# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Daniel Kotyza (CZE) VSK Univerzita Brno M (1.) Jři (1.) 2000 00:18:54
2. 2. Lukáš Soural (CZE) VSK UNIVERZITA BRNO M (2.) M (1.) 1982 00:19:09
3. 3. Jiří Němeček (CZE) Hvězda Pardubice z.s. M (3.) M (2.) 1982 00:19:28
4. 4. Pavel Dvořák (CZE) Atletický klub Prostějov, z. s. M (4.) M (3.) 1982 00:19:51
5. 5. Marek Effenberger (CZE) VSK Univerzita Brno M (5.) Jři (2.) 2001 00:20:06
6. 6. Lukáš Koudelka (CZE) AK Drnovice/AC Okrouhlá/SK Olšany M (6.) M (4.) 1983 00:20:11
7. 7. Zdeněk Hochman (CZE) SK ICA / Orel Blučina M (7.) M (5.) 1985 00:20:45
8. 8. Pavel Musil (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (8.) MV1 (1.) 1975 00:21:20
9. 9. Petr Hanák (CZE) Sokol Bučovice M (9.) M (6.) 1994 00:21:46
10. 10. Aleš Konečný (CZE) Passyteam / Rudice M (10.) M (7.) 1988 00:21:49
11. 11. Petr Hrabovský (CZE) Racers Club M (11.) M (8.) 1981 00:22:00
12. 12. Kamil Ševčík (CZE) Bučovice M (12.) MV1 (2.) 1978 00:22:46
13. 13. Martin Šimunek (CZE) Botanka Running M (13.) MV2 (1.) 1966 00:22:52
14. 14. Radoslav Kala (CZE) AK Drnovice M (14.) MV2 (2.) 1964 00:23:09
15. 15. Petr Jančařík (CZE) AAC Brno M (15.) MV2 (3.) 1968 00:23:31
16. 16. Roman Petrů (CZE) AK Drnovice M (16.) MV1 (3.) 1976 00:23:44
17. 17. Petr Vintera (CZE) Atletický klub AHA Vyškov, z. s. M (17.) MV1 (4.) 1975 00:23:57
18. 18. Patrik Pantaki (CZE) AK Drnovice M (18.) M (9.) 1980 00:24:23
19. 19. Tomáš Müller (CZE) AHA VYŠKOV M (19.) MV1 (5.) 1977 00:24:27
20. 20. Pavel Smísitel (CZE) Milonice M (20.) Jři (3.) 2001 00:24:31
21. 21. Martin Hráček (CZE) SVVAT Tučapy M (21.) M (10.) 1988 00:24:39
22. 22. Jiří Rybnikář (CZE) Milonice M (22.) MV1 (6.) 1975 00:24:41
23. 23. Kamil Netolický (CZE) Spartan Race Training Group Vyškov M (23.) M (11.) 1990 00:25:03
24. 24. Petr Jeřábek (CZE) Vyškov M (24.) MV1 (7.) 1970 00:25:16
25. 25. Petr Teuš (CZE) Orel Vyškov M (25.) MV1 (8.) 1976 00:25:54
26. 26. Zdeněk Provazník (CZE) Orel Vyškov M (26.) MV1 (9.) 1974 00:26:07
27. 27. Radek Kudlička (CZE) STG Vyškov M (27.) M (12.) 1988 00:26:51
28. 28. Jiří Boháč (CZE) Behej Brno.com M (28.) MV3 (1.) 1954 00:26:54
29. 29. Jaroslav Trochta (CZE) Bučovice M (29.) MV1 (10.) 1978 00:27:05
30. 30. Milan Kobliha (CZE) LRS Vyškov / Prostějov M (30.) MV3 (2.) 1957 00:28:04
31. 31. Lubomír Svoboda (CZE) Rc Vyškov M (31.) M (13.) 1988 00:28:49
32. 32. Jaromír Uhřík (CZE) Modřice M (32.) MV1 (11.) 1973 00:29:42
33. 33. Roman Kresta (CZE) Zetor Brno & Orel Židenice M (33.) MV2 (4.) 1965 00:30:02
34. 34. Přemysl Divácký (CZE) AC Moravská Slavia Brno M (34.) MV4 (1.) 1949 00:30:20
35. 35. Stanislav Juránek (CZE) UNI Brno - Orel Židenice M (35.) MV3 (3.) 1956 00:31:40
36. 36. Roman Weiter (CZE) Orel Vyškov M (36.) MV1 (12.) 1975 00:32:28
37. 37. Josef Kunc (CZE) Orel Vyškov M (37.) MV2 (5.) 1960 00:34:05
38. 38. Miroslav Pecháček (CZE) SK Orel Dolní Čermná M (38.) MV4 (2.) 1948 00:34:35
39. 39. Jiří Bubeník (CZE) Orel Vyškov M (39.) MV4 (3.) 1944 00:36:00
40. 40. Zdeněk Šrámek (CZE) M (40.) Jři (4.) 2001 00:36:05
41. 41. Pavel Frank (CZE) LRS Vyškov M (41.) MV4 (4.) 1947 00:36:10
42. 42. Květoslav Hána (CZE) OU Svatobořice-Mistřín Orel M (42.) MV4 (5.) 1937 00:37:29
43. 43. Jindřich Tomíšek (CZE) Orel Horní Moštěnice M (43.) MV4 (6.) 1939 00:38:12
44. 44. Josef Holý (CZE) AC Moravská Slavia Brno, spolek M (44.) MV4 (7.) 1941 00:39:37