# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Chyba (CZE) Nutrend Specialized Racing M (1.) M35 (1.) 1979 00:23:37
2. 2. Marek Voborský (CZE) TJ Dukla Praha M (2.) M15 (1.) 2001 00:24:15
3. 3. Pavel Vlk (CZE) Author Sedláček Příbram M (3.) M20 (1.) 1991 00:24:26
4. 4. Jindřich Borovský (CZE) Pha-Hradčany M (4.) M35 (2.) 1982 00:24:30
5. 5. Tomáš Kálal (CZE) Žižkovský Tygři M (5.) M20 (2.) 1985 00:25:28
6. 6. David Marek (CZE) Praha 6 - Suchdol M (6.) M35 (3.) 1976 00:25:38
7. 7. Tomáš Nohejl (CZE) SK DNF M (7.) M45 (1.) 1967 00:25:50
8. 8. Ruan Pretorius (CZE) Prague M (8.) M20 (3.) 1990 00:26:07
9. 9. Jan Beránek (CZE) Adidas Runners Prague M (9.) M20 (4.) 1995 00:26:12
10. 10. Robert Sára (CZE) Roztoky M (10.) M35 (4.) 1980 00:26:17
11. 11. Pavel Procházka (CZE) TJ LIAZ Vehlovice M (11.) M20 (5.) 1994 00:26:27
12. 12. Vít Mrkvička (CZE) Brutal Assault Diggers M (12.) M35 (5.) 1981 00:26:28
13. 13. Lukáš Novák (CZE) Přátelé M (13.) M20 (6.) 1995 00:26:55
14. 14. Pavel Bohuslav (CZE) Oktagonteam M (14.) M20 (7.) 1997 00:27:03
15. 15. Jiří Stránský (CZE) KP BKÚ Mělník M (15.) M55 (1.) 1963 00:27:04
16. 16. Lujza Sláviková (CZE) Praha 9 Ž (1.) Z20 (1.) 1988 00:27:17
17. 17. Jindřich Srb (CZE) Horoměřice (Night Run Team) M (16.) M20 (8.) 1985 00:27:34
18. 18. Marek Lněnička (CZE) Praha Suchdol M (17.) M35 (6.) 1977 00:27:46
19. 19. Matěj Maxa (CZE) VETERÁN VK M (18.) M35 (7.) 1975 00:27:47
20. 20. Břetislav Mazgaj (CZE) Odolena Voda M (19.) M35 (8.) 1983 00:27:49
21. 21. Jiří Hanika (CZE) Suchdol M (20.) M45 (2.) 1974 00:27:49
22. 22. Pavel Staněk (CZE) Statek Bernard M (21.) M35 (9.) 1976 00:28:17
23. 23. Magda Nováková (CZE) Suchdol Ž (2.) Z35 (1.) 1980 00:28:29
24. 24. Tomáš Blodek (CZE) Letiště Praha M (22.) M45 (3.) 1967 00:28:44
25. 25. Matěj Kotlín (CZE) Praha Suchdol M (23.) M35 (10.) 1983 00:28:56
26. 26. Jaroslav Lenc (CZE) Cheza Litvinov M (24.) M35 (11.) 1979 00:29:06
27. 27. Katarína Třísková (CZE) (Praha 6) Ž (3.) Z45 (1.) 1971 00:29:17
28. 28. Marcela Dvořáková (CZE) Olfin Car Ski team Trutnov Ž (4.) Z20 (2.) 1985 00:29:55
29. 29. Ondřej Matoušek (CZE) Praha 7 M (25.) M15 (2.) 2001 00:30:21
30. 30. Bianka Mičke (CZE) Adidas Runners Prague Ž (5.) Z20 (3.) 1997 00:30:35
31. 31. Roman Krumpholc (CZE) Praha-Suchdol M (26.) M35 (12.) 1978 00:30:37
32. 32. Filip Lukeš (CZE) Přední Kopanina M (27.) M35 (13.) 1977 00:30:37
33. 33. Miroslav Osladil (CZE) AK Radíkov M (28.) M35 (14.) 1977 00:30:43
34. 34. Zbyněk Fojtík (CZE) Hliněné kuličky M (29.) M55 (2.) 1959 00:31:01
35. 35. Petra Naďová (CZE) Team Goofy Ž (6.) Z20 (4.) 1988 00:31:04
36. 36. Dana Kobzáňová (CZE) Srdíčkáři Ž (7.) Z35 (2.) 1983 00:31:05
37. 37. Karla Mališová (CZE) USK Praha Ž (8.) Z55 (1.) 1960 00:31:14
38. 38. Jan Krumpholc (CZE) Praha-Suchdol M (30.) M15 (3.) 2005 00:31:19
39. 39. Roman Choutka (CZE) Světlá nad Sázavou M (31.) M35 (15.) 1976 00:31:27
40. 40. Vendula Swiderová (CZE) Rungo pro ženy Ž (9.) Z35 (3.) 1982 00:32:29
41. 41. Jan Webersinke (CZE) Štefko Running Team M (32.) M20 (9.) 1988 00:32:30
42. 42. Zuzana Krumpholcová (CZE) Praha-Suchdol Ž (10.) Z35 (4.) 1977 00:32:38
43. 43. Tomáš Sukdolák (CZE) Praha - Suchdol M (33.) M45 (4.) 1973 00:32:43
44. 44. Filip Janoušek (CZE) Praha - Suchdol M (34.) M20 (10.) 1990 00:33:37
45. 45. Klára Březinová (CZE) Bublina Hostivice Ž (11.) Z35 (5.) 1979 00:33:43
46. 46. Andrea Šímová (CZE) Gladiator Race Team Ž (12.) Z35 (5.) 1981 00:33:43
47. 47. Martina Petrová (CZE) Praha 8 Ž (13.) Z45 (2.) 1968 00:34:11
48. 48. Zdeněk Roubal (CZE) Letiště Praha M (35.) M55 (3.) 1953 00:34:17
49. 49. Zuzana Přádová (CZE) Praha Ž (14.) Z35 (7.) 1979 00:34:26
50. 50. Pavel Polák (CZE) VETERÁN VK M (36.) M55 (4.) 1946 00:34:46