# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Lavička (CZE) Trhové Sviny M (1.) MP2 (1.) 1976 02:01:13
2. 2. Prokop Svoboda (CZE) M (2.) AP2 (1.) 1973 02:05:53
3. 3. Demangeon Xavier (CZE) M (3.) MP1 (1.) 1981 02:12:06
4. 4. Vavřinec Konečný (CZE) Č. Budějovice M (4.) MP1 (2.) 2001 02:12:34
5. 5. Jan Vodička (CZE) M (5.) MP1 (3.) 1985 02:13:00
6. 6. Marek Měchura (CZE) SK Svěrák - Pekelní satani M (6.) MP1 (4.) 1985 02:13:53
7. 7. Jan Kaprál (CZE) Klenovice M (7.) MP1 (5.) 1982 02:17:50
8. 8. Jan Pleyer (CZE) Běhám za Litoměřice M (8.) MP2 (2.) 1978 02:18:27
9. 9. Vojtěch Marek (CZE) Praha 8 - Karlín M (9.) MP1 (6.) 1988 02:19:01
10. 10. Michal Hnilička (CZE) M (10.) MP2 (3.) 1978 02:19:12
11. 11. Petr Velický (CZE) M (11.) MP2 (4.) 1977 02:19:18
12. 12. Martina Sedláčková (CZE) Musher klub JCC, z.s. Ž (1.) FP2 (1.) 1976 02:19:36
13. 13. Ivan Brenišin (CZE) Praha 11 M (12.) MP2 (5.) 1968 02:22:45
14. 14. Daniel Pelíšek (CZE) BĚŽÍMPRO.CZ CENTRUM BAZALKA M (13.) MP2 (6.) 1976 02:25:32
15. 15. Roman Příhoda (CZE) Mattoni FreeRun Jihlava M (14.) MP2 (7.) 1971 02:25:33
16. 16. Jindra Tušerová (CZE) Ž (2.) FP1 (1.) 1986 02:27:22
17. 17. Lenka Sikorová (CZE) Musher klub JCC Ž (3.) FP1 (2.) 1986 02:28:43
18. 18. Stanislav Kahovec (CZE) M (15.) MP1 (7.) 1984 02:30:50
19. 19. Lukáš Kubala (CZE) - M (16.) MP1 (8.) 1993 02:33:08
20. 20. Vladimír Vik (CZE) PLNEJ PUPEK ČB M (17.) MP2 (8.) 1974 02:35:56
21. 21. Miroslav Konečný (CZE) Brno M (18.) MP2 (9.) 1961 02:39:50
22. 22. Günter Pilz (CZE) M (19.) MP2 (10.) 1961 02:42:27
23. 23. Světlana Raffayová (CZE) Štefko Running Team Ž (4.) FP2 (2.) 1967 02:44:09
24. 24. Ntonín Fryč (CZE) M (20.) MP2 (11.) 1953 02:45:33
25. 25. Jiří Prantner (CZE) M (21.) AP2 (2.) 1962 02:45:53
26. 26. Julija Prejsová (CZE) Běžecký klub Brno Ž (5.) FP2 (3.) 1974 02:46:59
27. 27. Zdeněk Chaloupka (CZE) Lázeňská cestovní M (22.) MP2 (12.) 1971 03:14:52
28. 28. Iva Koudelková (CZE) adidas Runners Prague Ž (6.) ZP1 (1.) 1984 03:29:02
29. 29. Josef Bencs (CZE) Lázeňská cestovní M (23.) MP2 (13.) 1976 03:36:17
30. 30. Zbyněk Mácha (CZE) Taekwon - do Třeboň M (24.) MP2 (14.) 1969 03:36:18