Výsledky a hodnocení závodů

Plzeňský kardioběh, 13. 9. 2020

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

Ohodnoťte závod

Vyberte:

300


300


300

Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

AnoNe



Výsledky ke stažení

5,8 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Ondřej JócsikMA199100:21:08
2Vojtěch DeckerMA200400:21:15
3Adam MatulkaMA200100:21:18
4Tomáš HlinovskýMA199100:21:21
5Jaroslav ŠmídMB197600:21:24
6Vladislav RazýmMA198800:21:24
7Miroslav NeuvirtMA198700:21:38
8Tomáš MatějkaMA199400:22:39
9Daniel KrausMB197800:22:44
10Teodora ChvalováŽF199000:22:53
11Jan ŘeřichaMA198800:23:22
12Ondřej ZunaMA200200:23:27
13Štěpán ZunaMA200400:23:28
14Michal DostálMB198000:23:42
15Tomáš KrausMA198400:24:06
16Adéla NovákováŽF200000:24:14
17Štěpán TrávníčekMA200300:24:20
18Barbora BerouškováŽF200000:24:28
19Martin PetruňMA200300:25:15
20Tomáš DvořákMA199500:25:19
21Eva PerglerováŽH197400:25:50
22Václav RůžičkaMA200000:26:08
23Barbora ŠturmováŽG198500:26:13
24Kateřina KřenkováŽF200100:26:37
25Zdeněk FikrleMD196000:26:37
26Adam HubenýMA199900:26:53
27Marek ŽeníšekMB197800:27:06
28Jaroslav KroupaMC196400:27:07
29Daniel MelicharMB197300:27:09
30Tomáš KopelentMA198500:27:16
31Michal TanzerMC196500:27:16
32Jáchym VojtíšekMA200600:27:19
33Václav ČervenýMC196300:27:30
34Luboš VáclavíkMA198400:27:48
35Martin NosekMA200400:27:54
36Jan ZedníčekMA198500:27:54
37Karel ČernýMD196000:27:56
38Jana KučerováŽG198200:27:59
39Paul TuttasMA199600:28:04
40Hynek PlevkaMA198100:28:12
41Adam WeberMA200400:28:19
42Jindra ZahálkováŽI196100:28:40
43Tereza PuchrováŽF199100:29:07
44Martin MaříkMA198700:29:07
45Lucie LedvinováŽG198500:29:15
46Jiří KrálovecMD195100:29:38
47Vojta ČernýMA200700:29:49
48Roman ZáhrobskýMB197800:29:55
49Martin WeberMC196700:30:05
50Marcela BečvářováŽH197100:30:05
51Tomáš ZáhrobskýMA199100:30:10
52Pavel NosekMB197500:30:11
53Soňa MüllerováŽF198900:30:13
54Michal MašekMB197700:30:49
55Ondřej VelíšekMA198900:30:59
56Matouš PetruňMA200500:31:30
57Michal PitařMA199400:31:36
58Zuzana NoskováŽG197700:31:41
59Olga ČervenáŽI196400:31:54
60Jakub StejskalMA198800:32:08
61Lada HubenáŽG198200:32:09
62Zuzana KozováŽF198700:32:18
63Dita SládkováŽH197500:32:38
64Petr LinhartMA199700:32:52
65Iveta NesnídalováŽG197900:33:09
66Zdeněk ČervenýMD196000:33:11
67Petr ŠtěpáníkMC196200:33:24
68Marie VyorálkováŽG197600:33:28
69Dana SvobodováŽI195200:34:05
70Michal BártaMA198800:34:06
71Mira KasikME194800:35:32
72Martin SlepičkaMC197000:35:36
73Darika SpoustováŽF200600:36:29
74Lenka ProkšováŽF198900:37:35
75Jana HrubáŽI196400:38:10
76Jiřina HodánkováŽF199300:38:33
77Michaela HořeníŽG198000:39:25
78Stanislava ZáhrobskáŽG198200:40:03
79Petr VyorálekMD195700:40:09
80Zuzana LagováŽF199300:40:21
81Igor ŠestákMC196900:40:40
82Martina BártováŽF199100:40:40
83Karel KrupičkaMC196300:42:08
84Richard PiknerMB197200:45:35
85Daniela DrtilováŽH197300:45:56
86Josef PrůšaMD195200:51:53

10 km

# Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
1Martin KočandrleMA10200200:34:41
2Pavel BurtMA10199700:37:40
3Ondřej JodlovskýMA10198400:37:47
4Martin ČernýMA10199100:38:31
5Josef BečvářMB10198000:38:39
6Jan SedláčekMB10197800:38:49
7Matěj SládekMA10200500:40:01
8Radovan VojtíšekMB10197900:40:04
9Ondřej MoudrýMA10198100:40:12
10Pavel HubáčekMA10198400:40:19
11Václav LaubrMC10196900:40:24
12Tomáš StančíkMB10197600:40:34
13Miroslav NovýMB10197900:40:40
14Václav AndělMA10199000:42:23
15Jiří VrabecMC10196100:43:28
16Lenka KůsováŽG10197700:44:09
17Martin KarkošMA10199100:44:24
18Petr KuželkaMC10196400:44:35
19Blanka ŠindelářováŽH10197200:44:56
20Pavel ŠkarbanMB10197700:48:45
21Michaela PeterkováŽF10198900:49:30
22Jaroslav VlasákMD10195800:50:11
23Hana StuškováŽH10197000:50:25
24Miroslav TichýMB10197800:50:32
25Alena BöhmováŽG10197800:50:52
26Jiří KrálovecMD10195700:51:29
27Věra BielkováŽG10197600:51:30
28Tomáš SýbaMB10198000:51:31
29Petr VoldřichMA10198600:52:01
30Dušan LagoMA10199200:52:29
31Zdeněk KubišMA10198800:53:00
32Míša (ludmila) KubíkováŽH10196800:53:21
33Oldřich BoudaMA10198100:53:59
34Pavel StaněkMB10197600:54:04
35Vlastimil BártaMC10196400:54:18
36Vladimír ZahoutMB10197800:54:23
37Adrien SehnalMD10195300:54:23
38Lenka BartošováŽG10198200:54:28
39Vašel SvítilMD10195900:54:57
40Renáta PetříkováŽH10196700:55:09
41Jiří StaněkMB10197700:55:15
42Jan SvobodaME10194300:55:34
43Lenka SkopováŽF10198600:58:07
44Josef ZapletalMB10197501:01:12
45Eva PlevkováŽG10198301:01:19
46Michaela ŠafránkováŽF10199401:01:19
47Kateřina ŠvugerováŽG10197901:01:19
48Daniela VoldřichováŽF10198801:05:13
49Václav ŠůchaME10194601:05:29
50Kateřina LinhartováŽI10196401:07:16
51Petr JanovýME10194501:11:17

 Všechny ročníky