Výsledky a hodnocení závodů

Kosiřské žiganec, 3. 9. 2016

« Detail závodu

Statistika hodnocení běhu

0 / 5
( hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)
(0 hodnocení)

Doporučení od běžců

Doporučeno 0⨉
Nedoporučeno 0⨉

    Ohodnoťte závod

    Vyberte:

    300


    300


    300

    Doporučil(a) byste tento závod svým blízkým?

    AnoNe



    Výsledky ke stažení

    10 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Stanislav KrajčaMM39198300:39:04
    1Jana MatějíkováŽZ39199000:46:35
    2Jarda MartinekMM49196900:38:16
    2Luba KonečnáŽZ59196500:47:57
    3Marek ŠtěpánMM49197200:39:07
    3Martina DřímalováŽZ39198900:50:23
    4Jan LachnitMM39198000:40:14
    4Kateřina LindnerováŽZ39199500:50:47
    5Zdeněk NovýMM49197500:40:27
    5Magda ZdráhalováŽZ39197900:51:00
    6Zdeněk DokulilMM39198000:40:59
    6Petra HurbišováŽZ39198800:52:18
    7Dalibor KriklMM49197000:41:09
    7Markéta ŠnoblováŽZ49197400:53:17
    8Adam FristcherMM49197500:41:34
    8Iva PodjuklováŽZ49197400:53:34
    9Tomáš RašnerMM39197900:41:52
    9Blanka DoleželováŽZ39197900:55:52
    10Martin MinaříkMM49196700:42:04
    10Eva SklenářováŽZ39198600:57:37
    11Pavel JínaMM59196200:42:11
    11Monika BehúňováŽZ49196700:59:57
    12Zbyněk SkopalíkMM39197800:42:14
    12Alexandra GromusováŽZ59196201:00:20
    13Petr PastuchaMM49197400:42:30
    13Klára ŠebkováŽZ39198501:00:37
    14Jan ChmelářMM49197500:42:33
    14Jana MinaříkováŽZ59196601:01:44
    15Vojtěch RegecMM39198200:42:34
    15Jana Síkorová BartošováŽZ49197501:09:56
    16Libor ValentaMM39197900:42:49
    16Karoline N.růžičkováŽZ39198101:14:18
    17Jaroslav PetaMM59196900:42:58
    17Pavlína ZaoralováŽZ59196601:24:46
    18Michal ChumMM39198200:43:26
    19Tomáš KrejčíMM39198600:43:26
    20Jiří DostálMM59196400:43:44
    21Zbyněk JelínekMM59196300:43:51
    22Marek ZatloukalMM59196500:43:55
    23Jiří DorazilMM49196900:44:04
    24Jan SoučekMM59196500:44:11
    25Tomáš KrátkýMM39198500:44:30
    26Petr ČechMM39198100:45:01
    27Petr HnátMM49197400:45:08
    28Jiří IngrMM49197600:45:53
    29Jiří PeřinaMM49197500:45:55
    30David RoubalMM39199200:46:14
    31Michal HospodarčíkMM39197800:46:17
    32Martin FellnerMM59196300:46:36
    33Petr GromusMM69195600:46:43
    34Jiří AmbrosMM49197500:46:47
    35Petr KoutilMM49197600:47:01
    36Pavel HlavinkaMM49197200:47:20
    37Tomáš JeřábekMM39197900:47:39
    38Vlastimil RaclavskýMM69195500:47:47
    39Dušan ŠmídMM39198500:48:12
    40Miroslav PřívětivýMM69195300:49:10
    41Vít LenhartMM39198200:49:32
    42Marcel HubáčekMM59196400:50:12
    43Tomaš RašberMM49196900:50:25
    44Luděk SlavíkMM49197100:50:37
    45René NáplavaMM49197400:50:38
    46Viktor ŠubaMM49197400:50:53
    47Bohumil TajovskýMM49197500:51:58
    48Vladimír ChytilMM69195000:52:22
    49Jaromír TalašMM69195400:52:38
    50Břetislav NakládalMM49197000:52:56
    51Roman NavrátilMM39197700:52:59
    52Martin MazurMM49197100:53:28
    53Marcel HekeleMM39198400:53:47
    54Pavel JašekMM70+194500:53:54
    55Michal JurczykMM49197500:54:08
    56Miloš LabudaMM59196600:54:29
    57Michal MieslerMM39200100:54:52
    58Vladimír PolívkaMM49196900:55:04
    59Karel StržínekMM59196400:55:05
    60Libor SkoumalMM59196600:55:14
    61Jan VodičkaMM70+194500:57:20
    62Jaromír ZaoralMM59196200:57:34
    63Radoslav ChytrýMM59195900:57:39
    64Petr DohnalMM59196500:58:52
    65Petr MeixherMM39198300:58:58
    66Tomáš BehúňMM39199600:59:57
    67František GrycMM59196001:00:27
    68Bohuš BarbořákMM59195901:00:30
    69Jaromír ZaoralMM39198901:00:33
    70Jiří MorávekMM69194701:04:08
    71Jiří SvobodaMM39199501:06:02
    72Petr SvobodaMM49197101:06:03
    73Old Ach KolmašMM69195201:12:10

    5 km

    # Jméno Pohlaví Kategorie Ročník Výkon
    1Tomáš KrylMM199900:19:26
    1Ema KlimentováŽZ200500:24:15
    2Marek BrhelMM199700:20:16
    2Eliška NáplavováŽZ200400:25:47
    3Ondřej BrhelMM199400:21:19
    3Zuzana KmentováŽZ199400:26:00
    3Marta KoutnáŽZ198000:26:00
    4Jan ChmelařMM200100:21:58
    5Mojmír CilečekMM199200:23:40
    5Hana HradečnáŽZ199400:27:26
    6Kryštof HubáčekMM200400:23:52
    6Sandra DudováŽZ198800:29:20
    7Jonáš NáplavaMM200500:23:53
    7Markéta KrálováŽZ197600:29:22
    8Ondřej GardloMM198600:24:01
    8Jana PeřinováŽZ197800:30:25
    9Tomáš TrávníčekMM200200:24:37
    9Veronika BezděkováŽZ198900:31:39
    10Jiří KučeraMM197900:24:57
    10Michaela BurdováŽZ197900:31:39
    11Radim VykydalMM200000:25:09
    11Jana SiegelováŽZ197900:31:46
    12Josef SedlářMM198100:25:19
    12Kateřina TajovskáŽZ200300:32:18
    13Petr BrhelMM199900:25:24
    13Jaroslava KrylováŽZ198100:32:45
    14Filip MotičkaMM200300:25:42
    14Lucie KorhoňováŽZ198400:33:06
    15Jaroslav HusičkaMM198200:26:00
    15Tereza PetrováŽZ199000:38:39
    16David KrylMM200400:26:16
    17Roman PavloMM198900:27:04
    18Jonáš ProcházkaMM200600:27:24
    19Josef ProcházkaMM197800:27:25
    20Robert DindaMM200200:27:44
    21Martin KoutnýMM200400:28:28
    22Zdenek KoutnýMM198000:28:38
    23Ondřej KorhoňMM198400:29:49
    24Ladoslav PilmajerMM196600:33:27
    25Josef ProcházkaMM200400:46:00

     Všechny ročníky