# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (1.) Muži (1.) 1983 00:23:50
2. 2. Martin Vintrlík (CZE) Triatlon Křepice M (2.) M40 (1.) 1977 00:24:04
3. 3. Martin Pohanka (CZE) AC Track & Field Brno M (3.) M40 (2.) 1973 00:24:33
4. 4. Patrik Kugler (CZE) Orel Brno - Řečkovice M (4.) Muži (2.) 1992 00:25:17
5. 5. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (5.) Muži (3.) 1985 00:25:25
6. 6. Martin Filip (CZE) AK Olymp Brno M (6.) Dci+Jci (1.) 2003 00:25:32
7. 7. Pavel Vencbauer (CZE) Předkláštěří M (7.) M40 (3.) 1978 00:25:38
8. 8. Ondřej Genco (CZE) Biatlon Orlová M (8.) Muži (4.) 1996 00:25:58
9. 9. Lukáš Sláma (CZE) Automedia M (9.) Muži (5.) 1984 00:26:04
10. 10. Lucie Filipová (CZE) AK Olymp Brno Ž (1.) Dky+Jky (1.) 2000 00:26:13
11. 11. Jan Sháněl (CZE) KOB Choceň M (10.) Muži (6.) 1994 00:26:30
12. 12. Aleš Konečný (CZE) Passyteam / Rudice M (11.) Muži (7.) 1988 00:26:36
13. 13. Josef Kučera (CZE) Kucera bike team M (12.) Muži (8.) 1985 00:26:40
14. 14. Barbora Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (2.) Ženy (1.) 1993 00:26:43
15. 15. Jiří Hýbl (CZE) Hrušovany u Brna M (13.) M50 (1.) 1967 00:26:50
16. 16. Jiří Huťka (CZE) Brno-Řečkovice M (14.) Muži (9.) 1991 00:27:03
17. 17. Lucie Vaculová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (3.) Ž35 (1.) 1982 00:27:11
18. 18. Jaroslav Kropáček (CZE) 2K BRNO M (15.) M40 (4.) 1970 00:27:38
19. 19. Zdeněk Laštůvka (CZE) sKým.cz M (16.) Muži (10.) 1989 00:27:45
20. 20. Metoděj Polášek (CZE) Emerson M (17.) Muži (11.) 1980 00:27:53
21. 21. Jakub Hájek (CZE) Kroměříž M (18.) M40 (5.) 1970 00:28:05
22. 22. Lukáš Ryba (CZE) BB Cyklosport Superior M (19.) M40 (6.) 1979 00:28:14
23. 23. Petr Jančařík (CZE) AAC Brno M (20.) M50 (2.) 1968 00:28:16
24. 24. Ivo Peřina (CZE) Kuřim M (21.) M50 (3.) 1966 00:28:18
25. 25. Michal Blaha (CZE) BT Velká Bíteš M (22.) Muži (12.) 1985 00:28:23
26. 26. Zbyněk Bednář (CZE) AK Tišnov M (23.) M40 (7.) 1973 00:28:46
27. 27. Radek Jašíček (CZE) fKlidu sport team M (24.) Muži (13.) 1990 00:28:55
28. 28. Adam Petrů (CZE) Kuřim M (25.) Dci+Jci (2.) 2002 00:29:04
29. 29. Jan Daněk (CZE) Brno M (26.) Muži (14.) 1989 00:29:06
30. 30. Miroslav Zemánek (CZE) Bořitov / Bořitov M (27.) M40 (8.) 1979 00:29:09
31. 31. Ondřej Šanca (CZE) ČVK BRNO M (28.) Muži (15.) 1997 00:29:13
32. 32. Jiří Kolář (CZE) Brno M (29.) M40 (9.) 1976 00:29:23
33. 33. Tomáš Chaloupka (CZE) Kuřim M (30.) Muži (16.) 1982 00:29:32
34. 34. Luboš Prudek (CZE) Kuřim M (31.) M50 (4.) 1961 00:29:40
35. 35. Filip Vrána (CZE) Turun Urheiluliitto M (32.) M40 (10.) 1976 00:29:45
36. 36. Radek Brázda (CZE) Tatran Kohoutovice M (33.) M50 (5.) 1967 00:29:48
37. 37. Martin Šafář (CZE) TJ Slovan Podlesí M (34.) Muži (17.) 1983 00:29:52
38. 38. Josef Nováček (CZE) SDH Čučice/Čučice M (35.) M60 (1.) 1958 00:29:55
39. 39. Marek Christ (CZE) fKlidu sport team M (36.) M40 (11.) 1979 00:30:06
40. 40. Petr Dokoupil (CZE) NA KONEČNÉ M (37.) M40 (12.) 1977 00:30:20
41. 41. Lucie Johaníková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (4.) Ženy (2.) 1986 00:30:28
42. 42. Pavel Pohanka (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (38.) M40 (13.) 1973 00:30:37
43. 43. Jiří Sláma (CZE) Automedia M (39.) M50 (6.) 1960 00:30:40
44. 44. Karel Hrbáček (CZE) Brno-Útčchov M (40.) M50 (7.) 1968 00:30:52
45. 45. Petr Škrob (CZE) Kuřim M (41.) M40 (14.) 1975 00:31:00
46. 46. Aleš Sikora (CZE) Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 M (42.) M40 (15.) 1973 00:31:21
47. 47. Markéta Dokoupilová (CZE) NA KONEČNÉ Ž (5.) Ž35 (2.) 1977 00:31:30
48. 48. Zdeněk Provazník (CZE) Orel Vyškov M (43.) M40 (16.) 1974 00:31:34
49. 49. Pavla Musilová (CZE) Dýmka míru Ž (6.) Ž35 (3.) 1976 00:31:39
50. 50. Ondrej Vacula (CZE) AC Lelek M (44.) Muži (18.) 1981 00:31:44