# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Oleksander Matviichuk (CZE) JM DEMOLEX Bardejov M (1.) M20-39 (1.) 1983 00:31:58
2. 2. Jan Janů (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (2.) M20-39 (2.) 1993 00:32:27
3. 3. Ondřej Fejfar (CZE) AK Kroměříž M (3.) M20-39 (3.) 1989 00:32:42
4. 4. Marek Chrascina (CZE) TJ TŽ Třinec M (4.) M20-39 (4.) 1997 00:32:53
5. 5. Vojtěch Podjukl (CZE) SK Hranice, z.s. M (5.) M20-39 (5.) 1998 00:33:33
6. 6. Pavel Hrdina (CZE) Atletický klub Perná M (6.) M20-39 (6.) 1988 00:33:36
7. 7. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (7.) M20-39 (7.) 1980 00:33:38
8. 8. Petr Šťastný (CZE) SportRaces M (8.) M20-39 (8.) 1988 00:33:53
9. 9. Tomáš Blaha (CZE) AK Kroměříž M (9.) M40-49 (1.) 1976 00:34:05
10. 10. Tomáš Navrátil (CZE) AK Kroměříž M (10.) M20-39 (9.) 1988 00:34:28
11. 11. Jan Vetchý (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (11.) M20-39 (10.) 1985 00:34:30
12. 12. Lukáš Kučera (CZE) VSK Univerzita Brno M (12.) M20-39 (11.) 1981 00:34:56
13. 13. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (13.) M20-39 (12.) 1982 00:35:02
14. 14. Viktor Starodubtsev (UKR) JM DEMOLEX IPHONE BARDEJOV M (14.) M40-49 (2.) 1970 00:35:10
15. 15. Michal Procházka (CZE) Univerzitní sportovní klub Praha M (15.) M20-39 (13.) 1982 00:35:13
16. 16. Milan Zvonek (CZE) ZVONEK SPORT Valašské Klobouky M (16.) M20-39 (14.) 1984 00:35:15
17. 17. Vojtěch Bárta (CZE) SSK Vítkovice M (17.) M20-39 (15.) 1998 00:35:36
18. 18. Orest Babjak (CZE) JM Demolex IPhone Bardejov M (18.) M50-59 (1.) 1968 00:35:44
19. 19. Bronislav Khyr (CZE) MK Prostejov M (19.) M40-49 (3.) 1975 00:35:59
20. 20. Jan Ristovský (CZE) TJ Šumperk, z.s. M (20.) M19- (1.) 2000 00:36:00
21. 21. Tomáš Hrdina (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (21.) M40-49 (4.) 1979 00:36:15
22. 22. Rudolf Müller (CZE) Brno M (22.) M40-49 (5.) 1976 00:36:21
23. 23. Ondřej Velička (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (23.) M20-39 (16.) 1983 00:36:41
24. 24. Jakub Janda (CZE) Rohálov bike team M (24.) M20-39 (17.) 1991 00:36:45
25. 25. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (25.) M20-39 (18.) 1983 00:36:56
26. 26. Adéla Stránská (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s Ž (1.) Z20-34 (1.) 1991 00:36:59
27. 27. Jan Fousek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (26.) M20-39 (19.) 1991 00:37:01
28. 28. Patrik Pastor (CZE) SSK Vítkovice, z.s. M (27.) M19- (2.) 2001 00:37:02
29. 29. Michal Poláček (CZE) Valašské Meziříčí M (28.) M20-39 (20.) 1989 00:37:03
30. 30. Jiří Klement (CZE) DRESSME.CZ M (29.) M20-39 (21.) 1988 00:37:17
31. 31. Ondřej Minařík (CZE) V.I.K Sport Zlín M (30.) M20-39 (22.) 1992 00:37:27
32. 32. Petra Pastorová (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. Ž (2.) Z35-44 (1.) 1977 00:37:34
33. 33. Václav Strnad (CZE) ENDEKA BASSTA team M (31.) M20-39 (23.) 1983 00:37:40
34. 34. Radek Polák (CZE) SHORT BIKE Olomouc M (32.) M40-49 (6.) 1979 00:37:40
35. 35. Bronislav Matouch (CZE) JISVA Zlínn M (33.) M50-59 (2.) 1965 00:37:49
36. 36. Vojtěch Neradil (CZE) ASPOT Hulín M (34.) M19- (3.) 2001 00:37:51
37. 37. Jiří Daněk (CZE) Uherské Hradiště M (35.) M40-49 (7.) 1976 00:37:53
38. 38. Radim Barták (CZE) Kolovna KM-BT Morkovice M (36.) M20-39 (24.) 1980 00:38:01
39. 39. Martina Vévodová (CZE) Atletický klub Perná Ž (3.) Z20-34 (2.) 1990 00:38:05
40. 40. Tomáš Nováček (CZE) TJ SPARTAK TŘEBÍČ, SPOLEK M (37.) M20-39 (25.) 1983 00:38:11
41. 41. Tomáš Minařík (CZE) Valachbajk team - Kašavský kros M (38.) M20-39 (26.) 1981 00:38:31
42. 42. Daniel Raška (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (39.) M20-39 (27.) 1996 00:38:33
43. 43. Miroslav Kolařík (CZE) Slečinky Napajedla M (40.) M40-49 (8.) 1978 00:38:35
44. 44. Richard Helcel (CZE) SSK Vítkovice M (41.) M40-49 (9.) 1972 00:38:36
45. 45. Jaroslav Martinek (CZE) Trisk Olomouc M (42.) M50-59 (3.) 1969 00:38:37
46. 46. Aleš Stránský (CZE) Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s M (43.) M50-59 (4.) 1960 00:38:38
47. 47. Jakub Sklenář (CZE) VK Olomouc M (44.) M20-39 (28.) 1983 00:38:39
48. 48. Marek Štěpán (CZE) TJ Sokol Týn nad Bečvou M (45.) M40-49 (10.) 1972 00:38:41
49. 49. Tomáš Smolicha (CZE) Ostrava (Štefko running team) M (46.) M20-39 (29.) 1995 00:38:44
50. 50. Marek Svoboda (CZE) AD Team - Přerova M (47.) M20-39 (30.) 1995 00:38:44