Výsledky a hodnocení závodů

Memoriál Františka Ohery, 10. 2. 2018

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    42,195 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Peter TichýM45-54196902:56:10
    1Blanka Seluck᎞eny197003:36:22
    2Marek ProcházkaMdo 44197403:02:03
    2Pavla Zárubov᎞eny199003:53:50
    3Matěj UrbaczkaMdo 44199603:04:45
    4Roman TománekM55-64196003:08:38
    5Jiří SeluckýM45-54196503:15:39
    6Tadeusz JasekMnad 65195103:20:46
    7Jozef ZámoraMdo 44197803:23:10
    8Dušan KopečnýMdo 44197303:23:53
    9Grzegorz SkloorcMdo 44198703:24:31
    10Stanislav ĎurigaM55-64196103:26:48
    11Pavel SměšnýM45-54196803:31:35
    12Lukáš VonšíkMdo 44198203:33:40
    13Jiří ŽůrekMdo 44198303:36:45
    14Pavel UrbaczkaM45-54196903:38:15
    15Milan ŠmárikM55-64196203:40:38
    16Pavel SedlákM45-54197103:42:45
    17Tomáš KrátkýMdo 44198503:42:58
    18Stanislav SotolářM45-54197003:44:00
    19František ČapkaM45-54196803:44:38
    20Miroslav KuckoM55-64195803:45:35
    21Tomáš KostkaMdo 44197403:45:48
    22Pavel KriklMdo 44197903:46:14
    23Adrian MencnerM45-54197003:46:22
    24Waclaw CzuchwickiM55-64195803:47:56
    25Kamil KozubMdo 44197603:50:41
    26Jaroslav PavlackýM55-64196203:51:20
    27Vlastimil DvořáčekM55-64195903:59:27
    28Zdeněk FlatanovskýM55-64196104:03:45
    29Vladimír KovalčíkMnad 65195104:13:36
    30Petr HrčekM55-64196104:19:43
    31Radek LukszaM45-54197404:21:50
    32Milan LinhartM45-54196404:28:04
    33Krzysztof SiwekM45-54196704:30:49
    34Miroslav KrumerMnad 65194904:34:15
    35Miroslav StiborMnad 65195204:42:19
    36Alexander SimonMnad 65194704:47:23
    37Józef LyscarzMdo 44198004:51:21
    38Miroslav VostrýM45-54197704:52:33
    39Boguslaw SedzielorM45-54196404:53:03
    40Tomáš UlmaM45-54196404:54:53
    41Libor SvozilM45-54197104:55:49
    42Miroslaw BielickiM45-54197504:58:26
    43Emil TrombikMnad 65194605:04:01
    44Marek StepieńM55-64196105:19:38
    45Jiří BřezinaMnad 65193905:59:50
    46Jaroslav MáčalaMdo 44198406:00:07

    10,55 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Jan WalaM199500:43:57
    1Adéla ŠianskáŽ199100:49:28
    2Jan PtašekM199100:49:28
    2Ivana LipinováŽ197701:04:49
    3Tomáš HájovskýM196400:59:36
    4Zdeněk ČechM195800:59:41
    5Viktor LastovičkaM197801:07:07
    6Ondřej MachalskýM198701:15:18

    21,1 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Andrej VišněvskýM199101:20:51
    1Eva FilipiováŽ198601:30:37
    2Ondřej DominikM197701:22:21
    2Ivana ZbořilováŽ198201:36:15
    3Petr HvolkaM197501:23:53
    3Hana LegerskáŽ198501:39:03
    4Daniel ŠindelekM196501:26:16
    4Lucie KašpárkováŽ198701:42:51
    5Milan HostašaM198501:26:25
    5Magdaléna DrastichováŽ198401:45:21
    6Marek RadomskýM198901:27:05
    6Jana DominikováŽ197801:48:14
    7Marek ŠkapaM197101:27:16
    7Eva ŽůrkováŽ197501:57:19
    8Roman BalážM196501:29:01
    8Lenka DedkováŽ197902:02:08
    9Alexandr NeuwirthM195501:30:14
    9Lenka TrunečkováŽ198902:07:50
    10Dalibor KrejčíM197401:31:44
    10Věra KrejzlováŽ196602:11:13
    11Jaroslav MičkaM196001:32:03
    11Lucie KasinováŽ198502:14:22
    12Gary FrostM197101:32:30
    13Martin JanalíkM198001:33:21
    14Karel BránkaM196801:35:48
    15Igor MeškoM198601:37:43
    16Tomáš LipinaM196601:39:15
    17Lukáš MatějM198001:40:20
    18Petr WalaM197101:40:36
    19Tomáš MrajcaM197201:41:17
    20Ladislav DvorskýM196501:41:21
    21Václav HalmM198101:43:33
    22René CamfrlaM196601:45:28
    23Aleš JanásekM197201:45:30
    24Tomáš VojtíšekM197301:47:01
    25Michal KasinaM198301:47:22
    26Ivan KarasM198801:47:32
    27Kamil JeřábekM197601:48:54
    28Alfons VytiskM194901:49:26
    29Vladimír DedekM197801:49:46
    30Petr SiročákM197801:50:37
    31Jan BělicaM198701:51:12
    32Martin BilousM197301:53:25
    33Mateusz MuchaM199201:54:02
    34Petr KotekM197501:55:03
    35Luděk VavrečkaM196601:57:26
    36Jiří KotekM197101:59:54
    37Petr SedláčekM197802:03:06
    38Václav ProcházkaM194502:06:21
    39Jaroslav HrabuškaM195702:06:35
    40Martin DedekM196702:08:23
    41Beskydský DědekM194502:08:45
    42Grzegorz WnukM196802:16:31
    43Vít ObdržálekM196502:16:39
    44Jiří PlatzekM196402:47:44
    45Jiří ŠvrčekM195302:50:20

     Všechny ročníky