Výsledky a hodnocení závodů

Triexpert Cup - dráha, 16. 9. 2020

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



0 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Adam MihalovMM - A199200:00:00
2Vlastimil LysákMM - A198600:00:00
3Dalibor HejnaMM - A198200:00:00
4Vaclav GlosMM - A199300:00:00
5Matěj HollanMM - A198400:00:00
6Michal ReptaMM - A198700:00:00
7Lukáš RybaMM - B197900:00:00
8Petr BořilMM - A198600:00:00
9Kamil KunzMM - B197800:00:00
10Denis MatoušekMM - A198800:00:00
11Martin ŠtěpánekMM - A198100:00:00
12Petr SvobodaMM - C196800:00:00
13Lukáš KocurMM - B197700:00:00
14Patrik BejčekMM - A199400:00:00
15Jaroslav KadlecMM - B198000:00:00
16Lenka Kohnovᎎ - A198800:00:00
17Ladislav ŠtevankaMM - A198100:00:00
18Petr BalcarMM - A198500:00:00
19Adam LisickýMM - A199200:00:00
20Michal ZedníčekMM - A198700:00:00
21Michal VaňáčMM - A198200:00:00
22Jindřich SchickMM - B197500:00:00
23Jiří SeluckýMM - C196500:00:00
24Luděk KrálíkMM - C196500:00:00
25Jaroslav BenešMM - B197800:00:00
26Marek FajstavrMM - A198800:00:00
27Lubomír MacekMM - A198300:00:00
28Filip ZezulaMM - B197700:00:00
29Jan HorákMM - A198600:00:00
30Tomáš ZhořMM - A198500:00:00
31Libor ZouharMM - D195800:00:00
32Jakub UrbanMM - J200000:00:00
33Dalimil FanfrdlaMM - B197300:00:00
34Petr BělohoubekMM - B197200:00:00
35Hana Vičarovᎎ - A198800:00:00
36Peter ĎuriačMM - A199000:00:00
37Zbyněk BednářMM - B197300:00:00
38Jan ViznerMM - A199300:00:00
39Jan PivecMM - A198100:00:00
40Marek IndraMM - B197200:00:00
41Jaroslav TomečekMM - B197500:00:00
42Eva Zemánkovᎎ - A199100:00:00
43Jan CharvátMM - C196900:00:00
44Jaroslav KropáčekMM - C197000:00:00
45Slávek VlčekMM - A198900:00:00
46Juraj MichálekMM - A198200:00:00
47Jakub KuraMM - A199100:00:00
48Tomáš TvarůžkaMM - B197200:00:00
49Tomáš KapounekMM - A198400:00:00
50Karel PožárMM - B197900:00:00
51Lenka Topinkovᎎ - B197600:00:00
52Markéta Mrůzkovᎎ - A199700:00:00
53Rudolf PavelkaMM - C196900:00:00
54Maroš SovákMM - A198500:00:00
55Michal CaizlMM - A198200:00:00
56Tomáš HájekMM - A199100:00:00
57Jaroslav BalákMM - D195700:00:00
58Jan ŽákMM - B197200:00:00
59David JánskýMM - B197800:00:00
60Jakub KocianMM - A198300:00:00
61Lukáš PetrMM - B198000:00:00
62Jan TeclMM - D195800:00:00
63Marek HladnýMM - B197200:00:00
64Petr OlšaMM - A198500:00:00
65Lucie Mádrovᎎ - B197500:00:00
66Monika Štěpánovᎎ - A199700:00:00
67Radim TáborskýMM - B197500:00:00
68Jan RyškaMM - A198900:00:00
69Rosťa RůžičkaMM - B197300:00:00
70Pavel TylečekMM - B197300:00:00
71Petr ŠmídekMM - B197700:00:00
72Filip VránaMM - B197600:00:00
73David LenhartMM - B197900:00:00
74Richard SlámaMM - C196200:00:00
75Lukáš BárMM - B197400:00:00
76Karel UstohalMM - B197700:00:00
77Marek PivodaMM - A198700:00:00
78Petr SedláčekMM - B197200:00:00
79Jan DaněkMM - A198900:00:00
80Tomáš PokludaMM - C197000:00:00
81Albín HanákMM - D195100:00:00
82Michal ProuzaMM - A198600:00:00
83Alice Markovᎎ - C197000:00:00
84Alexander MrůzekMM - C196500:00:00
85Adéla Koč펎 - A199700:00:00
86Pavel CibulkaMM - C196400:00:00
87Miroslav BrídaMM - D196000:00:00
88Michal FikeraMM - B197400:00:00
89Štěpán HavlíčekMM - A198300:00:00
90Vlastimil HolerMM - A198100:00:00
91Soňa Svobodovᎎ - C196800:00:00
92Marie Skřivanovᎎ - A198700:00:00
93Iva Hrstkovᎎ - B197600:00:00
94Jaroslav LavičkaMM - D195900:00:00
95Tomáš HorkýMM - C196700:00:00
96Libor MunsterMM - C196600:00:00
97Roman ŠvábenskýMM - C197000:00:00
98Eva Michálkovᎎ - A198700:00:00
99Daniela Malᎎ - B197600:00:00
100Přemysl DiváckýMM - E194900:00:00
101Michal PotužníkMM - B197300:00:00
102Lukáš BertaMM - B197900:00:00
103Antonín LorencMM - C196400:00:00
104Veronika Ubrovᎎ - B197800:00:00
105Jan ŠplíchalMM - B197700:00:00
106Ivo ZejdaMM - D195600:00:00
107Martin BábekMM - B197100:00:00
108Jana Kalovᎎ - C196600:00:00
109Bohuslav DoňarMM - E195000:00:00
110Hynek MlčoušekMM - B197700:00:00
111Kateřina Holečkovᎎ - B198000:00:00
112Dagmar Dvořáčkovᎎ - E195000:00:00
113Jana Hořínkovᎎ - C196500:00:00
114Petra Popelkovᎎ - A198700:00:00
115Jiří MaršálekMM - D195800:00:00
116Jan SponarMM - E195000:00:00
117Pavel SedláčekMM - D195300:00:00
118Iva Zitovᎎ - D195900:00:00
119Roman KrestaMM - C196500:00:00
120Ondřej ZikmundMM - A198800:00:00
121Sárka Nekudovᎎ - B197800:00:00
122Jitka Novákovᎎ - B197500:00:00
123Milan ŠťastnýMM - C196600:00:00
124Daniela Žákovᎎ - B197300:00:00
125Monika Halmovᎎ - A199200:00:00
126Marie Kociánovᎎ - E194600:00:00
127Vendula Dostálovᎎ - A198100:00:00
128Michaela Minaříkovᎎ - A198600:00:00
129Petr KriegMM - E194900:00:00
130Libor DražanMM - D196000:00:00
131Karel FuksaMM - E194600:00:00
132Josef HolýMM - E194100:00:00
133Radomír KubíkMM - C196400:00:00
134Denisa Božkovᎎ - B198000:00:00
135Martin TopinkaMM - A198400:00:00
136Lenka Bertovᎎ - B198000:00:00
137Květoslav HánaMM - E193700:00:00
138Věra Jiráskovᎎ - D195500:00:00
139Vladimír KaňovskýMM - E194800:00:00

 Všechny ročníky