Výsledky závodů

Vánoční běh Rudolfa Těsnohlídka, 7. 12. 2019

« Detail závodu

Oblíbenost

100 %

Podrobné hodnocení

Organizační záležitosti
100 %
Zdravotní služba
100 %
Vydávání čísel
100 %
Značení tratě
100 %
Změřená trať
100 %
Občerstvení
100 %
Výsledky závodu
100 %
Propozice
100 %
Dostatek pořadatelů a dobrovolníků
100 %
Dostatek WC
80 %
Šatny a úschova zavazadel
80 %
Dostatek občerstvení
100 %
Program pro děti
80 %
Atraktivita tratě
100 %
Výše startovného vzhledem k benefitům
100 %
Výsledky ke stažení

5 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Jaroslav SlámaM199000:21:10
2Lukáš SouralM198200:22:20
3Martin VintrlikM197700:22:25
4Tomáš HrdinaM197900:24:22
5Petr MatulaM198200:24:23
6Jan PtašekM199100:24:24
7Jiří ŠimoníkM200100:24:48
8Martin ŠerákM197800:25:00
9Lukáš NěmecM198700:25:17
10Steve ChalkM196500:25:31
11Ondřej ŠindelářM198800:25:43
12Jan DrábekM198000:25:50
13Marek LorencM198700:25:53
14Pavel KubínekM197700:26:10
15Bretislav KanskyM198300:26:14
16Lucie MatulováŽ198800:26:22
17Jakub BlažekM198800:26:30
18Richard VytásekM198700:26:58
19Barbora JurováŽ198100:27:29
20Lukáš LazarM198200:27:43
21Šárka TomašovováŽ199400:28:30
22Pavel MezeraM196800:28:50
23Filip VránaM197600:28:59
24Šárka VodičkováŽ197800:29:00
25Adéla PtáškováŽ199100:29:04
26Lenka SlabákováŽ196600:29:05
27Anežka LanghammerováŽ199400:29:13
28Jakub UnčovskýM200400:30:05
29Andrea ValíkováŽ199400:30:12
30Michal ProuzaM198600:30:45
31Pavla MusilováŽ197600:30:46
32Tatiana SaviolaŽ200100:30:48
33Roman ViejM197900:30:49
34Jiří ŠtenclM198400:30:53
35Patrik MeixnerM196900:30:58
36Tomáš KapounekM198400:31:02
37David JánskýM196800:31:06
38Miroslav BřezaM195900:31:36
39David VránekM197800:32:36
40Richard RomančákM199900:33:25
41Iva KulihováŽ198800:34:27
42Jan MrvkaM197200:34:51
43Iva HrstkováŽ197600:34:58
44Bohuslav DoňarM195000:35:17
45Jana HořínkováŽ196500:36:42
46Jan TomašovM195800:37:30
47Lenka DobešováŽ197200:39:12
48Markéta KopuletáŽ197700:40:07
49Ráchel SelingerováŽ197300:41:06
50Květoslava HubáčkováŽ197500:45:30
51Lenka KlementováŽ197900:45:31
52Šárka ProcházkováŽ197200:46:36
53Hana StudeníkováŽ196500:46:36
54Petra NovotnáŽ198000:47:35
55Josef HolýM194100:49:30

2,5 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Ondřej NěmecMDorostenci200200:11:06
2Martin PohankaMDorostenci200200:11:40
3František KřivánekMDorostenci200200:12:30
4Barbora NázlerováŽDorostenky200200:12:47
5Hana KielarováŽDorostenky200300:14:09

 Všechny ročníky