# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Pospíšil (CZE) Koberun M (1.) Kondiční muži (1.) 1979 00:18:21
2. 2. Petr Skřivánek (CZE) SK Hranice M (2.) Kondiční muži (2.) 1994 00:18:30
3. 3. Hana Legerská (CZE) SSK Vítkovice, z.s. Ž (1.) G Ženy (1.) 1985 00:19:07
4. 4. Martina Malíková (CZE) Mountaintime Felt Aropec Ž (2.) G Ženy (2.) 1991 00:20:10
5. 5. Petr Stuchlík (CZE) TJ Sokol Kobeřice M (3.) Kondiční muži (3.) 1987 00:20:20
6. 6. Ivana Zbořilová (CZE) BK SaK Ložiska Karviná Ž (3.) G Ženy (3.) 1982 00:20:30
7. 7. Jan Čujek (CZE) Slipka gym M (4.) Kondiční muži (4.) 1984 00:20:48
8. 8. Marcel Herich (CZE) Kobeřice (MODEL RUN TEAM Op M (5.) Kondiční muži (5.) 1981 00:20:52
9. 9. František Urbiš (CZE) AO Kobeřice M (6.) Kondiční muži (6.) 2004 00:20:58
10. 10. Daniel Robosz (CZE) Mattoni Havířov M (7.) Kondiční muži (7.) 2004 00:21:16
11. 11. Nelly Michopulu (CZE) TJ Jäkl Karviná Ž (4.) G Ženy (4.) 2003 00:21:46
12. 12. Max Mrovec (CZE) AO Kobeřice M (8.) Kondiční muži (8.) 2007 00:21:47
13. 13. Nikola Kružberská (CZE) Báječné ženy v běhu Ž (5.) G Ženy (5.) 1988 00:22:04
14. 14. Jan Buchta (CZE) TJ Sokol Kobeřice M (9.) Kondiční muži (9.) 1983 00:22:26
15. 15. Dagmar Křefká (CZE) Na pohodu Bike Team Píšť Ž (6.) G Ženy (6.) 1976 00:22:33
16. 16. Lucie Georgiovská (CZE) Ostrava - Zábřeh Ž (7.) G Ženy (7.) 1976 00:22:50
17. 17. Radka Rinková (CZE) Opava (Prajzský BK Kravaře) Ž (8.) G Ženy (8.) 1983 00:23:05
18. 18. Petra Kuchařová (CZE) BK Ludgeřovice Ž (9.) G Ženy (9.) 1974 00:23:08
19. 19. Michal Vinárek (CZE) Branka u Opavy (MODEL RUN TE M (10.) Kondiční muži (10.) 1977 00:23:17
20. 20. Michaela Tokarčíková (CZE) NAPOHODU! bike team Píšť Ž (10.) G Ženy (10.) 1987 00:23:22
21. 21. Lucie Hvolková (CZE) Frýdek Místek - Kilpi Ž (11.) G Ženy (11.) 2005 00:23:26
22. 22. Daniel Latka (CZE) Kobeřice (SLIPKA TEAM) M (11.) Kondiční muži (11.) 1984 00:23:33
23. 23. Alena Sobková (CZE) Hlučín - Darkovičky Ž (12.) G Ženy (12.) 1977 00:23:47
24. 24. Veronika Pszczolková (CZE) Rungo pro ženy Ž (13.) G Ženy (13.) 1976 00:23:49
25. 25. Dominika Chudá (CZE) BK SaK Ložiska Karviná Ž (14.) G Ženy (14.) 1978 00:24:01
26. 26. Jan Stuchlík (CZE) TJ Sokol Kobeřice M (12.) Kondiční muži (12.) 1978 00:24:07
27. 27. Miroslav Hanzlík (CZE) TJ Sokol Kobeřice M (13.) Kondiční muži (13.) 1973 00:24:07
28. 28. Pavel Harazim (CZE) OPAVSKO M (14.) Kondiční muži (14.) 1969 00:24:07
29. 29. Lenka Dedková (CZE) BK Olbramice Ž (15.) G Ženy (15.) 1979 00:24:18
30. 30. Jana Kilarova (CZE) MK SEITL OSTRAVA Ž (16.) G Ženy (16.) 1973 00:24:31
31. 31. Marie Buchtová (CZE) Kobeřice Ž (17.) G Ženy (17.) 1988 00:24:38
32. 32. Eva Čížková (CZE) Ostrava Ž (18.) G Ženy (18.) 1989 00:25:09
33. 33. Václav Poštulka (CZE) Kravaře M (15.) Kondiční muži (15.) 1991 00:26:17
34. 34. Petr Poštulka (CZE) Kravaře M (16.) Kondiční muži (16.) 1962 00:26:18
35. 35. Jiří Zbořil (CZE) OPAVSKO M (17.) Kondiční muži (17.) 1977 00:26:56
36. 36. Martin Nevřela (CZE) Slipka gym M (18.) Kondiční muži (18.) 1981 00:28:07