Výsledky závodů

Tochovický kros Podrejžím - Memoriál Ing. Jaroslava Malého, 23. 11. 2019

« Detail závodu

Oblíbenost

ohodnoť jako první
Výsledky na webu

7 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Milan HochmutMM39198700:25:03
2Martin ČernýMM39199100:25:51
3Ondřej JadlovskýMM39198900:25:57
4Jiří RosolMM49197400:26:17
5Jan HradeckýMM39198300:26:42
6Jan HostičkaMM49197900:26:55
7Pavel VlkMM39199100:27:07
8Jaroslav DražanMM39198100:27:30
9Petr ŠvarcMM59196600:27:41
10Dušan MatějkaMM49197800:28:00
11Tomáš KarasMM59196700:28:17
12Martin VotavaMM49197100:28:22
13Ondřej FraněkMM39199000:28:33
14Jan PejšaMM49197500:28:37
15Lukáš VosmekMM39198300:28:41
16Lukáš RozmajzlMM39198400:28:43
17Lukáš PerglerMM39199200:29:07
18Jan CharvátMM39199800:29:27
19Tomáš ČernohorskýMM39199700:29:28
20Ondřej GrimMM39199500:29:52
21František SedlákMM59196300:30:02
22Miloš BřicháčekMM39198100:30:05
23Jiří TurekMM59196200:30:12
24Jan ČížekMM39199500:30:18
25Jiří BrychMM39198800:30:27
26Martin SlezákMM39198300:30:48
27Filip SoučekMM39198400:30:55
28Martin MichálekMM49197500:31:01
29Miroslav OsladilMM49197700:31:01
30Michal ZadražilMM49197900:31:02
31Martin ČermákMM49197600:31:07
32Jiří LantoraMM49197700:31:12
33Filip TrojanMM49197400:31:14
34Roman ČípMM49197000:31:18
35Jiří KubešMM39199500:31:24
36Štěpán MatulaMM49197000:31:34
37František MourekMJunioři200100:31:47
38Vladimír HodačMM49197600:31:47
39Alexandr PavlišenMM59196900:31:47
40Michal FlachsMM39198700:31:48
41Roman PechMM59196200:31:48
42Eliška Krausovᎎ34199900:32:00
43Ludmila Dokulilovᎎ64196200:32:03
44Eva Povalovᎎ44198400:32:18
45Filip ŠustaMM39199000:32:32
46Jiří FortelkaMM39198200:32:46
47Ewelina DziegielewskaŽŽ34198500:32:51
48Jiří SladkýMM59196700:32:53
49Václav HrachMM49197400:33:07
50Stanislav BurdaMJunioři200000:33:11
51Karel BělohlávekMM39198100:33:16
52Hynek PlavecMM49197800:33:23
53Svatava Řechkovᎎ54196700:33:35
54Jaromír DoležalMM69195700:33:46
55Pavel MatějovskýMM59196500:33:50
56Miroslav ČížekMJunioři200000:34:14
57Martin PazderníkMM39199900:34:15
58Jiří ŠnoblMM69195900:34:25
59Věra Karasovᎎ54197200:34:26
60Roman IrschMJunioři200000:34:32
61Adrien SehnalMM69195300:34:35
62Kristýna LetováŽJuniorky200100:34:41
63Jan ČandaMM39198500:34:41
64Pavel CaisMM39198000:34:50
65Rostislav KudrličkaMM59196400:34:51
66Petra Stibalovᎎ44197600:34:51
67Tadeáš BalíkMM39199600:34:56
68Lucie Kafkovᎎ44198200:35:01
69Karla Mališovᎎ64196000:35:03
70Miloslav ŠustaMM59196600:35:16
71Jana Naxerovᎎ54196600:35:21
72Václav JungMM49197700:35:32
73Adam PříbrskýMJunioři200000:35:33
74Václav KučeraMM49197600:35:36
75Petr KafkaMM39198200:35:44
76Jaroslava Černᎎ64196200:35:44
77Daniela Gregorovᎎ54197400:35:53
78Ivana Rosolovᎎ54197400:36:13
79Jana Šebovᎎ54197300:36:31
80Tomáš UxaMM59196500:36:46
81Jana Turečkovᎎ54196800:36:56
82Miloslav BrabecMM69195600:37:06
83Jan SvobodaMM70+194300:37:07
84Jan SkalickýMM39198100:37:26
85Jan PrášekMM39198100:37:38
86Petr KyselýMM59196400:37:40
87Aneta UxováŽJuniorky200000:37:42
88Nikola KinclováŽJuniorky200000:37:42
89Petr ButzkeMM69195900:37:49
90Radek LetMM49197300:37:52
91Jan VoříšekMM49197300:38:02
92Štěpánka Trnkovᎎ54197300:38:32
93Markéta Nekolnᎎ34199700:38:40
94Milan TuháčekMM59196500:38:47
95Jarka Michálkovᎎ44197900:39:00
96Michal BendaMJunioři200000:39:04
97Stanislava Hartmanovᎎ64195800:39:17
98Tereza Horbanivcovᎎ34199600:39:23
99Václav ŘápekMM70+194200:39:26
100Dušan PříbrskýMM59196500:39:34
101Alena Kočovᎎ64196200:39:39
102Dana Svobodovᎎ65195200:40:19
103Ivona Procházkovᎎ44197500:40:35
104Lucie Slezákovᎎ34198500:40:52
105Ondřej BeranMM39199900:41:46
106Jaroslav ČechuraMM69195500:41:50
107Tereza Leitnerovᎎ34199800:43:00
108Ondřej HrachMM69195300:43:11
109Otakar WienerMM69195600:43:17
110Martin HolanMM59196300:43:24
111Hana Hořejšovᎎ64196000:43:35
112Ludmila Butzkovᎎ64196100:44:47
113Vladimír RožánekMM69195800:45:46
114Helena Součkovᎎ64196200:46:29
115Martina Hodačovᎎ44198400:47:25
116Milada Bartošovᎎ65195300:49:25
117Karel NekolnýMM49197600:49:30
118Josef LeitnerMM59196900:49:31
119Zdeněk MalýMM70+194200:58:32

 Všechny ročníky