# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jakub Davidík (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (1.) 2002 00:13:02
2. 2. David Šlapák (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (2.) 2003 00:13:06
3. 3. Benjamin Vrbovský (CZE) SSK Vítkovice, z.s. M (3.) 2002 00:13:14
4. 4. Matěj Hřebačka (CZE) Atletický klub Hodonín,z.s. M (4.) 2003 00:13:17
5. 5. Filip Tlamka (CZE) Elite Sport Boskovice, z. s. M (5.) 2002 00:13:24
6. 6. Michal Hanyk (CZE) AC Turnov, z. s. M (6.) 2002 00:13:28
7. 7. Patrik Stankov (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (7.) 2002 00:13:30
8. 8. Jakub Kolín (CZE) AC Mladá Boleslav z.s. M (8.) 2002 00:13:32
9. 9. Jakub Urbánek (CZE) JAC Brno M (9.) 2003 00:13:34
10. 10. Nico Boketta (CZE) Atletika Jižní Město z.s. M (10.) 2002 00:13:37
11. 11. Jan Šimůnek (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (11.) 2003 00:13:42
12. 12. Jakub Horák (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (12.) 2002 00:13:48
13. 13. Šimon Řehula (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (13.) 2002 00:13:50
14. 14. Ivan Brejška (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (14.) 2003 00:13:50
15. 15. Jan Šebo (CZE) SKP Union Cheb - z.s. M (15.) 2002 00:13:50
16. 16. David Bílek (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (16.) 2003 00:13:53
17. 17. Filip Štecher (CZE) Athletic club Mariánské Lázně, z.s. M (17.) 2003 00:13:54
18. 18. Dominik Vebr (CZE) TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. M (18.) 2003 00:13:55
19. 19. Jakub Budil (CZE) Atletika Písek, z.s. M (19.) 2002 00:14:02
20. 20. Matyáš Vintr (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (20.) 2002 00:14:03
21. 21. Philippe Carpentier (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (21.) 2002 00:14:03
22. 22. Jakub Grégr (CZE) AK Šternberk z.s. M (22.) 2002 00:14:05
23. 23. Michal Bolehovský (CZE) PSK Olymp Praha, z.s. M (23.) 2002 00:14:06
24. 24. Maximilian Matolín (CZE) TJ Dukla Praha M (24.) 2003 00:14:07
25. 25. Petr Lukš (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (25.) 2002 00:14:10
26. 26. Adam Kořínek (CZE) TJ Dukla Praha M (26.) 2002 00:14:12
27. 27. Štěpán Trávníček (CZE) TJ Baník Stříbro, spolek M (27.) 2003 00:14:14
28. 28. David Martínek (CZE) Atletika Stará Boleslav, z.s. M (28.) 2002 00:14:14
29. 29. Dan Minol (CZE) TJ Dukla Praha M (29.) 2003 00:14:15
30. 30. Lukáš Podolák (CZE) Atletika Stará Boleslav, z.s. M (30.) 2002 00:14:18
31. 31. Jan Kotraba (CZE) TRIATLET Karlovy Vary z.s. M (31.) 2003 00:14:20
32. 32. Matyáš Štrégl (CZE) Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE M (32.) 2003 00:14:22
33. 33. David Špok (CZE) AK ŠKODA Plzeň M (33.) 2003 00:14:23
34. 34. Marek Krišica (CZE) TJ TŽ Třinec M (34.) 2002 00:14:23
35. 35. Michal Perner (CZE) AC Čáslav z.s. M (35.) 2002 00:14:24
36. 36. Jakub Krabec (CZE) AC TJ Jičín M (36.) 2002 00:14:24
37. 37. Jan Hřích (CZE) AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. M (37.) 2003 00:14:24
38. 38. Martin Pohanka (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (38.) 2002 00:14:25
39. 39. Petr Kavička (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (39.) 2002 00:14:28
40. 40. Petr Bahenský (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (40.) 2002 00:14:31
41. 41. Ondřej Němec (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (41.) 2002 00:14:34
42. 42. Tomáš Reichl (CZE) USK PROVOD Ústí n/L. M (42.) 2002 00:14:36
43. 43. Radek Vostřel (CZE) AK Žatec M (43.) 2002 00:14:37
44. 44. Daniel Hrabák (CZE) TJ Sokol SG Plzeň-Petřín M (44.) 2003 00:14:40
45. 45. Radek Kofroň (CZE) T. J. Sokol České Budějovice M (45.) 2002 00:14:42
46. 46. Milan Chaloupka (CZE) VSK Univerzita Brno M (46.) 2002 00:14:46
47. 47. Daniel Vaidiš (CZE) SKP Union Cheb - z.s. M (47.) 2002 00:14:46
48. 48. Petr Kadraba (CZE) USK PROVOD Ústí n/L. M (48.) 2002 00:14:47
49. 49. David Špale (CZE) AK Škoda Plzeň M (49.) 2003 00:14:50
50. 50. Jiří Čermák (CZE) AC Turnov, z. s. M (50.) 2002 00:14:57