Výsledky a hodnocení závodů

Malá cena Kunětické devítky, 20. 4. 2022

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    9 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Randa DrahomírM197400:30:49
    2Štos JiříM197300:33:50
    3Prchal MartinM198000:34:38
    4Pleskot OndřejM198400:35:14
    5Kuba MartinM197200:36:47
    6Bárta TomášM198900:37:00
    7Venzara DavidM197600:37:07
    8Fiala MatyášM200300:37:08
    9Bláhovec JiříM199200:37:21
    10Kulíšek KarelM199200:37:29
    11Pěček MartinM199300:37:39
    12Cibulka JiříM197500:37:46
    13Václavek JanM197800:37:49
    14Müller OndřejM198800:37:53
    15Mokříž JakubM199100:38:03
    16Bureš VáclavM198900:38:11
    17Uhlířová HelenaŽ198700:38:15
    18Klouček FilipM199500:38:36
    19Hofman JiříM198700:38:53
    20Číhař TomášM197000:39:01
    21Kratochvíl MilošM197500:39:29
    22Doucha JiříM197100:39:36
    23Lederer VladimírM196200:39:39
    24Zavřelová BarboraŽ199200:39:44
    25Výborný MichalM198300:40:09
    26Fikar OndřejM198800:40:20
    27Koreček RichardM197600:40:31
    28Němec RadekM197700:40:37
    29Uher TomášM198500:41:02
    30Prchal PavelM195900:41:12
    31Dvořák RadekM197400:41:25
    32Číž JosefM197100:41:52
    33Skalická DitaŽ197500:42:08
    34Zelinka JiříM197400:42:16
    35Rejda JanM197000:42:28
    36Černý TomášM198600:42:43
    37Štys PavelM197800:43:15
    38Kudraň DmytroM199300:43:22
    39Vacek MartinM199300:43:23
    40Šenkýř JanM199200:43:28
    41Pleskač JanM198000:43:29
    42Novák ViktorM197600:43:38
    43Shaffer OndřejM199300:43:40
    44Kamaryt MilošM197900:43:46
    45Kučerová RadkaŽ197900:44:00
    46Klema DalimilM197000:44:04
    47Horáková JanaŽ197100:44:09
    48Novotný ZdeněkM197200:44:17
    49Jezbera RomanM197000:44:25
    50Ráliš TomášM197300:44:31
    51Ryzner MiroslavM196100:44:37
    52Čepelka JanM197500:44:47
    53Stodolová LenkaŽ199700:45:07
    54Skořepová TerezaŽ197800:45:16
    55Kühnel DavidM197700:45:21
    56Holovský JakubM198600:45:31
    57Musil MichalM198300:45:34
    58Remeš MichalM197700:45:36
    59Novotný JíříM197100:45:37
    60Sákrová MarkétaŽ197100:45:40
    61Uhlíř MartinM198900:46:22
    62Konvalina MilošM196300:46:33
    63Zavřelová JanaŽ196800:46:40
    64Přikrylová ZuzanaŽ198100:47:44
    65Stránská KateřinaŽ197500:48:12
    66Trojanová AliceŽ197500:49:00
    67Rudolfová JanaŽ197100:49:01
    68Kašpar PetrM197700:49:08
    69Matýsek LevM196100:50:20
    70Vít TomášM198300:50:36
    71Bednář JosefM195000:51:25
    72Štípková HanaŽ198800:51:35
    73Pen JanM196500:51:37
    74Mrkva JosefM198100:52:55
    75Kříž JanM197100:55:44
    76Kalhous RomanM195900:56:10
    77Šternerová HanaŽ196300:56:25
    78Bajer MilanM195500:56:29
    79Vít ČestmírM194501:09:33

    4,5 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Bača MatyášM200400:17:30
    2Hostaléry NicolasM198600:18:24
    3Šourek VítězslavM198100:18:36
    4Bača JanM197600:19:02
    5Vosátka TomášM198200:19:08
    6Eis RadekM198600:19:15
    7Vokolek TomášM200700:19:15
    8Matoušek JosefM197900:19:24
    9Pierre-antoine MatthieuM199700:20:14
    10Jukl LukášM199900:20:20
    11Vejběra MarekM200800:20:25
    12Voženílek MichalM198000:20:47
    13Vachalová ŠárkaŽ198600:20:50
    14Novosad TomášM200700:21:01
    15Podzimek OndřejM201100:21:26
    16Vácha JiříM199100:21:40
    17Svatoň RadekM199300:21:42
    18Mannlová JanaŽ198000:22:07
    19Mojžíšková EmaŽ200700:22:12
    20Vlčková LudmilaŽ199200:23:01
    21Malinský AdamM200200:23:26
    22Kamarytová KarinŽ200800:23:47
    23Juklová KateřinaŽ199600:24:37
    24Koblic ZdeněkM196900:24:39
    24Koblic MartinM201000:24:39
    26Jirásko DušanM197300:24:41
    27Bárta St. TomášM196100:24:50
    28Marková MartinaŽ197800:24:57
    29Froš ŠtěpánM197300:25:10
    30Nohýnková AndreaŽ197700:25:18
    31Jirásko LubomírM197100:25:44
    32Czagan Ml. JanM199300:25:51
    33Janáček TomášM201100:25:54
    34Kubias ToníkM201400:25:56
    35Milatová IvaŽ197800:26:06
    36Vrbatová JanaŽ199700:26:14
    37Exner VladimírM198300:26:43
    38Dašková RomanaŽ199200:26:51
    39Vítová HelenaŽ197800:27:18
    40Vejtasová IlonaŽ197700:27:27
    41Vlachynská KristýnaŽ197800:27:34
    42Sekyra MichalM199200:27:47
    43Stránská BarboraŽ201200:27:54
    44Danihelka OldřichM197600:27:59
    45Kamarytová MichaelaŽ197500:28:23
    46Jelínek MatějM198800:29:16
    47Crhová JanaŽ199000:29:50
    48Ďuranová AlenaŽ197700:29:56
    49Janáčková KateřinaŽ197500:30:03
    50Vrbatová MarieŽ200500:30:24
    51Tesaříková MonikaŽ197300:30:29
    52Březinová JanaŽ197100:30:58
    53Klepetková EvaŽ197300:31:09
    54Císařová KarolínaŽ199900:31:40
    55Černá KamilaŽ197500:31:43
    56Danihelka MartinM197900:32:16
    57Proroková JanaŽ197800:32:48
    58Podzimková EditaŽ201400:32:53
    59Podzimek LukášM197900:32:54
    60Dyke BerriŽ200400:34:56
    61Dyke IvaŽ197300:35:00

     Všechny ročníky