáček (CZE) Dolní Rychnov M (42.) M 39 (21.) 1980 00:47:04
49. 49. Jana Čočková (CZE) Bike a Běh Ostrov Ž (7.) Z 35 (5.) 1976 00:47:08
50. 50. Miloslav Zítka (CZE) ŠAK Chodov, z. s. M (43.) M 59 (10.) 1963 00:47:11