Výsledky a hodnocení závodů

Svinnský ISCAREX kros, 27. 7. 2018

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky na webu

    5,4 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Ladislav KučeraMMB197600:19:22
    2Jan KubíčekMMA198700:20:23
    3Martin VacekMMB196900:21:09
    4Radek HejlMMB197200:21:23
    5Josef ProvazníkMMJ199900:21:37
    6Jaroslav TlapákMMA198700:21:38
    7Adéla StránskáŽZA199100:21:45
    8Aleš StránskýMMC196000:21:58
    9Karel RadiměřskýMMA198700:22:01
    10Lukáš AdamecMMA198700:22:03
    11Pavel KrunčíkMMA198500:22:25
    12Roman BuriánekMMC196500:22:35
    13Pavel TlustošMM5200200:22:43
    14Jakub MoravecMMJ199900:22:58
    15Josef SiegelMMD195800:23:04
    16Lenka DuškováŽZB198000:23:13
    17Martin BurešMMB197400:23:18
    18Jakub SimonMMJ200000:23:38
    19Patrik HolubářMMJ200000:23:48
    20Pavel DvořákMMB197500:23:57
    21Barbora NovákováŽZB198300:24:01
    22Jan ScheuerMMC196600:24:10
    23Petr ŠvorčíkMMB197600:24:44
    24Jana MatyášováŽZC196500:24:47
    25Martin HynekMM5200100:24:52
    26Jan HrubanMMC196600:25:13
    27Jan ŠimůnekMMA198200:25:16
    28David KubešMMB197500:25:23
    29Anna KrátkáŽZC196900:25:28
    30Ivan BelobradMMC196600:25:28
    31Markéta HronováŽZA199000:25:29
    32Zamoták BoháčMMC196800:25:33
    33Jan ChaloupkaMMA199000:25:39
    34Markéta ČernáŽZC197000:25:46
    35Vítězslav ŠolcMMD195700:25:50
    36Jan KalousekMMB197100:25:57
    37Michal VebrMMB197800:26:06
    38Petr SimonMMB197200:26:28
    39Martin KremeňMMA199400:26:35
    40Oto KubištaMMD195300:26:40
    41Michaela ŠilarováŽZ5200200:26:56
    42Miroslav ŠtyndlMMD195700:27:24
    43Petr BorekMMB197000:27:26
    44Pavla ŠimůnkováŽZB197700:27:32
    45Bára JiráskováŽZA199100:28:16
    46Michaela HákováŽZC197100:28:25
    47Radek NěmecMMB197700:29:11
    48Petr LeszkowMME194400:29:13
    49Eva JiráskováŽZC196400:29:24
    50Pavel DušekMMB197000:29:52
    51Jakub NěmecMM5200700:29:56
    52Veronika TlustošováŽZA199800:29:59
    53Eliška StodolováŽZB198300:31:49
    54Ivana PešlováŽZD196300:31:51
    55Agáta BorkováŽZ5200200:32:10
    56Romana BrychtováŽZB197900:32:16
    57Lenka SejkorováŽZD196300:32:30
    58Luděk GrätzMMD195800:32:36
    59Jaroslav ŠafářMMD195100:32:45
    60Josef ŠponarMME194700:33:19
    61Josef LeszkowMMD195100:33:46
    62Jiří StrejčekMMA198300:33:57
    63Magdalena SiegelováŽZC196500:34:33
    64Marcela KoubováŽZB198000:35:06
    65Miroslav PecháčekMME194800:35:51
    66Jindřich TomíšekMME193900:35:52
    67Jana FrimlováŽZD195800:36:16
    68Matěj JelínekMME194200:37:07
    69Adéla BorkováŽZB197500:37:30
    70Miroslava NechvílováŽZD196000:38:33
    71Blanka KostřicováŽZD196100:38:51
    72Jindřich BielčikMME194000:38:51
    73Miloslava KeprtováŽZD194800:40:29
    74Magdalena JelínkováŽZD194500:42:54

     Všechny ročníky