# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Matěj Zima (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (1.) M8 (1.) 1998 00:24:17
2. 2. Jiří Leplt (CZE) SK Nové Město nad Metují M (2.) M8 (2.) 1985 00:24:53
3. 3. Pavel Jelen (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (3.) M8 (3.) 1991 00:25:27
4. 4. Robert Hurdálek (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (4.) M9 (1.) 1978 00:26:04
5. 5. Jiří Doucha (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (5.) M9 (2.) 1971 00:27:13
6. 6. Tomáš Hak (CZE) Vítězná - Huntířov M (6.) M9 (3.) 1978 00:27:15
7. 7. Vít Vosáhlo (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov M (7.) M7 (1.) 2000 00:27:28
8. 8. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (8.) M8 (4.) 1991 00:27:35
9. 9. Jakub Červený (CZE) TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. M (9.) M8 (5.) 1995 00:27:58
10. 10. Martin Šupich (CZE) Wikov Hronov M (10.) M9 (4.) 1977 00:28:11
11. 11. Roman Jakoubek (CZE) SKI Team Olfin Car-Vella Trutnov M (11.) M10 (1.) 1967 00:28:48
12. 12. Jakub Nápravník (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (12.) M8 (6.) 1987 00:28:49
13. 13. Jiří Kubasa (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (13.) M9 (5.) 1977 00:28:50
14. 14. Michal Krtička (CZE) Wikov Hronov M (14.) M9 (6.) 1973 00:29:03
15. 15. Martin Habr (CZE) ŠSK Sprint Trutnov M (15.) M8 (7.) 1996 00:29:28
16. 16. Ladislav Kubeček (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (16.) M10 (2.) 1962 00:29:53
17. 17. Luděk Novotný (CZE) Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem M (17.) M9 (7.) 1974 00:30:02
18. 18. Michal Papež (CZE) Triatlon Team Trutnov M (18.) M7 (2.) 2001 00:30:03
19. 19. Radek Weisner (CZE) Baduna Team M (19.) M8 (8.) 1980 00:30:17
20. 20. Ladislav Hurdálek (CZE) TETRAPAK IF M (20.) M9 (8.) 1975 00:30:25
21. 21. Vladimír Vacarda (CZE) AC Slovan Liberec, z.s. M (21.) M11 (1.) 1959 00:30:40
22. 22. Oldřich Šmída (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (22.) M11 (2.) 1948 00:30:41
23. 23. Roman Vašíček (CZE) Continental Adršbach M (23.) M9 (9.) 1974 00:31:01
24. 24. Monika Awrycewicz (CZE) UKS Ludwikowice Ž (1.) Z8 (1.) 1986 00:31:13
25. 25. Romana Brumlichová (CZE) Medvědí doupě Hronov Ž (2.) Z9 (1.) 1976 00:31:22
26. 26. Vítězslav Šolc (CZE) BKL Machovo M (24.) M11 (3.) 1957 00:31:33
27. 27. Petr Karajanis (CZE) Na poslední chvíli M (25.) M9 (10.) 1976 00:31:37
28. 28. Jiří Leplt (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (26.) M10 (3.) 1961 00:31:54
29. 29. Martin Záruba (CZE) MěÚ Dvůr Králové nad Labem M (27.) M9 (11.) 1976 00:31:59
30. 30. Petr Celba (CZE) TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV M (28.) M8 (9.) 1986 00:32:01
31. 31. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (29.) M11 (4.) 1953 00:32:03
32. 32. Michal Renský (CZE) Zběsilí Šneci M (30.) M9 (12.) 1979 00:32:04
33. 33. Lukáš Linhart (CZE) SK Nové Město nad Metují M (31.) M8 (10.) 1989 00:32:08
34. 34. Jiří Klimeš (CZE) AC Náchod Ž (3.) M10 (4.) 1961 00:32:12
35. 35. Denisa Rýdlová (CZE) Vella team Náchod Ž (4.) Z9 (2.) 1982 00:32:16
36. 36. Aleš Lhota (CZE) PIVOVAR MILETÍN M (32.) M9 (13.) 1978 00:32:30
37. 37. Jan Kulda (CZE) Integraf Running Team M (33.) M9 (14.) 1973 00:32:57
38. 38. Pavlína Petrovová (CZE) Trutnov Ž (5.) Z9 (3.) 1983 00:33:14
39. 39. Vendula Janečková (CZE) ZŠ Úpice -Lány Ž (6.) Z9 (4.) 1975 00:33:27
40. 40. Stanislav Lanta (CZE) Velké Poříčí/Met. M (34.) M10 (5.) 1963 00:35:17
41. 41. Jitka Kábrtová (CZE) Sokol Studnice Ž (7.) Z10 (1.) 1971 00:36:14
42. 42. Radka Goderová (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (8.) Z10 (2.) 1974 00:36:22
43. 43. Jan Poláček (CZE) Náchod M (35.) M10 (6.) 1968 00:37:12
44. 44. Jana Rudolfová (CZE) BAK SEAL 6 Trutnov Ž (9.) Z10 (3.) 1971 00:39:07
45. 45. Michal Říha (CZE) Trutnov M (36.) M9 (15.) 1979 00:40:52
46. 46. Lucie Celbová (CZE) Pell´S Team Brno Ž (10.) Z8 (2.) 1992 00:40:52
47. 47. Eva Friebelová (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (11.) Z10 (4.) 1962 00:44:17
48. 48. Radka Kubečková (CZE) TJ Maratonstav Úpice Ž (12.) Z10 (5.) 1969 00:44:26