# # filtr Jméno / Tým Pohlaví Kategorie Ročník Výkon Výkon čip.
1. 1. Jiří Souček (CZE) SK Aritma Praha M (1.) M39 (1.) 1993 00:18:22
2. 2. Michal Matula (CZE) HI Sport team (Jesenice) M (2.) M39 (2.) 2000 00:18:30
3. 3. Martin Bukáček (CZE) Praha M (3.) M39 (3.) 1990 00:18:34
4. 4. Jakub Hanousek (CZE) Police nad Metují M (4.) M39 (4.) 1991 00:19:16
5. 5. Marek Měchura (CZE) SK Svěrák - Pekelní satani M (5.) M39 (5.) 1985 00:19:47
6. 6. Pavel Mužíček (CZE) SK Aritma Praha M (6.) M39 (6.) 1984 00:20:21
7. 7. Eliška Landsmannová (CZE) Atletika Jižní město Ž (1.) Z34 (1.) 2003 00:21:08
8. 8. Jakub Mašek (CZE) Tachlovice M (7.) M39 (7.) 1991 00:21:47
9. 9. Vojtěch Helcl (CZE) Gladiátor Race Team M (8.) M40+ (1.) 1974 00:21:49
10. 10. Katarína Pomorská (CZE) Ž (2.) Z34 (2.) 1991 00:21:52
11. 11. Markéta Kučerová (CZE) SK Svěrák - Pekelní satani Ž (3.) Z34 (3.) 1989 00:21:57
12. 12. Jiří Londa (CZE) Ostrava (SK Černé plíce) M (9.) M39 (8.) 1990 00:22:07
13. 13. Jana Teplá (CZE) TTT / ŠSK Újezd nad Lesy Ž (4.) Z35+ (1.) 1979 00:22:19
14. 14. Barbora Soukupová (CZE) A.C. SPARTA PRAHA Ž (5.) Z35+ (2.) 1984 00:22:28
15. 15. Valerie Kučerová (CZE) SK Svěrák - Pekelní satani Ž (6.) Z34 (4.) 1992 00:22:32
16. 16. Jirka Jeništa (CZE) BK Jeleni M (10.) M40+ (2.) 1975 00:22:58
17. 17. Vítězslav Olšovský (CZE) Báječné ženy v běhu M (11.) M39 (9.) 1983 00:23:03
18. 18. Anna Steinerová (CZE) Ž (7.) Z35+ (3.) 1982 00:23:05
19. 19. Jan Vočko (CZE) SK Včelničná (Praha 9) M (12.) M40+ (3.) 1960 00:23:13
20. 20. Radek Schmeidler (CZE) M (13.) M39 (10.) 1990 00:23:22
21. 21. Robert Matula (CZE) Jesenice M (14.) M40+ (4.) 1970 00:23:31
22. 22. Miloš Tichý (CZE) hobíci M (15.) M40+ (5.) 1969 00:24:14
23. 23. Hana Kavalírová (CZE) ŽELEZNÝ CHLÍST Ž (8.) Z35+ (4.) 1975 00:24:23
24. 24. Margarita Grigoryeva (CZE) Vernadka RunClub Ž (9.) Z35+ (5.) 1977 00:24:44
25. 25. Tomáš Skřivan (CZE) M (16.) M39 (11.) 1993 00:25:00
26. 26. Lucie Jelínková (CZE) Praha 13 Ž (10.) Z34 (5.) 1989 00:26:50
27. 27. Martina Petrová (CZE) Praha 8 Ž (11.) Z35+ (6.) 1968 00:26:56
28. 28. Václav Nádvorník (CZE) M (17.) M40+ (6.) 1975 00:27:15
29. 29. Marika Ježková (CZE) T-Mobile Ž (12.) Z34 (6.) 1990 00:28:53
30. 30. Marie Polanská (CZE) Sokol Staré Město Praha 1 Ž (13.) Z34 (7.) 2006 00:30:19
31. 31. Zuzana Polanská (CZE) Sokol Staré Město Praha 1 Ž (14.) Z35+ (7.) 1978 00:30:19
32. 32. Lenka Pánková (CZE) Ž (15.) Z35+ (8.) 1982 00:30:28
33. 33. Kateřina Plocová (CZE) Ž (16.) Z35+ (9.) 1980 00:30:31
34. 34. Tomáš Rýdl (CZE) Sori M (18.) M40+ (7.) 1969 00:30:34
35. 35. Lenka Křížanová (CZE) Ž (17.) Z35+ (10.) 1981 00:31:40
36. 36. Anna Stádníková (CZE) Šneci v běhu Ž (18.) Z34 (8.) 1996 00:31:51
37. 37. Alex Troost (CZE) TTT M (19.) M39 (12.) 2008 00:32:35
38. 38. Diederik Troost (CZE) TTT M (20.) M40+ (8.) 1975 00:32:36
39. 39. Martina Matulová (CZE) Trispeed Ž (19.) Z34 (9.) 1995 00:33:42
40. 40. Helena Opolecká (CZE) Trnovské dámy v běhu (Praha) Ž (20.) Z35+ (11.) 1955 00:34:25
41. 41. Dagmar Merašická (CZE) Continental Automotive Czech Republic s.r..o. Ž (21.) Z35+ (12.) 1959 00:39:48