# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Michal Rajniak (CZE) Elite Team OCRA Slovakia M (1.) Muži 21 -30 let (1.) 1989 01:45:57
2. 2. Richard Chrappa (CZE) Elite Team OCRA Slovakia M (2.) Muži 21 -30 let (2.) 1989 01:54:29
3. 3. Stefan Teufner (CZE) Celtic Warrior M (3.) Muži 31 -40 let (1.) 1987 01:59:11
4. 4. Pavel Krejčí (CZE) Predator Gym Team M (4.) Muži 31 -40 let (2.) 1983 02:00:54
5. 5. Pavel Růžek (CZE) Gladiators Kralupy M (5.) Muži 21 -30 let (3.) 1993 02:04:31
6. 6. Martin Traexler (CZE) M (6.) Muži 31 -40 let (3.) 1987 02:05:35
7. 7. Mišo Duchoň (CZE) OCRA Slovakia Family M (7.) Muži 21 -30 let (4.) 1989 02:07:27
8. 8. Martin Svoboda (CZE) Spartan Gym Elite M (8.) Muži 21 -30 let (5.) 1989 02:12:20
9. 9. Vojtěch Růžek (CZE) Gladiators Kralupy M (9.) Muži 15 - 20 let (1.) 1999 02:12:22
10. 10. Petr Pešek (CZE) AF ELITE TEAM M (10.) Muži 21 -30 let (6.) 1990 02:14:02
11. 11. Jiří Cimler (CZE) Gladiators Powered By Edgar M (11.) Muži 31 -40 let (4.) 1984 02:16:24
12. 12. Stefan Settele (GER) MIT Tough Team Germany II. M (12.) Muži 31 -40 let (5.) 1986 02:18:07
13. 13. Vít Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (13.) Muži 15 - 20 let (2.) 2001 02:19:30
14. 14. Jan Škvor (CZE) M (14.) Muži 21 -30 let (7.) 1990 02:20:05
15. 15. Voigt Stephan (CZE) M (15.) Muži 41 -50 let (1.) 1975 02:20:50
16. 16. Günter Ernst (GER) CELTIC WARRIOR M (16.) Muži 31 -40 let (6.) 1987 02:22:28
17. 17. Klára Lokajíčková (CZE) AF team Plzeň Ž (1.) Ženy 15 - 20 let (1.) 2000 02:22:46
18. 18. Mario Maurer (AUT) Mühlheim am Inn M (17.) Muži 31 -40 let (7.) 1987 02:23:30
19. 19. Josef Babák (CZE) Tantrum Monstra M (18.) Muži 21 -30 let (8.) 1992 02:24:55
20. 20. Tereza Schejbalová (CZE) AK Škoda Plzeň Ž (2.) Ženy 15 - 20 let (2.) 2000 02:25:18
21. 21. Miroslav Prokop (CZE) Predator Gym Team M (19.) Muži 31 -40 let (8.) 1988 02:29:49
22. 22. Roman Maliha (CZE) SRTG Pardubice Elite M (20.) Muži 15 - 20 let (3.) 1999 02:30:47
23. 23. Zuzana Šašková (CZE) Zřejmě slušnej oddíl Ž (3.) Ženy 31 -40 let (1.) 1983 02:31:02
24. 24. Miroslav Vopasek (CZE) Gladiators Elite M (21.) Muži 21 -30 let (9.) 1992 02:31:46
25. 25. Thonon Simon (CZE) M (22.) Muži 31 -40 let (9.) 1985 02:31:47
26. 26. Mattes Brähmig (CZE) dirtrun.company M (23.) Muži 31 -40 let (10.) 1985 02:32:06
27. 27. Martin Nohejl (CZE) AF ELITE TEAM M (24.) Muži 21 -30 let (10.) 1989 02:33:47
28. 28. Lukáš Beran (CZE) Spartan gym elite M (25.) Muži 31 -40 let (11.) 1986 02:36:04
29. 29. Štěpán Levý (CZE) Left Boys M (26.) Muži 31 -40 let (12.) 1982 02:37:00
30. 30. Cyril Lenoir (CZE) M (27.) Muži 21 -30 let (11.) 1991 02:38:23
31. 31. Adam Volák (CZE) Predator Gym Team M (28.) Muži 21 -30 let (12.) 1996 02:38:32
32. 32. Thomas Ernst (CZE) M (29.) Muži 31 -40 let (13.) 1985 02:40:49
33. 33. Marc Bodmer (CZE) Munich Elite Warriors M (30.) Muži 31 -40 let (14.) 1988 02:41:00
34. 34. Lenka Fialová (CZE) Predator Gym Team Ž (4.) Ženy 21 -30 let (1.) 1989 02:41:03
35. 35. Jakub Černý (CZE) Špinavej Lopéz - hecni to! M (31.) Muži 21 -30 let (13.) 1993 02:41:44
36. 36. Tomáš Mandzák (CZE) Kynšperk nad Ohří M (32.) Muži 15 - 20 let (4.) 2001 02:42:00
37. 37. Vendula Soukupová (CZE) Nedáme Vám To Lacino Ž (5.) Ženy 21 -30 let (2.) 1991 02:42:12
38. 38. Martin Heindlmeier (GER) MIT Tough Team Germany II. M (33.) Muži 41 -50 let (2.) 1976 02:43:05
39. 39. Václav Kratochvíl (CZE) Predator Workout Plzeň M (34.) Muži 21 -30 let (14.) 1994 02:43:46
40. 40. Stanislava Babušková (CZE) #Gladiatorraceteam Ž (6.) Ženy 41 -50 let (1.) 1974 02:44:05
41. 41. Martin Černý (CZE) TANTRUM MONSTRA M (35.) Muži 15 - 20 let (5.) 2000 02:44:21
42. 42. Peter Pročka (CZE) Spartan gym elite M (36.) Muži 31 -40 let (15.) 1984 02:45:09
43. 43. Ondřej Voldřích (CZE) Bootcamp Team M (37.) Muži 41 -50 let (3.) 1977 02:45:10
44. 44. Christian Ramberger (CZE) Celtic Warrior M (38.) Muži 31 -40 let (16.) 1981 02:45:45
45. 45. Manuel Tremetzberger (CZE) M (39.) Muži 31 -40 let (17.) 1983 02:45:50
46. 46. Martin Schröpfer (CZE) TANTRUM MONSTRA M (40.) Muži 21 -30 let (15.) 1993 02:46:06
47. 47. Magdalena Lonková (CZE) TJ Šumperk Ž (7.) Ženy 15 - 20 let (3.) 2000 02:47:22
48. 48. Marek Kadrmas (CZE) Slatina u Vysokého Mýta M (41.) Muži 15 - 20 let (6.) 2000 02:48:34
49. 49. Marek Bielik (CZE) Barbarian Extreme Team M (42.) Muži 15 - 20 let (7.) 2000 02:48:50
50. 50. Marek Mikel (CZE) Barbarian Extreme Team M (43.) Muži 21 -30 let (16.) 1989 02:48:54