# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (1.) Kategorie A (1.) 1988 00:35:23
2. 2. Roman Kovář (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (2.) Kategorie B (1.) 1977 00:35:49
3. 3. Petr Kučera (CZE) KESBUK / Otrokovice M (3.) Kategorie B (2.) 1975 00:36:39
4. 4. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (4.) Kategorie A (2.) 1988 00:36:49
5. 5. Jan Lachnit (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (5.) Kategorie A (3.) 1980 00:36:58
6. 6. Jakub Koníček (CZE) Finančné centrum team M (6.) Kategorie A (4.) 1993 00:37:24
7. 7. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (7.) Kategorie A (5.) 1983 00:37:30
8. 8. Jarda Martínek (CZE) Trisk Olomouc M (8.) Kategorie C (1.) 1969 00:37:33
9. 9. Marti Gogela (CZE) M (9.) Kategorie A (6.) 2001 00:37:36
10. 10. Jiri Planicka (CZE) M (10.) Kategorie A (7.) 1988 00:37:42
11. 11. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (11.) Kategorie A (8.) 1989 00:38:05
12. 12. Jakub Sklenář (CZE) VK Olomouc M (12.) Kategorie A (9.) 1983 00:38:07
13. 13. Martin Cekl (CZE) Trisk Olomouc M (13.) Kategorie A (10.) 1988 00:38:13
14. 14. Richard Bednář (CZE) Rozběhejme společně Olomouc M (14.) Kategorie A (11.) 1985 00:39:10
15. 15. Jaroslav Říha (CZE) VSK Univerzita Brno M (15.) Kategorie A (12.) 1999 00:39:14
16. 16. Marek Štěpán (CZE) TJ Sokol Týn nad Bečvou M (16.) Kategorie B (3.) 1972 00:39:18
17. 17. Eva Filipiová (CZE) TJ Šumperk, z.s. Ž (1.) Kategorie F (1.) 1986 00:39:36
18. 18. Jaroslav Blažek (CZE) Fortex Ski Team Moravsky Beroun M (17.) Kategorie A (13.) 1988 00:39:49
19. 19. Šimon Lukašák (CZE) SKI OB Šternberk M (18.) Kategorie A (14.) 2002 00:40:37
20. 20. Martin Lipenský (CZE) Fort SMC Ústí nad Orlicí M (19.) Kategorie C (2.) 1969 00:40:39
21. 21. Michal Vašíček (CZE) SK Haná Orienteering M (20.) Kategorie A (15.) 1989 00:40:46
22. 22. Michal Hroch (CZE) AK Olomouc M (21.) Kategorie A (16.) 2003 00:40:48
23. 23. Michal Sléžka (CZE) Atletika Zábřeh M (22.) Kategorie A (17.) 1983 00:40:50
24. 24. Rostislav Pumprla (CZE) SK Salith Sumtex CZ M (23.) Kategorie A (18.) 1985 00:41:13
25. 25. Marek Stanko (CZE) M (24.) Kategorie A (19.) 1995 00:41:17
26. 26. Jaromír Czmero (CZE) Hanácký větre M (25.) Kategorie A (20.) 1981 00:41:24
27. 27. Štěfan Lukašák (CZE) Cyklo Team Kolárna M (26.) Kategorie C (3.) 1967 00:41:35
28. 28. Adam Fritscher (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (27.) Kategorie B (4.) 1975 00:41:56
29. 29. Ladislav Sás (CZE) AK Šternberk M (28.) Kategorie B (5.) 1972 00:42:02
30. 30. Martin Šilberský (CZE) Litovel M (29.) Kategorie A (21.) 1988 00:42:03
31. 31. Jiří Geisler (CZE) M (30.) Kategorie B (6.) 1976 00:42:05
32. 32. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (31.) Kategorie A (22.) 1986 00:42:07
33. 33. Ondřej Popelka (CZE) Olomouc M (32.) Kategorie A (23.) 1981 00:42:09
34. 34. Martin Minaříl (CZE) M (33.) Kategorie C (4.) 1967 00:42:14
35. 35. Lubomír Knápek (CZE) LK Šumperk M (34.) Kategorie D (1.) 1959 00:42:18
36. 36. Petr Jorníček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (35.) Kategorie C (5.) 1965 00:42:23
37. 37. Jiří Balihar (CZE) Olomouc M (36.) Kategorie B (7.) 1973 00:42:25
38. 38. Marek Horák (CZE) Olomouc M (37.) Kategorie A (24.) 1990 00:42:34
39. 39. Zbyněk Jelínek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (38.) Kategorie C (6.) 1963 00:43:12
40. 40. Petr Matura (CZE) Náklo M (39.) Kategorie B (8.) 1978 00:43:13
41. 41. Jana Matějíková (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. Ž (2.) Kategorie F (2.) 1990 00:43:13
42. 42. Pavel Šalmík (CZE) Duko Rýmařov M (40.) Kategorie B (9.) 1972 00:43:26
43. 43. Jaroslav Trojan (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (41.) Kategorie C (7.) 1962 00:43:39
44. 44. Mirek Kachyňa (CZE) Trisk Olomouc M (42.) Kategorie C (8.) 1969 00:43:39
45. 45. Oldřich Adámek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (43.) Kategorie C (9.) 1966 00:44:06
46. 46. Jiří Šustr (CZE) Silný Team Uničov 1 M (44.) Kategorie A (25.) 1980 00:44:51
47. 47. Anna Belaníková (CZE) AK Olomouc Ž (3.) Kategorie F (3.) 2002 00:44:54
48. 48. Marek Jelínek (CZE) M (45.) Kategorie A (26.) 1990 00:45:00
49. 49. Anežka Líznerová (CZE) Ž (4.) Kategorie F (4.) 1998 00:45:02
50. 50. Pavel Pustina (CZE) Velkobystřičtí běžci M (46.) Kategorie A (27.) 1985 00:45:12