Výsledky a hodnocení závodů

Trmická desítka za Přemyslem Oráčem, 9. 9. 2023

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    10 km

    #JménoPohlavíKategorieRočníkVýkon
    1Šimon KobližekM199900:33:54
    2Jiří MilerM197500:33:58
    3Tomáš ČechM200500:35:31
    4Martin RůžičkaM200200:35:54
    5Martin HorkuličM198100:36:43
    6Eva SlavíkováŽ198400:38:49
    7Zuzana KotěšovcováŽ198300:39:25
    8Jiří MasorsičM196300:39:56
    9Jakub ŠvejcarM200200:40:01
    10Ivana SekyrováŽ197100:40:13
    11Petr WatzkeM196600:40:32
    12Martin FridrichM198700:40:36
    13Pavel StuchlýM199000:40:53
    14Lukáš HradeckýM198300:41:16
    15Daniela TreglerováŽ199500:41:50
    16Tomáš ChundelákM199200:42:48
    17David PelíšekM198700:42:56
    18Olga KantováŽ197900:42:58
    19Jana FílováŽ197500:43:08
    20Radek PlechačM198400:43:23
    21Zdenka BenčíkováŽ199400:43:26
    22Jan KimlM200700:43:37
    23Zdeněk JahodaM197700:43:56
    24Zdeněk JahodaM196400:43:56
    25Michal BoreckýM200500:44:16
    26Jan RechnovskýM197000:44:20
    27Petr PešekM198200:44:22
    28Michal ZbortekM198400:44:25
    29Roman ChundelákM198600:44:38
    30Peter TopitzerM198400:44:59
    31Zdeněk JedličkaM199200:45:14
    32Josef KoutskýM197900:45:19
    33Jan DienstpierM196800:45:27
    34Vít PetříkM199300:45:34
    35Karel LinhartM195000:45:54
    36Zuzana VítkováŽ196200:46:08
    37Vítězslav BuchalM196900:46:40
    38Michal RubášM199000:46:49
    39František JanduraM199400:46:51
    40Pavel ŠtětkaM196700:48:04
    41Marek EndlerM197600:48:04
    42Martin KostlánM198700:48:18
    43Ondřej WernerM200500:48:18
    44Radovan VolnýM197200:48:40
    45Marcela ButalováŽ199900:48:51
    46Ladislav MalýM197300:49:00
    47Jiří HavlínM196000:49:01
    48Jaroslav TalackoM196000:49:28
    49Jiří MarekM198100:49:32
    50Tereza PetrováŽ200300:50:08
    51Lenka BayerováŽ196800:50:32
    52Pavel ČechM197700:50:42
    53Miroslava ErnestováŽ198800:50:46
    54Roman KovandaM198900:50:51
    55Tomáš OlšerM197200:51:26
    56Miroslav ErnestM196200:51:45
    57Pavel HafinecM198200:52:01
    58Josef HolovskyM197700:52:40
    59Luděk PetrM197600:52:45
    60Jindra MilcováŽ198100:53:02
    61Jan RottenbornM197000:53:31
    62Miroslav GlierM194900:53:32
    63Veronika SokolovskáŽ198700:53:54
    64Jiřina PeckováŽ197300:54:05
    65Petr PoupéM200000:54:28
    66Dagmar PikeŽ197600:54:32
    67Vlastimila ŠvejcarováŽ197300:55:01
    68Petr KostovičM196200:55:10
    69Marcel MatoušekM197600:55:36
    70Martin SchubertM198400:55:53
    71Jana HafincováŽ198900:55:53
    72Ivana SečanskáŽ198500:56:02
    73Jiří MacekM195400:56:32
    74Martina ŠtětkováŽ196600:57:01
    75Pavel ChrzM196700:58:11
    76Jaroslav VocásekM198901:00:06
    77Alena BartuškováŽ198001:00:36
    78Michal HačeckýM197501:01:28
    79Erika PřibylováŽ196601:02:07
    80Marcela ProškováŽ198901:03:43
    81Kateřina MlnaříkovaŽ198301:04:25
    82Petr PoupěM196801:05:21
    83Zuzana PoupěováŽ197001:05:52
    84Veronika KlapálkováŽ199101:06:20
    85Petra VolnáŽ197601:07:29
    86Tereza PánkováŽ199001:08:27

     Všechny ročníky