# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Pytlík (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (1.) A (1.) 1991 00:38:37
2. 2. Petr Czilling (CZE) Team Mountaintime M (2.) A (2.) 1990 00:40:57
3. 3. Marek Škapa (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (3.) B (1.) 1971 00:43:14
4. 4. Piotr Jeziorski (POL) Caramba TeamPíšť M (4.) B (2.) 1978 00:44:10
5. 5. Rosťa Kolich (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (5.) C (1.) 1964 00:44:26
6. 6. Sławomir Szurek (CZE) Rydultowy M (6.) B (3.) 1971 00:45:47
7. 7. Jan Stolarik (CZE) Club Janovice M (7.) B (4.) 1976 00:46:18
8. 8. Tomáš Vitásek (CZE) Slipka gym M (8.) B (5.) 1975 00:46:26
9. 9. Jaroslav Mička (CZE) AK Emila Zátopka Kopřivnice M (9.) C (2.) 1960 00:46:31
10. 10. Tomáš Kalvar (CZE) Sokol Hať M (10.) JM (1.) 2002 00:47:05
11. 11. Zdeněk Šmída (CZE) NAPOHODU! bike team Píšť M (11.) B (6.) 1973 00:47:07
12. 12. Viktor Břemek (CZE) Bike team Hlučín M (12.) B (7.) 1970 00:47:07
13. 13. Petr Polášek (CZE) Bobrovníky M (13.) B (8.) 1976 00:47:36
14. 14. Václav Adamčík (CZE) Ostrava M (14.) A (3.) 1992 00:48:00
15. 15. Lukáš Večerka (CZE) Hlučín M (15.) A (4.) 1982 00:48:06
16. 16. David Bíbrlík (CZE) BK Ludgeřovice M (16.) B (9.) 1979 00:48:17
17. 17. Jiří Machalla (CZE) Sokol Hať M (17.) A (5.) 1991 00:48:46
18. 18. Petr Hruška (CZE) Vojkovice.eu M (18.) A (6.) 1980 00:48:56
19. 19. Daniel Glogar (CZE) Tur de bir M (19.) B (10.) 1978 00:49:46
20. 20. Tomáš Míča (CZE) Mattoni Freerun M (20.) C (3.) 1969 00:50:13
21. 21. Petr Siročák (CZE) xxx CF Ostrava M (21.) B (11.) 1978 00:50:24
22. 22. Petr Cyrus (CZE) Dolní Benešov M (22.) A (7.) 1982 00:50:41
23. 23. Jiří Londa (CZE) Ostrava (SK Černé plíce) M (23.) A (8.) 1990 00:50:57
24. 24. Tomasz Zurczak (CZE) Czernica M (24.) C (4.) 1969 00:51:16
25. 25. Ivan Novotný (CZE) Ostrava (Čumáčkovi) M (25.) C (5.) 1965 00:51:32
26. 26. Jiří Gajdoš (CZE) LUIGINO.cz M (26.) A (9.) 1987 00:51:38
27. 27. Marek Moravec (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (27.) B (12.) 1976 00:51:39
28. 28. Martin Cigoš (CZE) Běhny Bohumín M (28.) A (10.) 1987 00:51:40
29. 29. Nikola Kružberská (CZE) Báječné ženy v běhu Ž (1.) ZA (1.) 1988 00:51:55
30. 30. Marie Kalmanová (CZE) HSC Havířov Ž (2.) ZA (2.) 1987 00:52:03
31. 31. Andrea Matušková (CZE) LUIGINO.cz Ž (3.) ZA (3.) 1993 00:52:09
32. 32. Andrea Dosedělová (CZE) www.fitstudiostar.cz Ž (4.) ZA (4.) 1985 00:52:23
33. 33. Jan Beran (CZE) Vítkov M (29.) B (13.) 1971 00:53:05
34. 34. Michaela Tokarčíková (CZE) NAPOHODU! bike team Píšť Ž (5.) ZA (5.) 1987 00:53:15
35. 35. Filip Hutera (CZE) Hlučín M (30.) A (11.) 1993 00:54:08
36. 36. Lubomír Bardaševský (CZE) BK Ludgeřovice M (31.) C (6.) 1962 00:54:10
37. 37. Ladislav Březina (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (32.) C (7.) 1961 00:54:14
38. 38. Jiří Hrbáč (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (33.) C (8.) 1962 00:54:18
39. 39. Dagmar Křefká (CZE) Na pohodu Bike Team Píšť Ž (6.) ZB (1.) 1976 00:55:40
40. 40. Lucie Matlochová (CZE) Hlučín Ž (7.) ZB (2.) 1973 00:55:45
41. 41. Věra Kudelová (CZE) Štramberk Ž (8.) ZB (3.) 1975 00:56:38
42. 42. Alena Sobková (CZE) Hlučín - Darkovičky Ž (9.) ZB (4.) 1977 00:56:40
43. 43. Hana Cigánková (CZE) Hlučín Ž (10.) ZA (6.) 1982 00:56:58
44. 44. Veronika Gazdova (CZE) Vresina Ž (11.) ZA (7.) 1980 00:57:41
45. 45. Jaroslav Bohm (CZE) KAPEBAJA TEAM M (34.) B (14.) 1977 00:57:54
46. 46. Jiří Bystřičan (CZE) BK Ludgeřovice M (35.) C (9.) 1966 00:58:08
47. 47. Hana Willaschková (CZE) VŘESINA (Vřesina) Ž (12.) ZB (5.) 1974 00:59:15
48. 48. Nikola Ciprich (CZE) Palkovice M (36.) ZA (8.) 1981 00:59:20
49. 49. Martin Dedek (CZE) SK Šafrata Bohumín M (37.) C (10.) 1967 00:59:49
50. 50. Michal Pertzian (CZE) Skalité (Beer inside, Crivit outside) M (38.) B (15.) 1970 01:01:12