# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) M18 (1.) 1980 00:56:08
2. 2. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (2.) M18 (2.) 1982 00:56:26
3. 3. Roman Zbranek (CZE) SK OB Zlín M (3.) M18 (3.) 1988 00:58:37
4. 4. Zdeněk Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (4.) M18 (4.) 1988 01:00:58
5. 5. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (5.) M18 (5.) 1983 01:01:06
6. 6. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (6.) M40 (1.) 1979 01:02:17
7. 7. Martin Cekl (CZE) Trisk Olomouc M (7.) M18 (6.) 1988 01:02:33
8. 8. Jaroslav Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (8.) M50 (1.) 1969 01:02:43
9. 9. Jakub Koníček (CZE) Finančné centrum team M (9.) M18 (7.) 1993 01:03:06
10. 10. Petr Vymazal (CZE) Celní úřad pro Olomoucký kraj M (10.) M40 (2.) 1975 01:04:01
11. 11. Michal Dočkálek (CZE) Běžci z Rya M (11.) M18 (8.) 1992 01:04:04
12. 12. Tomáš Langer (CZE) Velká Bystřice M (12.) M18 (9.) 1989 01:04:07
13. 13. Marek Štěpán (CZE) TJ Sokol Týn nad Bečvou M (13.) M40 (3.) 1972 01:05:06
14. 14. Stanislav Krajča (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc, z.s. M (14.) M18 (10.) 1983 01:05:24
15. 15. Radek Leszczynski (CZE) Bezvaběh/LucyTeam Olomouc M (15.) M40 (4.) 1975 01:05:37
16. 16. Jan Barabáš (CZE) Triatlon Club Olomouc M (16.) M40 (5.) 1976 01:05:40
17. 17. Roman Špičák (CZE) Titan Trilife Zlín M (17.) M18 (11.) 1993 01:07:14
18. 18. Martin Lorenc (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (18.) M40 (6.) 1975 01:07:41
19. 19. František Dostál (CZE) SOB Olomouc M (19.) M18 (12.) 2002 01:08:14
20. 20. Zbyněk Jelínek (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (20.) M50 (2.) 1963 01:08:44
21. 21. David Kopecký (CZE) Autosalon Klokočka M (21.) M40 (7.) 1978 01:08:56
22. 22. Tomáš Smolicha (CZE) Ostrava (Štefko running team) M (22.) M18 (13.) 1995 01:09:24
23. 23. Jaroslav Sedláček (CZE) AD CYKLO Brodek M (23.) M50 (3.) 1969 01:09:35
24. 24. Radek Zich (CZE) KŘP Olomouckého kraje M (24.) M18 (14.) 1984 01:10:21
25. 25. Jaromír Czmero (CZE) Hanácký větre M (25.) M18 (15.) 1981 01:11:01
26. 26. Tomáš Krejčí (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (26.) M18 (16.) 1986 01:11:16
27. 27. Martin Langer (CZE) architekti.cz M (27.) M18 (17.) 1984 01:12:10
28. 28. Marek Horák (CZE) Olomouc M (28.) M18 (18.) 1990 01:12:18
29. 29. Jan Stolarik (CZE) Club Janovice M (29.) M40 (8.) 1976 01:12:47
30. 30. Petr Jorníček (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (30.) M50 (4.) 1965 01:12:52
31. 31. Jan Kuchař (CZE) SDH V. Vojnice M (31.) M40 (9.) 1976 01:12:57
32. 32. Kazimir Grycman (CZE) Ciechovice PL M (32.) M40 (10.) 1972 01:13:49
33. 33. Lukáš Zimmermann (CZE) AQOL M (33.) M40 (11.) 1979 01:14:05
34. 34. Karel Šiška (CZE) Ladermon Team M (34.) M40 (12.) 1971 01:14:22
35. 35. Jiří Ingr (CZE) TJ Liga stovkařů Olomouc M (35.) M40 (13.) 1976 01:15:02
36. 36. Zbyněk Ocásek (CZE) MP Krnov M (36.) M40 (14.) 1977 01:15:06
37. 37. Lubomír Vachutka (CZE) Nadace Leontýnka M (37.) M18 (19.) 1995 01:15:07
38. 38. Zdeněk Nový (CZE) Biatlon Prostějov M (38.) M40 (15.) 1975 01:15:40
39. 39. Václav Navrátil (CZE) KOB Konice M (39.) M50 (5.) 1964 01:16:29
40. 40. Tomáš Čermák (CZE) Ladrermon M (40.) M18 (20.) 1987 01:16:39
41. 41. Ladislav Grepl (CZE) KOB Konice M (41.) M50 (6.) 1961 01:18:20
42. 42. Jiří Ambros (CZE) Slatinice M (42.) M40 (16.) 1975 01:19:19
43. 43. Michal Hospodarčík (CZE) MH Alone Olomouc M (43.) M40 (17.) 1978 01:19:38
44. 44. Luděk Polívka (CZE) Crazy bike team Lipník n.Bečvou M (44.) M40 (18.) 1978 01:19:52
45. 45. Aleš Koláček (CZE) Slavíč M (45.) M40 (19.) 1976 01:20:23
46. 46. Jan Vydra (CZE) In-Life Cycling team M (46.) M18 (21.) 1987 01:20:32
47. 47. Zbyněk Skopalík (CZE) KVS Náměšť na Hané M (47.) M40 (20.) 1978 01:20:39
48. 48. Roman Frank (CZE) Chata pod věží M (48.) M18 (22.) 1983 01:23:54
49. 49. David Smékal (CZE) SK UP Olomouc M (49.) M40 (21.) 1975 01:24:46
50. 50. Zbyněk Žebrák (CZE) Lepus.cz - Ostrava M (50.) M40 (22.) 1971 01:30:10