# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Martin Ocásek (CZE) rehabilitace Hanka Krnov M (1.) A Muži do 39 let (1.) 1980 00:32:28
2. 2. Aleš Miko (CZE) SSK Vítkovice M (2.) A Muži do 39 let (2.) 1984 00:35:09
3. 3. Ondřej Dominik (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava z.s. M (3.) B Muži do 49 let (1.) 1977 00:36:06
4. 4. Petr Hvolka (CZE) JUMP SPORT Frýdek - Místek M (4.) B Muži do 49 let (2.) 1975 00:36:28
5. 5. Roman Baláž (CZE) Baláž EXTRÉME – TEAM Ostrava M (5.) C Muži do 59 let (1.) 1965 00:36:57
6. 6. Zdeněk Vetyška (CZE) Rožnov pod Radhoštěm M (6.) A Muži do 39 let (3.) 1983 00:37:47
7. 7. Miroslav Pavlík (CZE) Pustá Polom (Mountain Felt Arope M (7.) C Muži do 59 let (2.) 1964 00:37:52
8. 8. Rosťa Kolich (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (8.) C Muži do 59 let (3.) 1964 00:38:03
9. 9. Martin Prokša (CZE) TJ Sokol Opava M (9.) A Muži do 39 let (4.) 2000 00:38:30
10. 10. Gary Frost (CZE) Team GB !!! /GBR/ M (10.) B Muži do 49 let (3.) 1971 00:39:43
11. 11. Tomáš Vitásek (CZE) Slipka gym M (11.) B Muži do 49 let (4.) 1975 00:40:11
12. 12. Malcolm Collen (GBR) Team GB!!! (Ostrava) M (12.) C Muži do 59 let (4.) 1960 00:40:32
13. 13. Patrik Hanzlík (CZE) Dolní Benešov - Zábřeh M (13.) A Muži do 39 let (5.) 1982 00:40:40
14. 14. Petr Čížek (CZE) Behej Poděbrady M (14.) A Muži do 39 let (6.) 1984 00:40:41
15. 15. Roman Slowioczek (CZE) MARATON KLUB SEITL OSTRAVA Z.S. M (15.) D Muži do 69 let (1.) 1959 00:41:04
16. 16. Karel Kravčík (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (16.) D Muži do 69 let (2.) 1956 00:41:36
17. 17. Erich Neugebauer (CZE) BK SAK Ložiska Karviná M (17.) C Muži do 59 let (5.) 1968 00:41:42
18. 18. Adam Drastich (CZE) Velká Polom M (18.) A Muži do 39 let (7.) 1982 00:42:10
19. 19. Jaroslav Kondel (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (19.) D Muži do 69 let (3.) 1958 00:42:52
20. 20. Viktor Břemek (CZE) Bike team Hlučín M (20.) B Muži do 49 let (5.) 1970 00:42:56
21. 21. Patrik Zamazal (CZE) team MOUNTAINTIME M (21.) B Muži do 49 let (6.) 1972 00:43:06
22. 22. Jiří Bořucký (CZE) Prajzský běžecký klub Kravaře M (22.) C Muži do 59 let (6.) 1961 00:43:14
23. 23. Adam Georgiovský (CZE) Děda a vnuk M (23.) A Muži do 39 let (8.) 1996 00:43:39
24. 24. Václav Boža (CZE) Lowell pro Running Team M (24.) A Muži do 39 let (9.) 1996 00:43:50
25. 25. Martin Popek (CZE) BK Ludgeřovice M (25.) B Muži do 49 let (7.) 1970 00:44:33
26. 26. Andrzej Wybraniec (CZE) KS Gryf M (26.) D Muži do 69 let (4.) 1950 00:45:05
27. 27. Jan Beran (CZE) Vítkov M (27.) B Muži do 49 let (8.) 1971 00:45:09
28. 28. Roman Topiarz (CZE) BK SaK Ložiska Karviná M (28.) B Muži do 49 let (9.) 1976 00:45:20
29. 29. Vladimír Dedek (CZE) Olbramice (BK Olbramice) M (29.) B Muži do 49 let (10.) 1978 00:45:36
30. 30. David Litzka (CZE) DEJV M (30.) A Muži do 39 let (10.) 1980 00:45:46
31. 31. Pavel Pěruška (CZE) Holoubci Kylešovice M (31.) D Muži do 69 let (5.) 1958 00:45:57
32. 32. Miroslav Břemek (CZE) DK 1 SPORT TEAM M (32.) A Muži do 39 let (11.) 1980 00:46:17
33. 33. Lubomír Bardaševský (CZE) BK Ludgeřovice M (33.) C Muži do 59 let (7.) 1962 00:47:47
34. 34. Pavel Tegláš (CZE) Hlučín M (34.) C Muži do 59 let (8.) 1969 00:50:03
35. 35. Jaroslav Vernarský (CZE) TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. M (35.) C Muži do 59 let (9.) 1967 00:51:38
36. 36. Jan Urbiš (CZE) AO Kobeřice M (36.) E Muži nad 70 let (1.) 1949 00:52:58
37. 37. David Georgiovský (CZE) Georgiani M (37.) B Muži do 49 let (11.) 1976 00:54:23
38. 38. Václav Procházka (CZE) Maraton klub Seitl Ostrava M (38.) E Muži nad 70 let (2.) 1945 00:58:18
39. 39. Jiří Platzek (CZE) TJ Hlučín M (39.) C Muži do 59 let (10.) 1964 00:58:35
40. 40. Pavel Hudeczek (CZE) BK Ludgeřovice M (40.) C Muži do 59 let (11.) 1967 01:00:37