# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Petr Pechek (CZE) TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. M (1.) O (1.) 1983 00:19:46
2. 2. Ondřej Kohout (CZE) TJ Chyšky,z.s. M (2.) H (1.) 2001 00:21:27
3. 3. Jakub Malík (CZE) RUN TEAM Borovany M (3.) N (1.) 1991 00:22:16
4. 4. Petr Klimeš (CZE) Jihočeský klub maratonců M (4.) O (2.) 1980 00:22:21
5. 5. Patrik Bouška (CZE) TJ Chyšky,z.s. M (5.) H (2.) 2001 00:22:24
6. 6. Jaromír Habara (CZE) Lokomotiva Veselí nad Lužnicí M (6.) P (1.) 1974 00:22:40
7. 7. Tomáš Slezáček (CZE) Fitness bikers team M (7.) N (2.) 1997 00:23:06
8. 8. Ondřej Fišer (CZE) Cykloklub Chýnov M (8.) O (3.) 1987 00:23:18
9. 9. Jaroslav Vondrců (CZE) TJ Slavoj Pacov M (9.) N (3.) 1996 00:23:25
10. 10. Richard Hejlík (CZE) 1. SC Jistebnice M (10.) H (3.) 2001 00:23:42
11. 11. Zdeněk Kotrba (CZE) Líšnice M (11.) N (4.) 1992 00:24:11
12. 12. David Runt (CZE) Arnošt klub Velmovice M (12.) N (5.) 1990 00:24:22
13. 13. Jiří Brych (CZE) Strunkovice nad Blanicí M (13.) O (4.) 1988 00:24:25
14. 14. Tomas Kepka (CZE) CT Weber M (14.) O (5.) 1984 00:24:29
15. 15. David Šíp (CZE) Praha M (15.) O (6.) 1987 00:24:36
16. 16. Václav Hruška (CZE) FC Chýnov M (16.) O (7.) 1986 00:24:55
17. 17. Lukáš Pěknic (CZE) Zarybničná Lhota M (17.) H (4.) 2002 00:24:59
18. 18. Jakub Hes (CZE) Hesíci Chýnov M (18.) N (6.) 1999 00:25:00
19. 19. Jiří Hergesel (CZE) Vračkovice M (19.) P (2.) 1971 00:25:02
20. 20. Roman Pech (CZE) Fischer Ski klub Šumava Vimperk M (20.) Q (1.) 1962 00:25:18
21. 21. Jan Kazda (CZE) SK Draci Černovice M (21.) N (7.) 1994 00:25:48
22. 22. František Pechek (CZE) TJ Maratonstav Úpice M (22.) R (1.) 1953 00:26:00
23. 23. Jaroslav Keil (CZE) Kácov Běžec Vysočiny M (23.) R (2.) 1953 00:26:14
24. 24. Jan Žirovnický (CZE) Skrýchov M (24.) P (3.) 1975 00:26:19
25. 25. Vladimír Zrno (CZE) TJ Slavoj Pacov M (25.) R (3.) 1953 00:26:22
26. 26. Vladimír Veselý (CZE) Hasiči Neratovice (Mělník) M (26.) P (4.) 1971 00:26:24
27. 27. Michal Štrouf (CZE) FK Meteor Tábor M (27.) H (5.) 2002 00:26:28
28. 28. Jan Habara (CZE) Lokomotiva Veselí nad Lužnicí M (28.) P (5.) 1972 00:26:29
29. 29. Ondřej Mládek (CZE) FC Chýnov M (29.) O (8.) 1985 00:26:32
30. 30. Ladislav Olšjak (CZE) Marcelky GW stáj M (30.) R (4.) 1959 00:26:41
31. 31. Vojtěch Skřivan (CZE) FC Chýnov M (31.) H (6.) 2001 00:26:53
32. 32. Jaroslav Bartáček (CZE) Cykloklub Chýnov M (32.) O (9.) 1981 00:27:08
33. 33. Marie Valdová (CZE) Kardašova Řečice CI 5 Ž (1.) K (1.) 1977 00:27:14
34. 34. Ladislav Janů (CZE) Cykloklub Chýnov M (33.) O (10.) 1981 00:27:26
35. 35. Štěpán Doucha (CZE) FC Chýnov M (34.) N (8.) 1998 00:27:34
36. 36. Luboš Král (CZE) Chýnov M (35.) P (6.) 1978 00:27:45
37. 37. Milan Staněk (CZE) Cykloklub Chýnov M (36.) Q (2.) 1968 00:27:46
38. 38. Jan Pán (CZE) Nová Ves u Chýnova M (37.) Q (3.) 1964 00:27:47
39. 39. Ruth Svobodová (CZE) Chýnov M (38.) H (7.) 2001 00:27:49
40. 40. Petr Slaba (CZE) Tábor M (39.) Q (4.) 1968 00:27:54
41. 41. Vít Starka (CZE) SK Draci Černovice M (40.) O (11.) 1989 00:27:59
42. 42. Barbora Hesová (CZE) TJ VS Tábor, z. s. Ž (2.) J (1.) 2003 00:28:02
43. 43. Ludvík Toman (CZE) TJ Slavoj Pacov M (41.) S (1.) 1965 00:28:02
44. 44. Zdeněk Doležalek (CZE) Liga 2000 Tábor M (42.) R (5.) 1955 00:28:06
45. 45. Petra Kincová (CZE) Triatlon Ladies Tábor Ž (3.) K (2.) 1974 00:28:16
46. 46. Markéta Novotná (CZE) Praha 11 Ž (4.) J (2.) 1983 00:28:29
47. 47. Václav Svoboda (CZE) Plnej pupek Č.Budějovice M (43.) S (2.) 1949 00:28:48
48. 48. Petr Svoboda (CZE) BrNet.cz M (44.) P (7.) 1975 00:28:58
49. 49. Petr Veřtát (CZE) Chýnov M (45.) O (12.) 1989 00:29:22
50. 50. David Slezáček (CZE) Fitness bikers team M (46.) N (9.) 1996 00:29:32