# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2000 00:14:50
2. 2. Martin Zajíc (CZE) VSK Univerzita Brno M (2.) Jři (2.) 2000 00:14:55
3. 3. Pavel Staníček (CZE) VSK Univerzita Brno M (3.) Jři (3.) 2001 00:15:20
4. 4. Filip Tlamka (CZE) KONRAD TOOLS TEAM M (4.) Dci (1.) 2002 00:15:36
5. 5. Ondřej Slavík (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) Jři (4.) 2001 00:15:53
6. 6. Jakub Urbánek (CZE) BYAC Brno M (6.) Dci (2.) 2003 00:16:15
7. 7. Adéla Koláčková (CZE) AK Olymp Brno, spolek Ž (1.) Jky (1.) 2001 00:16:20
8. 8. Martin Pohanka (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (7.) Dci (3.) 2002 00:16:29
9. 9. Milan Chaloupka (CZE) VSK Univerzita Brno M (8.) Dci (4.) 2002 00:16:31
10. 10. Michal Šmída (CZE) Drahanský sport team M (9.) Jři (5.) 2001 00:16:32
11. 11. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (10.) Jři (6.) 2001 00:16:32
12. 12. Daniel Růža (CZE) VSK Univerzita Brno M (11.) Dci (5.) 2002 00:16:43
13. 13. Pavel Dolák (CZE) SK Ante Žďár nad Sázavou M (12.) Dci (6.) 2004 00:16:53
14. 14. Petr Pazourek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (13.) Jři (7.) 2000 00:17:05
15. 15. Vojtěch Gryc (CZE) TJ Tesla Brno M (14.) Jři (8.) 2001 00:17:08
16. 16. Michal Tešnar (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (15.) Jři (9.) 2001 00:17:09
17. 17. Ondřej Němec (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (16.) Dci (7.) 2002 00:17:24
18. 18. Adam Čerbák (CZE) Kakao tým M (17.) Jři (10.) 2000 00:17:26
19. 19. Patrícia Puklová (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (2.) Ž (1.) 1986 00:17:34
20. 20. Barbora Kopřivová (CZE) TJ Sokol Přísnotice Ž (3.) Ž (2.) 1993 00:17:36
21. 21. Markéta Mulíčková (CZE) KOB Alfa Brno Ž (4.) Dky (1.) 2003 00:17:42
22. 22. Alžběta Hrušková (CZE) KONRAD TOOLS TEAM Ž (5.) Jky (2.) 2000 00:17:54
23. 23. Šimon Šťasta (CZE) Lodní sporty Brno M (18.) Dci (8.) 2002 00:17:58
24. 24. Adam Hladký (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (19.) Jři (11.) 2000 00:18:01
25. 25. Lenka Jančaříková (CZE) AAC Brno Ž (6.) ŽV1 (1.) 1970 00:18:06
26. 26. Patrik Bejček (CZE) Tajovský Reality/ AK Drnovice / Ostr... M (20.) XM (1.) 1994 00:18:13
27. 27. Martin Vodička (CZE) VSK Univerzita Brno M (21.) Jři (12.) 2000 00:18:18
28. 28. Natalia Hiklová (CZE) SK Žabovřesky Ž (7.) Ž (3.) 1983 00:18:20
29. 29. František Křivánek (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (22.) Dci (9.) 2002 00:18:29
30. 30. Alena Matějáková (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (8.) Jky (3.) 2000 00:18:29
31. 31. Magda Janková (CZE) RUN&MUM/Behej Brno.com Ž (9.) Ž (4.) 1980 00:18:38
32. 32. Lenka Hrabovská (CZE) Agel Sport Clinic Ž (10.) Ž (5.) 1983 00:18:51
33. 33. Šárka Půstová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (11.) Dky (2.) 2002 00:18:59
34. 34. Lucie Vaculová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (12.) Ž (6.) 1982 00:19:10
35. 35. Lucie Johaniková (CZE) TJ Sokol Radostice Ž (13.) Ž (7.) 1986 00:19:39
36. 36. Veronika Burešová (CZE) ABND Racing Team Ž (14.) Dky (3.) 2005 00:19:39
37. 37. Lenka Topinková (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek Ž (15.) ŽV1 (2.) 1976 00:19:48
38. 38. Dagmar Doležalová (CZE) VSK Univerzita Brno Ž (16.) Jky (4.) 2001 00:19:52
39. 39. Lucie Kučerová (CZE) KONRAD TOOLS TEAM Ž (17.) Jky (5.) 2001 00:20:06
40. 40. Veronika Velísková (CZE) Ž (18.) Jky (6.) 2001 00:20:11
41. 41. Tomáš Doušek (CZE) VSK Univerzita Brno M (23.) Dci (10.) 2004 00:20:12
42. 42. Ivana Martincová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (19.) ŽV2 (1.) 1963 00:20:16
43. 43. Barbora Názlerová (CZE) AC Moravská Slavia Brno Ž (20.) Dky (4.) 2002 00:20:21
44. 44. Matyáš Oujezdský (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (24.) Dci (11.) 2003 00:20:25
45. 45. Marta Durnová (CZE) ANTALIS Branopac Veselí n/M Ž (21.) ŽV2 (2.) 1964 00:20:34
46. 46. Hana Jeřábková (CZE) Vyškov Ž (22.) ŽV1 (3.) 1974 00:20:38
47. 47. Veronika Levíčková (CZE) Lodní sporty Brno Ž (23.) Dky (5.) 2004 00:20:41
48. 48. Vladimíra Volcová (CZE) Hrušovany u Brna Ž (24.) Ž (8.) 1986 00:20:41
49. 49. Dagmar Zádrapová (CZE) BRNO Ž (25.) ŽV1 (4.) 1978 00:20:52
50. 50. Gabriela Hiršová (CZE) AK Olymp Brno Ž (26.) Ž (9.) 1996 00:20:56